אתם, תעצרו!!!!!

keoser

New member
../images/Emo124.gif אתם, תעצרו!!!!!

אני יושב מול הטלוויזיה, ורואה טלהנובלה או משהו כזה בתקווה שתעלה לי הארה. פתאום הבנתי משהו: הגשמת מטרות. כמה ממכם קמים בבוקר, ויודעים שמה שהם עושים עכשיו, יגשים את המטרות שלהם בחיים? מה המטרה בחיים שלכם? האם אתם פועלים *ברגע זה* בשביל להגשים את אותה מטרה, או מטרה אחרת משנית שיש לכם עכשיו? זו בכלל מטרה בשבילכם? אתם בעבודה שאתם באמת רוצים לעבוד בה, או שפשוט נקלעתם אליה "במקרה"? המציאות שלכם עכשיו, היא המציאות בה אתם באמת רוצים לחיות בה, או פשוט החיים הובילו אתכם אליה, בלי שום תיכנון מוקדם מצדכם? *ברגע זה*, טוב לכם? אתם עובדים היום, בשביל שמחר יהיה יותר טוב? אתם עושים איקס, כי כולם עושים את זה ואתם מרגישים צורך לעשות את זה בעצמכם? אתם נמצאים עם פרטנר שטוב לכם איתו? אתם ממש מאושרים מהקשר שלכם, או שאתם מרגישים ש"היה יכול להיות יותר טוב, אבל.. זה מה שיש בנתיים.."? האם הייתם רוצים ללמוד את המקצוע שאתם לומדים עכשיו? בדיוק את זה? טוב לכם ללמוד את זה? בדיוק במסגרת שאתם לומדים בה כרגע? הייתם רוצים להיות משהו אחר, אבל ויתרתם על הרעיון כי הוא "לא מכניס מספיק כסף", וכל פעם שאתם רואים אדם שעוסק בזה, ומאושר מזה, אתם מקבלים צביטה קטנה בלב? הייתם רוצים אולי לעסוק בזה בתור תחביב? אתם מאושרים *עכשיו* בדיוק כפי שאתם, או אתם עובדים בשביל מחר יותר טוב? לאלו שמבניכם שאמר שהוא עובד בשביל עתיד יותר טוב: מי אמר שזה אמור להיות ככה? יש עוד מיליון דרכים לחיות את המציאות שלכם, תמצאו אחת ותפסעו בה! באהבה, יוסי :)

jedi

New member
תשמע,

אתה כאילו מציב שני מצבים מנוגדים: או שאני נהנה עכשיו, או שאני עובד עכשיו בשביל להנות בעתיד. אצלי לפחות, שני המצבים מתקיימים סימולטנית. החיים שלי מעוצבים כמו שאני רוצה, ועם זאת, אני בתהליך תמידי של שיפור. והתהליך הזה עצמו, הוא גם חלק מההנאה. (הבהרה: האמירה הזאת כוללת את כל הנושאים השונים ששאלת לגביהם.)

keoser

New member
אממ..

הכוונה שלי היא שאפשר לעבוד בשביל שניהם במקביל.. אולי לא הייתי נהיר בסוף ההודעה. :) בכל מקרה, זה משהו שאני החלטתי לעבוד עליו.. :)

תודה ../images/Emo24.gif ../images/Emo23.gif

אני מאושרת מהמציאות שעיצבתי, חותרת למטרות שהצבתי עבורי לשנה הקרובה, וגם עובדת על עיצוב המציאות שלי
אחלה הודעה!!!

אצלי התיכנון הוא בסוף היום

כל לילה לפני השינה אני מתכננת את החיים אותם אני רוצה לחיות את מקום המגורים הרצוי לי (אחד המיצפים או המוצשים שלא רחוקים מאיפה שאנו גרים היום) את העיסוק לפרנסה שמתאים לי (סטודיו בתוך הבית שלי עצמו לעיצוב אופנה כפרית ורומנטית, כמו שהיה לי בעבר) ואני חושבת שזה עוזר לי כי בעליואני הולכים לראות מגרשים בישובים אלו ומקום העבודה שלי בסכנת סגירה אז עניין הסטודיו הפרטי שלי מתקרב לא בבת אחת אצליח להפוך את הרצונות למציאות אבל בקרוב

בהצלחה רויטל ../images/Emo24.gif ../images/Emo45.gif

כשאת מתכננת את הדברים האלו, את גם מדמיינת? דמיון עם מראות חיוביים ושמחה מאד עוזר להגשמת המציאות שאנו רוצים

למעלה