ארגון אנימה ומנגה ישראל!

../images/Emo124.gifארגון אנימה ומנגה ישראל!

אנו שמחים להודיע על הקמתו הרשמית של ארגון אמא"י (ארגון אנימה ומנגה ישראל)! מה זה אמא"י? אמא"י (ארגון אנימה ומנגה ישראל) הוא ארגון-גג הנמצא תחת חסותם של האגודה הישראלית למדע בדיוני ופנטזיה. הארגון הינו ללא מטרות רווח ומטרתו העיקרית היא להיות הגוף המוביל בארגון ארועים הקשורים למנגה ולאנימה בישראל ולייצג את אינטרס הקהילה באירועים קיימים כגון אייקון ועולמות. אפשר לקבל יותר פרטים? אפשר. ההכרזה הרשמית על הקמת הארגון תתקיים ב - כנס "עולמות" 2007 תאריך: 5.4.2007 מקום: "מדיטק" , חולון שעה: 12:00 בשעה הנקובה יתקיים פאנל שבו ידובר על קווי היסוד של הארגון, מטרות הארגון, על תוכניות הארגון לעתיד הקרוב ועוד. לקהל, כלומר לכם, תהיה הזדמנות לשאול כל שאלה שעולה על רוחכם. הכניסה לפאנל היא בחינם. הפאנל יועבר על ידי לירון (S.riddle), עינב (Akane), אור (JeeChan), וסבטה (rocket). למה שווה להגיע? הקמת הארגון מהווה נקודת מפנה לקהילת האנימה ומנגה בארץ. אנו מזמינים אותכם לשמוע מה יש לנו להגיד ולהשמיע את קולכם. כל אחד מכן מוזמן להציע את הרעיונות שלו לקידום הארגון, אחרי הכל - לכולנו יש תחביב משותף ומטרה משותפת. דרכים ליצירת קשר עם אמא"י: נפתחה קומונה לארגון, הקומונה תפעל עד להקמת אתר קבוע לארגון. הקומונה נועדה לשאלות, פניות ורעיונות של הקהילה אלינו - ועד הארגון. http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?CommunaId=25550 כמו כן, אתם מוזמנים לפנות לדואר האלקטרוני [email protected]. ועוד סיבות להגיע לעולמות: בכנס השנה, יתקיימו פעילויות רבות הקשורות לקהילת האנימה והמנגה בחסות אמא"י. זוהי רק דוגמא לשילוב תכנים מצדנו שילך ויתפתח מעתה והלאה:
יום רביעי, 4.4.2007 בשעה 10:00 תתקיים הקרנה של סרט האנימה Brave Story בשעה 00:00 (חצות) תתקיים הקרנה של Escaflowne - the movie החל מהשעה 02:00 ועד 06:00 יתקיים מרתון של פרקי הסדרה Chrono Crusade
יום חמישי, 5.4.2007 בשעה 12:00, יתקיים הפנאל שלארגון אמא"י עליו דובר בהודעה הנ"ל. בשעה 13:00, מיד אחרי הפאנל, תתקיים הקרנה של 5 הפרקים הראשונים בסדרה Death Note בשעה 00:00 (חצות) תתקיים הקרנה של סרט האנימה Lupin III - Castle of Cagliostro שריינו לכם את התאריך 5.4.2007 ובואו להשפיע על עתיד קהילת האנימה בארץ! נשמח לראותכם !
 
למעלה