איזה עצבים... היום יש לנו חתונה

../images/Emo123.gif איזה עצבים... היום יש לנו חתונה

בזכרון יעקב....... והבעלול החליט שהוא פשוט לא נוסע.... הוא שונא ארועים כאלה..... זה אומר שאני אצטרך לקחת את ההורים שלו לשם. ולהיות לבד בחתונה ..... אוףףףףףףף אתמול רבנו על זה.. וממש אין לי כוח לזה. הוא כזה עקשן...... פשוט החליט וזהו.... (טוב שחררתי קיטור.......)

Hadar p

New member
לא לריב בגלל דברים שוליים! אם זה

ארוע ששייך למשפחה שלו...ואת צריכה לקחת את ההורים שלו ואם לא מתחשק לך אל תלכי! ואם מתחשק לך ללכת לכי אפילו שזה בלעדיו! אבל תחסכי מעצמכם את המריבות המעצבנות והסתמיות האלו! אני גם רבה על דברים כאלו ובסוף מבינה שחבל לבזבזב אנרגיה.... את תהני....תרקדי, תאכלי, תפגשי אנשים....והוא לא!

תראי זה לא שהלכנו מכות או משהו

כזה.... אבל זה מרגיז.... הוא כזה כבד בכל מה שקשור לנושאים כאלו. אבל אם יגידו לו לצאת למסעדה עם חברים הוא יטוס... מבינה.....

זה מעצבן נורא אבל גם קשה להימנע

מהריבים הללו לחלוטין.... ככה זה כנראה.... גברים ונשים לא תמיד חושבים באותה צורה... לפעמים אנחנו לא מבינות אותם והם לא מבינים אותנו... כמובן וברור שאנחנו הנשים תמיד צודקות
אבל אנחנו לא יכולות בלעדיהם... תנסי לא לקחת ללב... (קל להגיד... אני כל הזמן לוקחת ללב) ובקשר לחתונה הערב - תעשי מה שטוב לך! כל עוד זה לא פוגע באף אחד - וזה הרי לא יפגע בו אם תלכי! אז תעשי חיים ותספרי לנו איך היה!

למעלה