בעיה חמורה

באבלו

New member
../images/Emo124.gifבעיה חמורה

אני יושבת עכשיו בבית עם החלון פתוח. ממולי בבניין יש אישה שיש לה פעוטון בבית עכשיו - היא צורחת שם על התינוקות... מקללת אותם... צורחת. והם כמובן בוכים נורא. זה נשמע כאילו תינוק אחד הרביץ לתינוק אחר ועכשיו היא מכה אותו וצורחת "אסור להרביץ - מה? העולם שלך?!" הם ממש צורחים (התינוקות). מה אתם אומרים - לעשות מהשו? פשוט כואב הלב...

dmagidor

New member
אם היא מכה את הילדים

אז כן, תתקשרי למשטרה או משהו...

yoyo10

New member
לי היה סיפור דומה

לשכנה היה משפחתון וכל היום היא הייתה עומדת בחוץ לבדוק שאנשים לא מטיילים עם כלבים ברחוב שלה ואם היא הייתה רואה כלבים בלי חשבון הייתה עוזבת הכל כולל הילדים והולכת צורחת ומקללת את בעלי הכלבים כמובן שסבלנות לילדים לא הייתה לה והיא הייתה צורחת אלהם שחבל על הזמן והילדים היו בוכים כל היום. אבל אף פעם לא היה לי אומץ לגשת להורים של הילדים האלה מודה יש לי אופי חלש.

אתיש

New member
מצטערת שהתפרצתי אליכם

אני מפורום אחר (להיות הורים) - במקרה חברה שלי מתחתנת והפנתי אותה אליכם. העיניין הוא שאת חייבת אבל פשוט חייבת לגשת או למשטרה או לדפוק לה בדלת. כאמא - אנחנו מפקידים את היקר לנו מכל במקום שבו אנחנו חושבים שלילדים שלנו טוב. אני בטוחה שאף הורה לא היה מפקיד את ילדיו במקום בו מכים וצועקים. במידה ואת חוששת - אנא, פני אליי במסר היכן המקום נמצא -א י אפשר לעבור לסדר היום במצב כזה. אני מצטערת שאני כ"כ לחוצה - אבל רק המחשבה שהילדים בוכים שם עושה לי רע (אחרי הכל אמא)!!

avrora

New member
אני לא חושבת שצריך לפנות למשטרה

כי יש הרבה משפחות שאופי החינוך שלהם - עם קצת מכות (בלי להכאיב - בתוסיק) ויחד עם זאת לא יהיה לילדים יותר טוב בלי אמא, כי אוהבת אותם. את יכולה לדבר איתה - אבל לא למשטרה! זה דעתי.

shiria

New member
אני מציעה לנסות לדבר עם ההורים

אם את באמת מרגישה שהילדים חיים שם בפחד, ההורים צריכים לדעת והם יחליטו אם להתלונן במשטרה או לא. את בטח יודעת מתי ההורים מגיעים, אז פשוט תחכי להם בכניסה לגן - כשהגננת לא רואה - ותבקשי לידע אותם על מה שקורה. זכותם להחליט אם להתלונן או לא - אבל הם צריכים לדעת מה קורה.

אני מכירה מקרה דומה של גן בחולון

אחותי עבדה שם בתור עוזרת גננת ויום אחד כשהיא היתה בחצר עם הילדים היא קלטה את הגננת דוחפת החוצה בכח את אחד הילדים. מכיוון שהיא לא ידעה מה לעשות היא פנתה לשכנה שלנו שם הבן שלה היה בגן ואותה שכנה פנתה לכל האמהות בגן והן התקשרו לשם והקליטו שיחה עם עוזרת אחרת שהתוודתה ועם זה פנו לטלויזיה. ברור שהגננת כבר מזמן לא נמצאת באותו הגן. תפני דחוף לאחד ההורים או למשטרה, תאמיני לי שאת לא רוצה שבבוא היום הילד שלך יהיה גם הוא בגן שבו מרביצים לילדים וצועקים עליהם.

למעלה