../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif סיכום שנת 2003 ממשיך! ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

כזכור לכם התחלנו בסיכום שנת 2003 בכמה תחומים. בנתיים היתה הצבעה על בחירת שירשור השנה. אתם יכולים להמשיך ולהצביע לשרשור השנה פה!
ונעבור לבחירת סיפור השנה
אתם מוזמנים בשלב זה להציע סיפורים שיתמודדו על תואר סיפור השנה. מה הקריטריונים? פשוט מאוד. סיפורים של חברי הפורום שפורסו בפורום. מהשנה הנוכחית כמובן. כותב הסיפור הזוכה יזכה כמובן בפרס צנוע
אז הפשילו שרוולים, והתחילו לקרוא את הסיפורים שהיו לנו בפורום... ניתן למצוא אותם כמובן בפינת הסיפורים. שימו לב כי למי שכתב מעל 5 סיפורים יש פינה אישית משלו. הרשימה המלאה מצד שמאל. בשלב הבא נבחר את אנשי השנה של הפורום... יש למה לצפות
בהצלחה לכולם

אני מתכבד להיות הראשון ../images/Emo124.gif

סיפורה המאלף של גברת מפ33יצה הנה הקישור : מפתה אותך.. / מפ33יצה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=57&art_id=659 אני נהניתי, ואתם ? הצביעו בעכבר !

dgrwkl1

New member
אנשי השנה של הפורום????

אני מאוד מאוד מקווה שהבחירה של אנשי השנה בפורום תיעשה באופן קצת יותר רציני ואחראי מאשר הבחירה של "כוכב נולד" כתוכנית העשור... והמבין יבין...ספרנית! אגב,אולי יהיה פרס לאיש השנה של הפורום?? לדעתי,היות ואנחנו נמצאים בפורום סקס (מיני) אז גם לפרס צריך שיהיה איזשהו הקשר לסקס.... :) :) והמבין יבין. לי,אגב,יש כבר פנטזיה לגביי מישהי מכאן. אז אולי אני אזכה...ואז השמיים הם הגבול. רק תעשו את זה כמה שיותר מהר...כי אני די "פנוי" בשבועות הקרובים...חחח

dgrwkl1

New member
אחחח...כמה שאתה חרמן......

השאלה היא עד כמה אמיצות נשות הפורום? אני מאוד מקווה שיהיו פרסים לטקס אנשי השנה של הפורום. אם לא...אז אני אבקש לא להיות בכלל מועמד. אין תחרות ללא פרסים. זה לא עובד היום

שאייאן

New member
פרס ראשון...חיים ...פרס שני...

טיפול מונע אצל רוזי אינטרנשיונל להוצאת האגרסיות על יציאה ממטריקס תפוז.. פרס שלילי חוקן אצל שולי וחנן הנגר רק בשביל שכל האלו שמזיינים תתחת על זה שדחפו להם אצבע ואיזה דבר יפה זה להתחבר לנשיות שבהם ובלה בלה בלה ירגישו מה זה באמת.. ומי זה לורן הזה ראבא'ק.

לורן29

New member
תגיד מה אתה רוצה ממני?

לורן זה לא "זה" לורן זו "זו" נעים מאוד אני מקווה שעכשיו הכל ברור

נ י נ י

New member
הסיפור שאני בוחרת

הוא הסיפור של תאותנית , "אני ופיית הירח שלי " - מתה עליו ומתה על הכתיבה שלה! וזו ההזדמנות לעשות לעצמי יחצנות ..הינה שלי

נ י נ י

New member
../images/Emo93.gif!

הקישורים הם לסיפור שלי אבל הינה הקישור לסיפור שאני בחרתי אני ופיית הירח שלי

חיבוקון

New member
היי , היכן הסיפור שלי:

חמימות בג'קוזי??? או שאנחנו בעניין מקלחות אדים? :)))

מי שלא מוצא את הסיפור שלו במאמרים

מוזמן לתת פה קישור לסיפור, ונוסיף אותו לקטגוריית הסיפורים.

blue moon angel

New member
וואלה

אין לי כוח לחפש... חוץ מזה לדעתי הפרח צריכה לקחת את התואר הזה ובגדול

חיבוקון

New member
הנה הקישור לשלי, (הסיפור לא הזין)

טוב הנה הלינק לסיפור המנצח: חמימות בג'קוזי

למעלה