שרשור נוסטלגיה!

tamaguchi girl

New member
../images/Emo121.gif../images/Emo39.gifשרשור נוסטלגיה!../images/Emo9.gif../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif../images/Emo221.gif

כל אחת שתשרשר את הדולי הכי ישנה שיש לה במחשב (רצוי כמובן את הראשונה אם יש..
), דולי שלה שהיא חושבת שרואים בה את קפיצת המדרגה הראשונה ברמה, הדולי האחרונה שלה, ודולי שהיא ציירה שהיא הכי אוהבת בכל הזמנים. סה"כ 4 דוליז, לא לשכוח אזכורי בייס!
אה, ואם יש לכם את התאריכים שהן הוכנו דוליז, תכתבו אותם, יהיה מבדר D: אשמח לשיתוף פעולה! ותהנו
~

tamaguchi girl

New member
אני אתחיל ../images/Emo3.gif

טוב אז צירפתי בקובץ 4 דוליז :) את הדולי הראשונה שלי אני לא מעלה כי אין לי שמץ מאיפה הבייס שלה
אז ככה: 1. הדולי השנייה שלי, בתקופת האפקטים המאוד קצרה שלי
בייס מגוניבר, אי שם בשנת 2004 אני חושבת. 2. אלו הדוליז שבהן ראיתי קפיצת מדרגה בהצללות שלי ובטכניקה, והתחלתי לפתח לעצמי את סגנון ואת ההצללות שלי. לא בטוחה שזו הפעם הראשונה שהרגשתי עלייה ברמה, אבל זו בהחלט אחת המשמעותיות שהיו לי. בייס מבאניסטיק, דצמבר 2005. 3. הדולי האחרונה שלי, מדלדל"צ של שחר (שה צ'אן). בייס ממאריייס דולז האוס, אוקטובר 2008. 4. הדולי שאני הכי אוהבת מכל הדוליז שלי עד כה, הכנתי אותה במקור לתחרות של יעל שהייתה פה בפורום, ממש ממזמן
בייס מפיקסטוקי (=פינקיז), אפריל 2006.

sha chan XD

New member
גם אני רוצה D:

1. ממש לא הדולי הראשונה, אבל אולי אחת מהראשונות שכבר קראתי להן "דוליז", המחשב שלי קרס לפני שנתיים בערך אז אין לי את הדוליז הישנות באמת, אז זו מצאתי במקרה בפורום דוליז בטיפו (...) בטח מסביבות 2005 בייס מפינק-לנד 2. אין לי את קפיצת המדרגה הראשונה.. אז אני אצרף את הפעם הראשונה שעשיתי שיער בסגנון שדומה לסגנון שלי היום~ אני עדיין חושבת שהוא ממש טוב
3. אפילו לא גמורה XD בייס מהדויאנט ארט הזה: http://citronrouge.deviantart.com/gallery/#Pixel-Arts 4. באמת שאין לי "דולי אהובה" אבל זו אחת המושקעות XD חוץ מזה, שילבתי בה המון דברים שאני לא עושה בד"כ בדוליז, ואני ממש אוהבת את התוצאה בייס מצ'אמה אלקטריק בלו

tamaguchi girl

New member
אני ממש אוהבת את הסגנון שלך ../images/Emo99.gif

וזו פעם ראשונה שאני רואה דולי ממש ישנה שלך, אם אני זוכרת נכון. כיף לראות איזה שיפור ענק עברת :)

Nakuro

New member
זה עשה לי חשק לעשות דוליז

משהו שאני לא עושה בכלל. והפורום הזה מת ואני עדיין בו, זה די עצוב XD אני כאן איזה חמש שנים, ואו. 1. דולי ראשונה. בטח מ2004. אין בה אפילו הצללות XD אנג'יצ'אן 2. 2.4.05, ממש ממש אהבתי אותה למרות עכשיו שמסתכלים על זה מזעזע אבל היא מקבלת תואר "קפיצת המדרגה". גוונביר 3. 28.3.09, זו האחרונה, הבייס ממארייי [נראלי] אוקיי תסלחו לי הוספתי 3 אהובות >< 4. 29.5.06 [ואו, לפני 3 שנים] הוספתי אותה בכלל השיער, שהוא הכי יפה שעשיתי אי פעם. נוומור 5. 14.8.06, אני סתם אוהבת תסגנון הזה. ואותה. 6. 1.3.06, בהחלט צריכה לזכות בתואר הכי אהובה, היא אולי נורא פשוטה אבל אני מתה עליה. חפרתי. תמצאו לי איזה תחרות ואני אכין דולי, פעם במאה כזה XD

tamaguchi girl

New member
אני ממש אוהבת את 3,5,6 D:

והדולי האחרונה שלך ממש ממש מקסימה, באמת. לא החלדת (מהמילה חלודה חח)!!1

TheWingedPig

New member
ואו, אנחנו ממש איזה 5 אנשים פה או מה?

טוב, דולי ראשונה אין לי על המחשב, זו בערך מספר 14, ועוד עשויה על אחד הבייסים הראשונים שלי...נעשתה בקיץ של 2005. דולי שניה, שהייתי ממש מרוצה ממנה בזמנו (היו לי כמה דוליז אפקטים בתקופה הזאת), בייס של AUTUMN PIXELS. נעשתה באוקטור 2005. דולי שלישית, DHF, מופיעה גם בשדח"ם האחרון. דולי רביעית, אחת הדוליז הכי גדולות שציירתי, ואני עדיין אוהבת אותה, על אף שהייתי מתקנת פה כמה דברים. בייס שלי. נעשתה באוקטובר 2006.

tamaguchi girl

New member
אני ממש אוהבת את ההצללות שלך והשימוש

+בפלטות..יש לך תמיד משחקי גוונים וצבעים ממש מיוחדים
ואכן, המצב קצת נואש
אני מקווה שעכשיו כשהחופש הגדול ממש בפתח (בעיקרון הוא פה אבל עדיין יש בגרויות
) בנות יחזרו לכאן ואולי יגיעו חדשות נוספות

למעלה