דיון...

NiKi†a

New member
../images/Emo124.gifדיון...

האם אתם חושבים שמיוז ממוסחרים? כן\לא ומדוע?

positive energy

New member
בעיקרון כל הלהקות ממוסחרות

אבל מיוז הם מהסוג הפחות ממוסחר, הם לא עסק של ממש כמו בריטני ספירס או כל מיני להקות בנים כמו לימפ ביזקיט ולינקין פארק, מיוז הוקמו בכוחות עצמם ולקח להם כמה שנים עד שהם הצליחו לפרוץ, תכלס הופעה בשביל כסף זה מסחריות, אבל במקרים כאלה זה לא כזה רע או משהו

Special M

New member
תראי

אחרי שדשו בזה כ"כ הרבה אצל השכנים, פשוט תקראי. (זה התחיל בדיון על האלבום החדש ועבר משם לנושאים אחרים, ביניהם מה ששאלת כאן) לי כבר יצא המיץ מהשאלה הזו.

Fish in the sea

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo91.gif../images/Emo19.gif../images/Emo45.gif../images/Emo91.gif../images/Emo19.gif

עכשיו כשמשכתי את תשומת/צומת לבכם, אני ממליץ לכם בכל ליבי לקרוא את כל השרשור שספיישל אם לינקקה פה. כל כולו על מיוז ועל השאלה שנשאלה פה, ויש שם כמה דברים מאוד מעניינים. אל תתעצלו, זה כדאי!

ramoni

New member
זה גם תלוי במקום

בצרפת וביפן הם די ממוסחרים ומינסטרים. אך על תראו בזה כשמשהו שלילי במובן מאליו. הם לא עשו אף חלטורה כזאת או אחרת בדמות שערוריות שואוביז כדי לקדם את האלבום(פחחח הקטע עם החתונה של בריטני עלה לי לראש), אך הם הופיעו על שערי מגזינים רבים בשתי המדינות. והקליפים שלהם הוקרנו המון פעמים בערוצים. הצרפתים עד כמה שאני לא מחבב אותם, יודעים לתת כבוד למוסיקה איכותית גם לפלאסיבו(שבזמן האחרון אני כבר לא מחבב אותם אחרי ששמעתי שהם בטלו את הופעתם בארץ מסיבות פוליטיות)מאוד מפורגנים שם. השרשור כבר הופיע בעבר אצלנו, הייתי רוצה להוסיף לכל מה שנאמר, שמיוז בעצם פועלת לפי מניעים של הקהל, ולא של המפיקים שלהם. ההוכחה הכי ברורה לזה זה שהם ישחררו את B&H, שיר שלדעתי מאוד לא מתאים לצאת בתוך סינגל, אבל הם רוצים כנראה שיכירו את הצד המורכב שלהם, וסביר להניח שהמנהלים לא מרוצים מההחלטה, אבל המעריצים כן אהבו אותו. סביר להניח ששחרור הסנגל יביא להם גם מעריצים חדשים(לא שאני מדבר פה על תסמונת Spcial Fox של פלאסיבו) שהחשיבו אותם ללהקה כמו שאר הלהקות שנמצאים בMTV2, הם יראו כמה הם טעו.

Special M

New member
רגע אחד ../images/Emo32.gif

אמרת שאתה כבר לא מחבב את פלסיבו אחרי שנודע לך שהם ביטלו את ההופעה בארץ מסיבות פוליטיות. תקן אותי אם אני טועה, אבל התחלת לחבב את פלסיבו בגלל המוזיקה שהם עושים ולא בגלל הדעות הפוליטיות שלהם, לא? אז הם לא מצביעים ליכוד בקלפי. so what? הם עדיין יודעים לתת בראש בנוגע למוזיקה? כן. וזה כל מה שצריך להשפיע עליך בקשר לחיבוב/אהבת/הערצת להקה זו או אחרת. אלא אם כן אתה פטריוט ציוני פציפיסט.

Fish in the sea

New member
פטריוט ציוני פציפיסט?

הצירוף הזה נשמע בעייתי משהו. חוצמזה, אם ראמוני היה פציפיסט, נראה לי שהוא דווקא היה תומך בפלאסבו על ההחלטה לא לבוא לארץ. בקיצור, הכנסת המילה פציפיסט היתה לא במקום לטעמי!!111 בייק!!11111

Special M

New member
יכין

בקשה בשלושה העתקים שימולאו ללא נייר קופי להורדת המילה פציפיסט ויגיש לי אותם בתוך מעטפה מסודרת ב איציק!!!111 (סתם מתלהבת מזה שהיא יודעת מילים לועזיות).

ramoni

New member
אני לא פטריות ולא פציפיסט

בכלל הדבר האחרון שמענין אותי זה פוליטיקה. אבל מוזיקאים צריכים לדעת שעם הם אומרים דברים רעים על המדינה, הם יאבדו הרבה מעריצים כמוני וכמוך, כי בתכלס מה אנחנו צריכים לדעת שהאמן נגד האסלמה בשטחים מסרב להגיע ארצה עקב כך. מילא היו אומרים שהם חוששים לבטחונם, כמו מיוז. למה את חושבת אני אוהב מוזיקה? כדי להדחיק את כל החארטה באחטה סביבי (וסביבי זה אומר ג'נין, 8 ק"מ בקו אוירי) אני מבין אותם גם אני חושב שצבא התקפה לישראל פועל ביתר כח נגד המסכנים שבצד השני, אבל אני כמובן מתכון לשרת את המדינה , והפעל לפי כל פקודה גם עם יגידו לי להוריד איזה ילד רחוב בשטח אש..למרות שבפרופיל 73 אני כנראה או אהיה בתור טנק(שריון), או סתם לבוש אפד מגן ויעקב אנשים כאלה במחסומים(מגב) טוב הרחקתי לכת.. אקיצר הם לא היו צריכם להגיד את מה שאמרו

Special M

New member
רם, רם, רם

אתה צריך לדעת שמוזיקאים לא יאבדו מעריצים אמיתיים שלהם רק כי המצב הפוליטי בארץ מסויימת לא נאה להם. הסיבה היחידה שבגללה ייתכן מצב כזה היא כי המוזיקה שהם יעשו תפסיק למצוא חן בעיני המעריצים. אז ת'ום יורק נכנס מילולית בבוש מול כל האומה הבריטית. אז מה? זה גרם לי להפסיק לאהוב את רדיוהד? לא. ממש לא אכפת לי מה הדיעות הפוליטיות של האמן שאני אוהבת, כל עוד הוא ממשיך לעשות מוזיקה טובה. למה לשלול מעצמך הערצת/אהבת אמן שהמוזיקה שלו עשתה לך טוב (כמו שאמרת: בריחה מהמצב בארץ) רק כי הוא אמר שהמצב בארץ לא לרוחו? מה אכפת לך מה הוא חושב על זה? ומה הוא לא חושב על זה? ואיך זה שונה מזה שמיוז אמרו שהם מפחדים? זה איכשהו יותר מכובד לפחד מאשר להגיד שחרא כאן? יופי. אז בריאן אמר שהוא לא יבוא להופיע כאן כי הוא מתנגד למשטר הפוליטי כאן, או ווטאבר. ומיוז מפחדים. כמו הרבה אחרים. אז מה? הם עדיין עושים מוזיקה טובה? כן
זה כל מה שצריך לעניין אותך, וזה הגורם היחיד שצריך להשפיע עליך בהערצת אמן כלשהו, כי בראש ובראשונה - אתה מעריך/מעריץ/אוהב/מתחבר למוזיקה - לא לעיניים היפות שלו ולא לדעות הפוליטיות שלו. (ואני יכולה להבטיח לך שפלסיבו לא ייאבדו אותי. הם אחד הדברים הכי טובים בחיים שלי כרגע - שמאל או ימין, ליכוד או מערך).

ramoni

New member
טוב מעיין

שכנעת אותי... באמת תקראי טוב ולא אמרתי שהפסקתי לחבב אותם, זה רק פגע לי בדימוי שלי אליהם. הם דוקא טענו שהם מעריכים את הציבור הישראלי בנבדל מהממשלה שלהם.. אבל אני בטוח שזו היתה דרך לכסות במעט את גודל המסר השלילי של המכתב הראשון שנשלח ממנהלת האתר הרישמי לפורום של פלאסיבו בהיידפארק. אני לא יודע יכול להיות שדוקא להפך המנהלת בטח שמה לב להשלכות לגבי המסר הראשון והוא נראה כמשהו מעניין אז היא הרגיע במעט.... בכל אופן זה לא ישנה את הערצה שלי אליהם תמיד יש לי אצלהם מקום טוב בלב לצד מיוז(נו טוב קצת מתחת..) והם רולז לגמריי

Special M

New member
אוקיי

אז בשם רביד, אני יכולה להבטיח לך שהכעס המזוייף שהיה לה על פלסיבו והמכתב הזה (חדשות ישנות, יקירי) עבר כי היא הבנאדם שמעריץ אותם הכי הרבה והכי חזק שאני מכירה - והיא לא תיתן לדבר כזה לפגוע לה בהערכה שיש לה אליהם. ואין לי כח להרחיב יותר מזה (כי באמת שכבר פרטתי מספיק), לפעמים זה כמו לדבר אל קירות...

Special M

New member
אוי

young people are such wonderful idiots, ובבקשה, אל תהרוס לי את פלסיבו - אל תגיד עליהם "רולזזזז".

ramoni

New member
אוקי הם לא רולז../images/Emo8.gif

אני מקווה שלא התכונת אלי במשפט הזה...

BiRd Of PrEy

New member
טוב.. לדעתי מיוז כן ממוסחרת

כמו כל להקה בעולם.. כי בואו נודה בזה שזה בעצם העבודה שלהם. אבל עדיין.. הם לא מתמסחרים בצורה שהם הורסים את עצמם. למשל יש הרבה להקות שהיו טובות ואז הן התמסחרו ועכשיו הם זבל(מטאליקה למשל).. ומיוז לא כאלה.

ramoni

New member
תגידו..

אני היחיד בעולם שחושב שST anger הוא אלבום סוף הדרך????

צפיתניק

New member
כנראה שכן...

ומיוז - ביחס ללהקות אחרות - לא ממוסחרים אבל גם להם יש חולצמות, פוסטרים, קליפים, וכו' וכו' בארץ שלנו הם ממש ממש לא ממוסחרים...

למעלה