אררררררררר

מותר לי

New member
../images/Emo124.gifאררררררררר../images/Emo46.gif../images/Emo88.gif

מי? מי הדליקה את הדוד שעה לפני שנכנסה להתקלח? למי? למי נגמרו המים החמים באמצע המקלחת? ומי? מי שכחה לכבות את הדוד? למי? למי יש חולצות של פוקס שהמכנה המשותף שלהם הוא האיסור לייבש במכונת ייבוש? מי? מי הלכה לישון ב7:00 בבוקר? ומי? מי קמה ב11:00? מי? מי התחילה להכין עוגיות? ומי? מי הפסיקה באמצע בגלל חבילה אחת של חמאה? מי? מי נמצאת בבית כ"כ מחומם? ומי? מי קופאת למוות? למי? למי יש כאבי ראש איומים? ולמי? למי יש בחילות והיא כל הזמן חושבת על השאלון שעוד מעט תצטרך לתקן? למי? למי יש כ"כ הרבה שאלות? ומי? מי יודע את התשובות?

ש ר i נ י

New member
מממ...

למה את שואלת כל כך הרבה שאלות למה בבוקר יש שמש ולמה בלילה ירח למה כל מה שטעים משמין ולמה כל מה שטוב נגמר מהר למה שוקולד מתוק ולמה לימון חמוץ למה בוכים שעצוב למה אני יושבת כאן ולמה אני לא הולכת ללמוד למה שלא תעשי לי כוס תה ולמה אין לי פה צלחת עם תותים למה ליום רק 24 שעות ולמה אתמול הוא אתמול ולא מחר למה אין לי בית בשוויץ ולמה ולמה ולמה ולמה למה שאני פה אני לא יכולה להיות שם ולמה אני לא שם ודווקא פה למה הוא ולמה היא ולמה אני שואלת כל כך הרבה שאלות ...

מותר לי

New member
שרוני, עכשיו תורך לעזור לי../images/Emo8.gif

זה הולך ככה: 1 כוס קמח 1 כפית אבקת אפיה 2 כוסות קורנפלייקס 1 כוס אגוזים קצוצים (מלך, פקנים או צנוברים או שקדים...) 1 כוס צימוקים שהושרו במים חמים (לא רותחים) 5 דקות לפני וסוננו 1 כוס סוכר 100 גר' חמאה או מרגרינה רכה 1 ביצה אפשר להוסיף 1/2 כפית קינמון או סוכר וניל מערבבים את הכל, שמים במנג'טים ואופים 25 דק' בחום בינוני. העוגיות מוכנות כשהן מתקשות מלמעלה וצבען שחום בהיר. לצנן ולאכסן בקופסא הרמטית. ופה מגיעה הבעיה שלי... הכנתי כמות כפולה, ואין לי חמאה... אמא אמרה לשים שמן "כמה שנראה טוב" אבל אני מפחדת שהשמן יגיע לאחת משאלות ה"למי" שלי... אז כמה שמן צריך לשים במקום 200 גר' חמאה?

ש ר i נ י

New member
אני לא הייתי שמה שמן

אני הייתי שמה מרגרינה בטעם חמאה או כל מרגרינה אחרת ...

מותר לי

New member
גם אני לא הייתי שמה שמן, אבל

אם הדבר הכי קרוב לחמאה, שנמצא במקרר זו שמנת מתוקה- אז לא עדיף שמן?

אם כבר מקטרים

למי? למי נפל המחשב תוך כדי שהיא קראה את ההודעה של מותר לי? למי אין בדירה מייבש כביסה ככה שבחורף לוקח לבגדים יומיים להתייבש? מי ערה בלילות וישנה בימים? למי יש בעיות ריכוז שלא מהעולם הזה, שהודות להן היא לא הקשיבה כמו שצריך כל הסמסטר ועכשיו צריכה להשלים את החסר לבד? מי בולסת מתוקים בלי הפסקה אפילו שהיא יודעת שזה משמין וגורם לפרעות בעור הפנים? מי צריכה לשטוף את החדר אבל... צריכה גם ללמוד? מי לא עשתה שופינג מאה שנה (שבועיים) וכרטיס האשראי שלה מחליד? מי מתחרפנת כמעט לחלוטין? מי? שתדעי מותר לי, שמצבך לא כזה גרוע, יחסית ליצורים אחרים.

מותר לי

New member
../images/Emo6.gif

את הכרטיס שלי כבר לא רואים מרוב אבק
והים עליתי על המשקל, ואחרי שניה ברחתי ממנו
חחחחח עזבי, אני סתם מעוצבנת

מותר לי

New member
בשביל זה

יש שני ארנקים
באחד אני שמה את הכסף ומניחה אותו במקום שקל לי להוציא, ובשני אני שמה את הכרטיס וקוברת אותו עמוק בתיק

מותר לי

New member
../images/Emo124.gifשרוני!!!!!

לשם שינוי העוגיות יצאו מצ'ו מצ'ו!
חחח רק שיש עכשיו בריכה של שמן בתבנית

למעלה