10 ימים להופעת ה-Halloween

AeroTom

New member
../images/Emo121.gif 10 ימים להופעת ה-Halloween ../images/Emo168.gif

בעוד 10 ימים בדיוק הלהקה תגיע ל-United Palace Theatre בניו-יורק לערב השני שלה שם, שיהיה הופעת ה-Halloween ב-31 לחודש. 3 פעמים בעבר הקרואוז ערכו הופעות Halloween מיוחדות בתאריך הזה (זו תהיה השלישית ברציפות). בכל פעם הם עלו לבמה מחופשים לאמן\להקה אחרת, תחת שם אחר, וביצעו שירים שלהם. אחר כך ירדו מהבמה וחזרו בתור ה-Black Crowes והחלו את ההופעה הרגילה של עצמם. בדרך כלל הם גם משלבים בסט שירים עם שם מתאים לאירוע. לקראת ההופעה של השנה הנה סיקור נחמד, Spooky כמובן, ומשעשע על מעללי הופעות ה-Halloween של הלהקה עד כה.

AeroTom

New member
../images/Emo129.gif 1996 - The Jellied Donut

ב-31 באוקטובר 1996 הלהקה מגיעה ל-Beacon Theatre האגדי בניו-יורק להופעת Halloween. למרבה ההפתעה הקרואוז עולים תחת השם Jellied Donut והם כולם לובשים תחפושות אלביס פרסלי...בתחפושות על הבמה הם מבצעים 3 קאברים שלו: CC Rider Teddy Bear ו-Jailhouse Rock. לאחר מכן הם יורדים מהבמה, מחליפים בגדים וחוזרים בתור ה-Black Crowes ומבצעים את הסט שעתיים ורבע שלהם. בין השירים בסט אפשר למצוא בין השאר את: Dreams של ה-Allman Brothers יחד עם וורן היינס מ-Gov't Mule (שהיו הלהקה הפותחת). ו- Evil Eye כמובן כיאה לאירוע, נמצא שם גם.
לסט-ליסט המלא + תמונות מהאירוע: http://www.crowesbase.com/tapelisting.cfm?TapeID=330

AeroTom

New member
../images/Emo129.gif 2005 - BC/DC../images/Emo70.gif

ב-31 לאוקטובר 2005, שבעה חודשים לאחר הקמבאק של הלהקה, הם מגיעים לערב השני שלהם ב-Riviera Theatre בשיקגו להופעה המיוחדת. אבל שוב...לא ה-Black Crowes עולים על הבמה בתחילת הערב, אלא הלהקה - BC/DC
כל חברי הקרואוז עולים מחופשים בתלבושת הבית-ספר של אנגוס יאנג מ-AC/DC ומבצעים 3 קאברים שלהם בפעם הראשונה: Rock n' Roll Damnation Hell Ain't A Bad Place To Be Highway To Hell אחרי השיר הראשון הסולן של BC/DC אומר שהם רוצים להודות ל-Black Crowes וכמובן ל-Satan...ולפני שהם יורדים מהבמה, אחרי Highway To Hell, הוא מציין ש-
"Thank you very much. We'd love to stay on and play you some more, but we're going to a satanic conference in Peoria.."​
לאחר מכן הקרואוז בתחפושות יורדים, מחליפים בגדים, וחוזרים לבמה בתור עצמם ולהופעת 3 השעות שהם יבצעו. הופעה עם סט באמת ענק, שכולל בתוכו בין השאר את Evil Eye כמובן, כשיר פתיחה. ומיד אחריו: Midnight From The Inside Out No Speak No Slave שמשלימים גם פתיחה מטורפת. Black Moon Creeping שמתאים גם כן, נמצא פה גם. כמו גם: Dreams של האולמנס Title Song ו-Feathers. פנינים גדולים בסט-ליסט ענקי של הלהקה. בהפסקה בין הסט הראשון לשני הלהקה עורכת גם תחרות תחפושות מהקהל.
לסט-ליסט המלא + תמונות רבות של להקת הפתיחה BC/DC, הקרואוז, הקהל המחופש, הבמה המקושטת בקורי עכביש\דלעות\עטלפים ועוד: http://www.crowesbase.com/tapelisting.cfm?TapeID=1758 ההופעה הזאת גם הוקלטה ושוחררה רשמית בהוצאת Instant Live.

AeroTom

New member
../images/Emo129.gif 2006 - The Bitch Boys

בשנה שעברה הלהקה שוב חזרה ל-Riviera Theatre בשיקגו בשביל הופעת ה-Halloween המיוחדת שלה. הפעם המוני מעריצים של הלהקה ניסו לנחש בפורומים השונים מה תהיה להקת החימום השנה? האם זה יקרה שוב והלהקה תעלה בתחפושת, ואם כצפוי כן, איזו בחירה יעשו השנה... ובכן, כשהלהקה עלתה לבמה, היא עלתה בתור להקת החימום - The Bitch Boys. כולם במכנסים לבנים, חלק עם כובע חובלים, בנוסף לחולצות הוואי פרחוניות. בדיוק כמו להקת ה-Beach Boys. הם עלו וביצעו את השירים: Surfin' USA (כמובן
) Fun Fun Fun You Are So Beautiful (שאותו שר המתופף סטיב גורמן, מה שהתברר כמשהו שה-Beach Boys היו עושים גם עם השיר הזה). Kokomo ואז ה-Bitch Boys כרגיל ירדו, החליפו בגדים, והלהקה חזרה כ-Black Crowes לכמעט 3 שעות שלה. בסט של הקרואוז שיר הפתיחה כיאה היה - Evil Eye. Black Moon Creeping המתאים גם כן, בוצע כשיר שני. ובין השאר היו בסט גם: Lucifer Sam המתאים של פינק פלויד Waiting Guilty וקאבר פעם ראשונה לשיר Corrina, Corrina, שמבוסס על הגרסה של בוב דילן לשיר מאלבומו השני - The Freewheelin' Bob Dylan. לסט-ליסט המלא בנוסף לצרור תמונות מעולות (במיוחד של רוד סניידר, אותו אני וגיא פגשנו בלונדון. יש לו תמונות מדהימות של הלהקה מהמון הופעות) של ה-Bitch Boys, הקרואוז, האולם המקושט לכבוד Halloween, תחרות התחפושות שנערכה בפעם השניה ברציפות ועוד: http://www.crowesbase.com/tapelisting.cfm?TapeID=1925

AeroTom

New member
2007 - ../images/Emo35.gif

כאמור, עוד 10 ימים, ב-31 לחודש, חג ה-Halloween, הלהקה תהיה בערב השני שלה ב-United Palce Theatre בניו-יורק. ב-2 הערבים שם ב-30\31 אורחת מיוחדת תופיע עם הלהקה - פטי סמית'. כמובן, כמו בשנתיים האחרונות, גם השנה הציפיה להופעת Halloween היא די מסקרנת. האם שנה שלישית ברציפות הם יעלו בתור להקת חימום בתחפושת? ואם כן, מה יעשו הפעם? מה יהיה גם החלק של פטי סמית' ומה הם יבצעו יחד? ומה גם יהיה בסט-ליסט של הלהקה, במיוחד שבתקופה הזאת הסטים לא ארוכים נורא כמו בשנתיים האחרונות ואין המון גיוון. אבל הנה הזדמנות להפתיע, לשעשע ולעשות המון כיף בערב הזה. עוד 10 ימים נדע בדיוק מה הלך שם. מה שכן, אפשר לנחש שב-2 הערבים האלה, ובמיוחד ב-31 בהופעת Halloween, בטוח יהיה משהו מיוחד. נחכה ונראה

Aeroguy

New member
מגניב!! תודה על הסקירה, כיף להיזכר! ../images/Emo6.gif

אין ספק שחוש ההומור של הלהקה, שיודעת מתי פעם לא לקחת את עצמה יותר מדי ברצינות (ובמיוחד כריס), זה אחד הדברים שאני הכי אוהב אצלם. אין מקום שהייתי רוצה להיות בו יותר מאשר ניו-יורק בהאלווין הזה, במיוחד כשפטי סמית' תהיה שם עם הלהקה. פטי סמית' היא אחד מהאמנים האהובים עליי, ומבין האמנים הפעילים שלא ראיתי בהופעה היא ללא ספק האמן שאני הכי רוצה לראות בעולם. בתחילת השנה, היו שתי הופעות (מדהימות!) של להקה מאולתרת בשם Circle Sound, שכללה חברים ואנשים שקשורים בעבר ובהווה לבלאק קרואוז (ריץ' רובינסון, לות'ר דיקינסון מה-North Mississippi Allstars שמנגן באלבום החדש של הלהקה ואולי אף יצטרף אליה בשנה הבאה, סוון פיפיין, רוב כלורס הקלידן לשעבר של הלהקה, וביל דוברו, שתופף עם הקרואוז חודשיים בתחילת 2005 עד שסטיב גורמן חזר). פטי סמית' התארחה בשתי ההופעות האלה, לאלתורים של מוזיקה ושירה (Poetry). היא גדולה מהחיים. אגב, שתי ההופעות האלה כללו קאברים של מה מהאמנים האהובים עליי, וכללו שירים שאני מאוד מאוד אוהב. כמעט כל השירים היו קאברים, והם נותנים מבט מאוד מעניין להשראות של הלהקה. ניתן לראות את הסטליסט של ההופעה הראשונה כאן, ושל ההופעה השנייה פה. ובקשר להופעת ההאלווין של השנה... יש המון אפשרויות. אולי KRISS, עם שירים של קיס- כולל האיפור, הפלטפורמות והגיטרות יורקות הלהבות? אולי Creatles, עם כריס כג'ון לנון וריץ כפול מקרטני? ואולי אפילו Jefferson Crowes, עם שירים של ג'פרסון אייפרליין ופתי סמית' כגרייס סליק? אני, אגב, בעד האופציה האחרונה...

AeroTom

New member
אני דובק עדיין ברעיון שלי

של Big Brother And The Crowes Company, עם פטי סמית' בתור ג'ניס...הבעיה פה שאין אבל משהו בולט לתחפושת ללהקה. The YardCrowes הייתה ההצעה שלי של שנה שעברה אני זוכר. השנה הם התחילו לבצע את "Shapes" כל הלהקה, אולי זה סימן
בכל מקרה, זה ממש כיף לנחש ואני מקווה שהם ימשיכו עם זה ויפתיעו עם משהו מגניב. ההופעות של Circle Sound היו אירועים ממש מעולים. יש שם אחלה קאברים (גם הרעיון לפתוח כל אחת בקאבר נהדר של יאנג). ריץ' גם מנגן הרי באלבום קאברים החדש שהיא הוציאה השנה (קנית אותו כבר? יש שם כמה שנראים מעניינים), כמה שיתופי פעולה יש להם ב-2007. אה, ועוד רעיונות מגולשים כאן ל"להקת החימום" של Halloween יתקבלו בברכה ושעשוע (כולל השם ו-3 קאברים שיעשו).

SaintJohn

New member
גם אני חשבתי על הרעיון הזה של ג'ניס

אבל אני בספק אם זה יצא לפועל באמת, כי אנחנו הרי חושבים שהיא תעלה רק למספר מאוד בודד של שירים ולא להופעה שלמה.

Aeroguy

New member
באלבום החדש שלה,

שהוא אלבום קאברים, יש דווקא קאבר לג'פרסון איירפליין, ל- White Rabbit. ואגב, Special Guest - הכוונה בד"כ ללהקת חימום - אני מאמין שפטי סמית' תיתן הופעה עם להקתה לפני ההופעה של הקרואוז, ואני מאמין שהיא גם תתארח לשיר או שניים עם הקרואוז - בטח קטע אלתור, בסגנון שלה עם Circle Sound. אם היא תהיה חלק מלהקת הקאברים - זה יהיה בונוס שמן במיוחד

AeroTom

New member
על מה בדיוק התגובה של המשפט הראשון?

לא הבנתי...("שהוא אלבום קאברים, יש דווקא קאבר לג'פרסון איירפליין, ל- White")? ציינתי שהוא אלבום קאברים ולא הזכרתי כלום לגבי קאבר ל-איירפליין או משהו כזה... מעניין מאוד מה יהיה איתה. אני עדיין חושב שהם יבצעו איתה איזה קאבר 1-2 שמופיע גם ב-"Twelve". כמו שציינתי למעלה. והשתתפות איתה בחגיגת Halloween באמת יהיה גדול...ממש

Aeroguy

New member
אה, סתם לא כתבתי מובן... ../images/Emo3.gif

זה היה כי כתבתי שאולי הם יעשו ביחד קאברים ל-JA, ואתה אמרת שאולי דווקא ג'ניס, ואז ובהקשר הזה הזכרתי שיש קאבר לג'פרסון באלבום שלה... בכל מקרה - הנה סט דמיוני בהחלט להופעת ההאלווין, בהשראת משחק החיבורים שעשינו ובשימוש בהרבה מהרעיונות שהעלנו...

Jefferson Crowes (with Patti Smith) White Rabbit Blues from an Airplane Aerie (Gang of Eagles) The Black Crowes Black Moon Jam -> Wrist Job (first time played)-> Black Moon Creeping Midnight from the Inside Out Evil Eye Dixie Chicken * (first time played) -> High Head Blues Girl On The Mountain # Feathers # Answers # Thunderstorm 6:54 PM # Cypress Tree How Much For Your Wings -> Jam -> Waiting Guilty Nonfiction -> jam -> Untangle my mind -> Nonfiction * Boomer's Story -> Wiser Time -> Ballad In Urgency -> jam -> Take the Highway (first time played) encore: Dancing with Mister D (first time played) ^ * with Dave Ellis # with a String Quartet ^ with Patti Smith & Dave Ellis​

AeroTom

New member
סט חולני לגמרי...הנה שלי:

The Black Crowes 31 October 2007 - United Palace Theater - New York, NY Big Brother & The Crowes Company (with Patti Smith) Down On Me Piece Of My Heart Easy Rider The Black Crowes Midnight From The Inside Out Evil Eye -> Song Of The Flesh Black Moon Jam -> Black Moon Creeping Do I Have To Come Right Out And Say It (Buffalo Springfield cover 1st Time Played) Space Captain -> Jam -> Greasy Grass River Tied Up And Swallowed Changing of the Guards (with Patti Smith) Ain't No More Cane On The Brazos (with Patti Smith) Gloria (with Patti Smith) - Costume Contest Awards - Give Piece A Chance -> Title Song Ballad In Urgency -> Jam -> Descending -> Jam -> One Mirror Too Many ----------------------------------------- Encore: Cortez The Killer (Neil Young cover 1st Time Played)​

M e n s R e a

New member
ואני דווקא עזבתי את ניו-יורק איזה שבועיים

לפני החג הזה לא לקחתי בחשבון שיש שם הופעות טובות, דווקא לכבודו

SaintJohn

New member
משעשע ביותר!../images/Emo6.gif

איזה יופי של דמיון ויצירתיות והשקעה בהאלווין, וכל פעם משהו שונה, זה ענק. פטי סמית' תהיה על הבמה בכל ההופעה או שהיא תתארח רק ל3-4 שירים וזהו?

AeroTom

New member
לא ממש יודעים עדיין

ההודעה הרשמית הייתה שהיא Special Guest ב-2 הערבים האלה. לא ידוע כמה היא תתארח בדיוק. אבל זה נשמע מגניב. ריץ' גם ניגן באלבום קאברים שיצא לה השנה (בנוסף להופעות של Circle Sound שגיא הזכיר), אז אני מאוד חושב שהם יעשו איתה איזה קאבר או 2 שנמצא גם באלבום: Midnight Rider של האולמנס Gimme Shelter של הסטונס Helpless של יאנג או Changing of the Guards של דילן. אלו המובילים שלי. כולם גם אמנים שהקרואוז כבר כיסו אותם בעבר. אך נחכה ונראה מה יהיה בדיוק שיתוף פעולה.

SaintJohn

New member
לא נראה לי שהיא תהיה בהופעה שלמה

אלא רק אם זאת תהיה הופעה של שירים שלה בעיקר, ואז היא כן תהיה כל הזמן על הבמה.

AeroTom

New member
לא חושב שהיא תהיה גם

כמו שציינתי, בטח היא תתארח בכמה שירים, שאני משער יהיו קאברים (ואולי 1-2 באמת מהאלבום קאברים שלה שריץ' גם מנגן שם). השנה זה יותר מעניין, כי גם מה יעשו ל-Halloween וגם עוד מה יעשו עם סמית' שם.

M e n s R e a

New member
אני חייב לציין

שכל הכבוד להם על סטים כ"כ ארוכים. זה די מעייף. שעתיים וחצי-שלוש...זה המון! אפשר רק לקוות שהקהל עצמו לא מתעייף, ומסוגל להעריך את זה.

AeroTom

New member
או, בהחלט מעריכים...

בשנה ומשהו שהם עשו את ההופעות האלה, 2005-2006, זה היה פשוט אדיר. גם לושת ההופעות בלונדון שהיינו בהם אני וגיא היו ככה. 2 סטים של שעה וחצי, אולם קטן ומקסים, המון המון מוזיקה טובה מלאה בג'אמים, קאברים מגניבים וכמובן חומר מקורי משובח של הקרואוז. 9 שעות ב-3 ערבים רצופים...זה היה מטורף לגמרי. חוויה אדירה. אני מקווה שהלהקה תחזור למתכונת של ה-2 סטים מתי שהוא בעתיד הקרוב. זה פשוט ענק (לא שהופעות של שעתיים שלהם "רגילות" הן לא טובות
). וברוך הבא, טל
הגעת למקום הנכון אם אתה בדרך להכרת הלהקה. אתה יכול גם כבר לסייר במאמרים ובדיסקוגרפיה המלאה והדברים שעלו. הפורום עדיין רק בחיתוליו, אבל מקווים לכמה שיותר השתתפות והצטרפות של מעריצים חדשים, וותיקים, או מתחילים. אנחנו פה בשביל כל עזרה, המלצה, תשובות ושאלות בנוגע ללהקה והמוזיקה. את זה אתה יודע בטח...

M e n s R e a

New member
תודה על קבלת הפנים

התכוונתי שאולי נוצרת בעיה אצל הקהל, כי אחרי עמידה על הרגליים של כמה שעות, ואני לא יודע כמה השתוללויות יש שם (ודווקא בזה הקהל הישראלי יכול ללמד כמה דברים את זה האמריקאי למשל, וגם גידי יסכים איתי בזה) הקהל דווקא יכול להתעייף. בכל אופן-זה עצום שלהקה נותנת תמורה כזו. אפשר רק לצחוק על להקה כמו גאנז נ' רוזס, שהעומד בראשה, על אף היותו יוצר גדול, מבטל הופעות בסיטונות על ימין ועל שמאל, ומשאיר קהל מאוכזב. כמה אנשים באולם בהופעות שהייתם? סתם מענין אותי סדר גודל. ואם כבר-ידוע לך מה ההופעה שלהם עם הכי הרבה קהל שהייתה?

למעלה