אני באדי,,,,,?????

ליMור

New member
../images/Emo124.gif אני באדי,,,,,?????

טוב,, אז אני לימור בת 28 (29 בעוד מס' ימים,,,) איזור המרכז,, משהוא/יא כאן,, להחליף חוויות,,,?

../images/Emo124.gif שלוםםםםםם,,,

טוב,,אז אני פופאי בן 26..מאיזור המרכז לומד שנה ראשונה..רקדן יחיד בכיתה.. להחליף חוויות..? בשביל זה אני כאן

ליMור

New member
היי לך פופאי,,,

ראשית ברוך הבא,,,,
ספר לי, איך זה להיות רקדן יחיד,, ובכלל,, איך זה לגבר לרקוד,,, בתחילת שנה היו שניים איתי בכיתה ופרשו,,,,,
שאלה נוספת,,, אתה תמשיך גם בשנה הבאה,,, גם לכם יש הופעה סוף שנה,,?

היי לימור..

אממממ..איך זה להיות רקדן יחיד..את האמת בהתחלה היתה קצת מבוכה..כי בכל זאת אני מוקף בנשים..אבל עם הזמן התרגלנו..ועכשיו הן מתות עלי..
.. אני מתכוון להמשיך עם זה בשנה הבאה..וכן, יש לנו הופעה בסוף שנה אך שוקל את הופעתי.. <רק הגעתי..כבר חקירה>

ליMור

New member
חקירה,,,,,?

אז לצורך העינין,, אעמעם אורות,,,
<הומור יו נווו,,,> נחמד לשמוע שתמשיך גם בשנה הבאה,,,, אצל מי אתה לומד,,,? וכמה תלמידים אתם,, אנחנו 12 בכיתה,,, וגם לנו תהיה הופעה,, ב- 24/6 לחודש,,, אני וחברתי מתכננות הופעת יחיד מעבר לתכנית הצפויה,,, חביב לא ?

../images/Emo4.gif איזה מזל יש לי, נכון?!

שדווקא ביום שאני לא יכולה אפילו להציץ בפורום- מתגודדים בו אנשים מעניינים! אני מקווה שלא תוותרו כל כך מהר- אבל הנה, אני כאן
ליMור, איפה את לומדת? עם מי? אני למדתי קצת באופן חובבני, והיום אני ממש מחפשת מקום ללמוד מקצועית. ברור לי שפה (בעיר שאני גרה בה) אני לא אמצא מקום רציני כזה- אבל אני מוכנה לנסוע לת"א בשביל מורה ראויה וכיתה קטנה... ניסיתי להירשם לסהרה סיטי, אבל כרגע זה קצת יקר לי... אז אני ממשיכה לחפש. נדמה לי, או שהריקוד הזה פשוט שואב? לא הכרתי אף אחת שניסתה וויתרה. זה פשוט ממכר! מאד מעניין לשמוע, פופאי, על רקדן... ויש לי בערך מליון שאלות- אם לא יותר
אז תראה נוכחות, ונתחיל משאלת השאלות- גברים אמורים לרקוד כמו נשים? כלומר, אף פעם לא ראיתי גבר רוקד ריקודי בטן, זה אותו ריקוד? אותן תנועות?

ליMור

New member
היי לך רקדנית,,

ובכן, אני לומדת במתנס,, ובשנה הבאה אמשיך עם מורה פרטית וכיתה קטנה בסטודיו גדול יותר,,,, הריקוד הזה שואב ואף ממכר,, מהנה ,,, אם כי מתיש,, הוא לא קל,,, ולגבי ריקוד של גבר,, היתה לשרון חזיז תכנית לפני כחודש,,, "מה לובשים" והנושא היה ,,,,,לבוש לריקודי בטן,, והראו מורה זכר לריקודי בטן ואף הראו את כיתתו בפעולה,,,,,והן רקדו מדהים,,,, ישנן סברות כי הריקוד אינו אותו ריקוד, התנועות אינן אותן תנועות,, ריקודה של האישה הינו חושני,, תוך תנועות אגן,, ואילו זה של הגברים הרבה יותר טכני,,, שווה צפיה ראיתי נהניתי,,,,

ודאי ששווה צפיה!

אבל בינתיים עוד לא יצא לי! בכל אופן, הייתי גם רוצה (ובטח גם שירלי33 שבכאן היתה רוצה...
) לשמוע פרטים על המקום שבו את מתכננת ללמוד...

ליMור

New member
ובכן,,

בראשלצ,,, גוף ראשון,, (ספגטים) מורה רצינית ואיכותית,,,(כך שמעתי עליה,,,) איפה את לומדת,, וכמה זמן רוקדת,,?

למעלה