הודעות/הערות/שאלות

שאלה.

הלהקה הייתה פעם בלי פרגי? ז"א היא הצטרפה אליהם אחר כךך?? אם כן,אז מתי? למה? יש למישהו קישור לכתבה או משו שמדבר על כך?? תודה מראש =]]

shannel

New member
שאלה חשובה מאוד מאוד(בשבילי..חח)...

אם הפיז באים לארץ - הם הרי טורינג עם הפוסיקט דולס - יש מצב שהדולס יבואו כמופע חימום או משו?.............

shannel

New member
שאלה חשובה מאוד מאוד(בשבילי..חח)...

אם הפיז באים לארץ - הם הרי טורינג עם הפוסיקט דולס - יש מצב שהדולס יבואו כמופע חימום או משו?.............

שלוםםם לכולםםם! שאלה חשובההה

מה קורה כולם?!? רציתי לדעת.... מתי הבלאק אייד פיז באים לארץ?? ואיפה הם יופיעו?! ! תודהה=]] דליהה

pookulun

New member
שאלה לגביי הלהקה

איך קוראים לכושי המלוכלך הזה מהלהקה? והזה שניראה כמו קוף? תודה.

שלום!../images/Emo9.gif

יש לי שאלה אז ככה בסרט ריקוד מושחת 2 יש שיר של ההלהקה אני בטוחה ב 95% שזה הם הייתי רוצה דעת איך קוראים לשיר ולאמת שזה באמת הם.... תודה תודה תודה תודה רבה לכל העוזרים

אגב

אני מפורום שאקירה....ולאחד הלהיט של שאקירה hips dont' lie רצות שמועות שהמון אנשים מעוניינים לעשות עם שאקירה דואט ולהקליט עמה להיט נוסף..ובינייהם גם הבלאק אייד פיז =]] זהיהיה נחמד לא?? אגב,אני אהיה פעילה בפורום,אך לא באופן סדיר..אני אקרא הודעות מהצד,ולפעמים גם אגיב

תיפלץ

New member
שאלות לגביי ההופעה הקרבה

זה נכון שהם מגיעים להופעה בארץ? אם כן אז מתי? ואיפה אפשר להשיג כרטיסים ? מס' טלפון או משהו ? איפה זה יהיה אתם יודעים? תודה לכל מי שיענה

הופל

New member
מה הקטע של כולכם?!?!

מה הקטע שלכם
הפורום הזה הוא של בלאק אייד פיז, ולא אי סי קיו
עם אתם רוצים לדבר על האתרים שלכם או וואט אבר(
), אז בבקשה על תעשואת זה כאן, כי לא כל העולם צריך לדעת את זה (בימיוחד מי שאוהב את השירים של הבלאק, ולא סתם רוצה לדבר עם חברים שלו....
)

לינוי24

New member
שאלה חשובה.!

היי אוקי יש לי שאלה חשוב ...!!!! באיזה גילאים אתם הילדים הולכים להופעה? זה חשוב מאוד אז תשרשרו לי פה את הגילאים לכל מי שאולך.

DN28

New member
היי מישהו יודע איפה אפשר

להוריד קליפים שלהם אני רוצה את my humps או שאם אפשר אז תרשמו פה בפורום?

Good 2b Me

New member
לאחד אפל לשני טאבו ../images/Emo217.gif

ומה הקשר מלוכלך...? והוא לא נראה כמו קוף..הוא נראה כמו קופיף חמוד...

dolevshelly

New member
ראית את הסרט? כנסי דחוף!!

נכון שבסוף הסרט כשמתחילות הכתוביות יש שיר שוויקליף ג'אן שר והוא מצטט מHIPS DONT LIE שלו עם שאקירה והקצב אותו דבר והוא שר אותו דבר והכל אותו דבר רק שזמרת אחרתת שרה מילים אחרות?!

koral669

New member
באמת יהיה נחמד ../images/Emo9.gif

מאד אוהבת את הקול של שאקירה

dolevshelly

New member
אז..

ב3.6 ההופעה באצטדיון בלומפילד (?) לא סגור על המקום כרטיסים דרך אורנג' אבל המכירה עוד לא התחילה. פעם הבאה לנצלש או לחפש בפורום כל הודעה שנייה היא על זה!

למעלה