מה אתם שומעים ?

StayAwake

New member
אני אוהבת את הלהקהההה

כתבתי להם בטוויטר שאני מישראל ואוהבת אותם ואחד מהם ענה שהם יבואו לעשות הופעה באמצע ים המלח
ואז הוא כתב:"ANI OHEV OTAH ISRAE" איך מתתי מצחוקXDDD ושאלתי מאיפה הוא יודע עברית והוא אמר שהוא לא אבל שפות זה דה בומב [חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!] ושהוא רוצה ללמוד עברית וערבית
ואין לי מושג עם מי מהם דיברתי

AdiA12

New member
*~* ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

יש כזה שיר לThe Maine
ואממ אני זוכרת שבגללכם שמעתי שיר שלהם לפני איזה יומיים שלושה ואהבתי.. אבל גם הלהקה הזאת נכנסת לקטגוריה של הלהקות שאני שוכחת מהם >< דמאט יש להקות שהם ממש תותחיות ולכן אני זוכרת אותם ושמועת אותם הרבה, יש להקות שפחות.. או שיש להם שיר אחד - שניים - שלושה ולא כל השירים.. ובגלל זה הם נכנסות לקטגוריה של הלהקות שנשכחות..

StayAwake

New member
כן, אני אוהבת את השיר הזה של דה מיין גם*-*

אבל אני לא מכירה את האלבום החדש של דה מיין
ואממ תנסי עוד שירים של ראנר ראנר, הם מעולים*-*

AdiA12

New member
אז תשמעי ! ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

באמת שThe Maine תותחים והאלבום החדש שלהם ממש יפה, יש לי הרגשה שחברה שלי קנתה לי את זה כשהיא הייתה בלונדון
היא עדיין לא הביאה לי את כל הדיסקים שהיא קנתה לי, ואני לא יודעת איזה היא קנתה אממ.. הם די נחמדים, בגלל זה לא התעמקתי יותר מדי בהם (בrunner runner הכוונה)

2MayaN2

New member
../images/Emo45.gifהם כאלה טובים:O ../images/Emo221.gif

נדבקתי אליהם שוב בגללכן
היא קנתה לך דיסקים?
איזה שווה!

AdiA12

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

חחחח זה טוב זה טוב
אממ כן ביקשתי ממנה לקנות לי כמה דיסקים, ומה שהיא מצאה היא קנתה לי
אבל של the maine אני לא בטוחה שהיא מצאה
לא נורא.. אני אמצא כאלו שיקנו לי יום אחד

2MayaN2

New member
בא לי לנסוע לחו"ל רק בשביל הדיסקים../images/Emo6.gif ../images/Emo221.gif

את תמצאי או שתקני לבד

AdiA12

New member
חחחח בשבילי האמת ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

הדיסקים זה על הדרך.. זה בונוס נהדר D: כשהייתי בלונדון לפני איזה שנתיים קניתי דיסק של להקה מאנגליה, הדיסק יצא לחנויות בול ביום שהייתי שם D: וכשהייתי בדנמרק לפני חודש בערך קניתי דיסק של פארמור, יש אותו בארץ אבל הוא היה יותר זול.. והיה דיסק של TDG, אבל הוא היה ממש יקר אז לא קניתי..

2MayaN2

New member
ממ אני לא זוכרת שנתקלתי בחנויות ../images/Emo221.gif

דיסקים כשהייתי בחו"ל..גם אף פעם לא עלה על דעתי לחפש שם דיסקים. אבל פעם הבאה אני בטוח בודקתD:

AdiA12

New member
חח האמת ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

כשהייתי בלונדון-צרפת-הולנד-בלגיה לא חשבתי לחפש דיסקים. זה היה לפני איזה שנתיים. כל כך טעות להיות בלונדון ולא לחפש דיסקים. הדיסק היחידי שחיפשתי אחריו זה הדיסק שיצא באותו יום שהייתי שם. לא עלה בדעתי לחפש עוד דיסקים.. אבל האמת באותו זמן לא הכרתי הרבה להקות.. כשהייתי בדנמרק חיפשתי דיסקים אבל לא בדיוק היה להם.. כי.. זה דנמרק, לא לונדון או משהו ><

למעלה