ניתוח שיר

pishkashit

New member
../images/Emo121.gifניתוח שיר

הפעם - יפן מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני) זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן! זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר: שם השיר מתאים לתוכן שלו? היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם? האם השיר מתאים לאופי הדיסק? האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים? האם יש קטעים מיותרים בשיר? כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש?

scoobysnax

New member
../images/Emo3.gif התשובות שלי

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני)
גבוה זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן!
משהו מזרחי.. |פיכס| זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר:
הממ... לא נראה לי שאפשר לעשות את השיר הזה יותר טוב ממה שהוא .. שם השיר מתאים לתוכן שלו?
פחות או יותר.. היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם?
אחלה שם, אני מרוצה ממנו
האם השיר מתאים לאופי הדיסק?
בהחלט האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים?
בהתחשב בזה שזה שני שירים, זה בדיוק באורך המתאים האם יש קטעים מיותרים בשיר?
הקול של החבטות האלה בין שני השירים.. כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש?
מממממ... יפן..

hila3000

New member
עונה :)

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני): אממ האמת שדי נמוך :/ לא יודעת למה אפילו..זה לא שאני לא אוהבת אותו..סתם לא יוצא לי ממש לשמוע אותו... זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן!: הגעתי למסקנה שאני לא יכולה לענות על השאלה הזאת. אף פעם. די אני פשוט לא חושבת על זה חח, על מי -לא- צריך לשיר שירים.. זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר: אמממ...הזמרת ששרה בדיסק של עידן רייכל את "השיר של מימי" באלבום הראשון..תשמעו את הקול שלה ותבינו. שם השיר מתאים לתוכן שלו? יאפ היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם? לא, שם מתאים. האם השיר מתאים לאופי הדיסק? בערך.. האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים? בהתחשב בזה שהוא מורכב משני חלקים שונים...אז באורך המתאים...זה כמו שני שירים שאוחדו לאחד. האם יש קטעים מיותרים בשיר? אולי..לא זכור לי כרגע. כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש? "איך אפרת גוש עושה את הקול הזה??" חח סתם.. אממ.. לא יודעת..

למעלה