הודעה חשובה - סגירת הפורום

../images/Emo124.gifהודעה חשובה - סגירת הפורום

חברים יקרים, אחרי יותר מ5 שנים בהם הפורום היה קיים,אני נאלצת להודיע על סגירותו. אני רוצה להודות לכל האנשים שהשקיעו בפורום ותרמו לאווירה המיוחדת שהייתה בו בתקופותיו המשגשגות. לכל הגולשים שנכנסו,כתבו,ניהלו דיונים,שיחקו והפכו את הפורום למקום מדהים להיות בו. כמובן אני רוצה להודות לכל המנהלים(מנהלות,ליתר דיוק) שניהלו את הפורום במהלך השנים ועשו עבודה מצויינת. אז תודה לכולם על הכול, תמשיכו לראות טלויזיה טובה ולהנות מהחיים.
טל

everli

New member
../images/Emo7.gif

למרות שבזמן האחרון הפורום לא היה ממש פעיל, נהינתי לכתוב ובמיוחד לקרוא פה כשהוא היה קצת יותר.. תודה טל, וכולם

doron g3

New member
חבל

למרות שהצעד באופן מסויים מובן, קשה לי לטעון שהוא בהכרח מוצדק, והוא ללא ספק מצער. אמנם הפורום נמצא זה זמן רב במצב של מוות קליני, אך לדעתי מדובר בסדרה מספיק גדולה על מנת לתחזק מספיק דיונים גם לאחר מותה. יש לא מעט סדרות בסדר גודלה של דוסון קריק, שהצליחו לשמור על פורום שוקק חיים גם לאחר ירידתן. אבל מכיוון שההחלטה נפלה, רק אציין שהיה מהנה לכתוב כאן, גם אם לזמן לא רב (הכל יחסי), יש פה אחלה אנשים, והיה מאוד מרענן להחליף דיעות ולראות שישנם שותפים אמיתיים להערכה שאני רוחש לסדרה הזו. תודה לכל מי שקרא את ההודעות שלי, אני מקווה שנהניתם. אני בהחלט נהניתי לקרוא כאן.

everli

New member
תודה לך דורון!

על הסיכומים המדהימים של פרקי העונות הראשונות!

סגירת הפורום

עקב מיעוט הפעילות בפורום הוא ייסגר בימים הקרובים. אנו מודים ל|הדגשDawson girl ו-טל גקסון על ניהול מסור ומושקע של הפורום לאורך תקופה ממושכת, ומאחלים לשתיהן בהצלחה בהמשך דרכן בתפוז ובכלל.
אנו מקווים לראות אתכם הגולשים בשאר הפורומים ב-
אנשים

eliormagick

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

מה לסגור מה): גדלתי על הפורום הזה#@ לא רוצה):

למעלה