בטיחות אקטיבית ופסיבית באופנוע מודרני

מיצו

New member
../images/Emo124.gifבטיחות אקטיבית ופסיבית באופנוע מודרני

בתאריך 25.03.10 (יום חמישי הבא) בשעה 20:00 תערך פתיחה חגיגית למעבדה לאופנוע הראשונה מסוגה בישראל. המעבדה מתמחה באיבחון תקלות באופנוע המודרני. ברשות המעבדה ספרויות יצרן מקוריות של רוב כל כלי הרכב הדו גלגלי בישראל. במעבדה נרכשו סורקים מקוריים של מספר מותגים ובנוסף סקנרים אונברסליים. המעבדה מתמחה בתיקון מחשבים בטיפול במערכות אימובליזר וצמות חשמל. מיקום המעבדה שוכנת ברחוב ההגנה 30 א-ת חדש ראשל"צ. לו"ז 20.00 כינוס האורחים 20.30 הרצאה - בטיחות אקטיבית ופסיבית באופנוע המודרני הוראות בטיחות בעבודה על האופנוע מה מותר ומה אסור מחשבים – הכרה מערכת בילום ממוחשבת ABS – הכרה פיצוץ כרית אויר של הונדה גולדווינג - בחיי!!!! פיצוץ חליפת רוכב – בחיי!!!!!!111 פנל שאלות ותשובות אוכל ושתיה בשפע (לא לאכול יותר מדי, תשאירו לי קצת) נא להשמע להוראות המרשלים - (הילדים של איל) שיכוונו את האופנועים לחנייה מסודרת עם הפנים ליציאה. כולכם מוזמנים! יהיו שם לא מעט רוכבים ורוכבות, וכמובן שבמקום תוקם עמדת התפקדות למלפגת השלטון. אני אהיה שם, מי עוד מגיע?

TShavit

New member
מגיע.

יכול לספר לנו (בסוד, אף אחד לא שומע) מי עומד מאחורי זה? מי מעביר את ההרצאות? טל

A L F

New member
מגיע עם

האופנוע שמיוצר על ידי יצרן האופנועים הכי ותיק בעולם

מיצו

New member
אכן מתוכנן שם אירוע מגניב לאללה

עם אוכל, שתיה, הרצאות מרתקות בתחום המיחשוב לאופנועים (ABS, כריות אוויר, ועוד כל מיני פריטים מעניינים).

הי לטל

לגבי מי מעביר אז אני עבדך הנאמן..איל נוימן. לגבי הארוע אכן מתוכנן ארוע רב משתתפים-אני מקווה -הרעיון הינו לחסוף כמה שיותר לתחום הרכב המודרני ..להורות מה מותר ומה אסור. ובכלל להפגש במקום שהוא בעצם מקום העבודה שלי בנוסף להיותו מקום שבו התחביב הפך לעיסוק עיקרי להת ממני איל תדאג להזמין חברים כמה שיותר..

למעלה