גלריית תמונות חדשה בParadive

paradive info

New member
../images/Emo124.gif גלריית תמונות חדשה בParadive

השבוע הושקה, גלריית תמונות חדשה באתר Paradive. אתם מוזמנים לשלוח תמונות שלכם לכתובת <b>[email protected]</b> ואלו שתמצאנה ראויות תעלנה לגלריה. במידה ומצאתם טעות בתמונה כלשהי (שם הצלם, שם הצונחים ) נשמח אם תעדכנו אותנו. בברכה, צוות פרדייב.

nudnikim

New member
גלריה חדשה, תמונות ישנות וטובות

נוסטלגיה....
מהימים שהיה כיף בפרדייב... שהיתה אוירה... שהיה מקום ליותר משני פרטיים במטוס.... שהיה בשביל מה ועם מי להעביר יום שלם על הדשא.... היו ימים...

"משפחת פאראדייב היקרה"

בלשון המעטה נשבר ה...מכם... יש ממש תחושה שאתם עושים את זה בכוונה הגלריה שלכם מעניינת את התחת שלי מספיק שקברתם את הענף הזה בארץ תפסיקו להתעלל בצנחנים תפסיקו לומר לאנשים להגיע ביום צניחות .. לסוע שעות ואז להתייבש כל היום בלי לצנוח ובסוף היום להגיד להם...מצטערים אבל שוב נאלצנו לשים עליכם....... מספיק ... נמאס. אתם ממש מגוחכים. ו... עוד דבר ..תפסיקו כבר לפרסם מתי יש פעילות ומתי אין כי מבחינתנו אף פעם אין ... אתם מזמן לא רלוונטים ולכל הצעירים המסכנים שעדיין לא הפנימו את העניין ושהדשא בפאראדייב קיבל את הצורה של התחת שלהם .....תשתחררו ..גם ככה המקום הזה נראה שומם כמו בית קברות ..לכו משם... הם לא ראויים לכם .

4XFBN

New member
"...והאלו שתמצאנה ראויות תעלנה..."?!?!

תגידו מנכ"לים ומכונות הטאדנם - אתם ממש, אבל ממש לא מתביישים?! חבורת צבועים! איך אתם מצפים שתהינה תמונות יפות?! חוץ מטאנדמים יש משהו ב"מועדון" שלכם?? מי בכלל רוצה לבזות את עצמו כפרסומת למקום המגעיל שלכם? זה "מועדון צניחה" זה?! לפחות את האווירה תנסו לשנות קצת, אפילו שאין לי ברירה ואני באה לצנוח (סליחה, לנסות) מה שאני רואה זה פראיירים שמשלמים 1500 ש"ח לטאדנם סופר-ממוסחר ועוד יותר פראיירים שמשלמים 40$ כדי לסגור פינה כצנחן 16 במטוס. אתם אפילו לא ראויים לתגובות של האנשים שכל כך אהבו אותכם ובגדתם בם. אתם אפסים בני אפסים ולו רק בשל העובדה שאתם צבועים. תעשו טובה ותכריזו כבר על המועדון כמפעל טאנדמים. כי הרי אתם פרוצות טאנדמים פר אקסלנס. בתקווה שתחנקו בחובות ויסגר לכם המועדון, ובכך יהא סוף לפארסה הזאת ובא לציון גואל. ולצוות העובד (סליחה, המועבד) - כפי שאמרתי. אתם מעוררי רחמים יותר מהצנחנים שעדיין מנסים לגרד 1.34 צניחות בחודש. ולמנכ"לים הכל יכולים- לכו תנהלו איזה מפעל אחר. או צבא. בזה אתם חזקים, אבל בבקשה לא מקום שאנשים מקיאים שהם שומעים את השם שלכם ואת היחס ל"לקוחות". איכס! תיסגרו כבר! לילי

למעלה