התפקדות ינואר 2009 D:

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif התפקדות ינואר 2009 D:

שם: גיל: תמונה: מקצוע בישראל: איך עבר חודש דצמבר? זיכרון טוב אחד ממנו: זיכרון לא טוב אחד ממנו: איך את מתכננת את ינואר? מה את מאחלת לינואר? את חושבת כבר על פברואר? איך את מסתדרת עם הגשמים? את דואגת לקחת סוודר עבה, מטריה, צעיף וכפפות? ושותה מרק בצהריים, תה בבוקר, ומזגן בערב?

מתפקדת

שם:עידית גיל:26 תמונה: מקצוע בישראל:מזכירה איך עבר חודש דצמבר?סבבה זיכרון טוב אחד ממנו: יש הרבה.... זיכרון לא טוב אחד ממנו:טסט שלא עברתי.... איך את מתכננת את ינואר? הכי טוב שאפשר מה את מאחלת לינואר?להצליח! את חושבת כבר על פברואר?לאאאאא איך את מסתדרת עם הגשמים?לא מתה עליהם אבל סבבה את דואגת לקחת סוודר עבה, מטריה, צעיף וכפפות?כן בירושליים קפווווווווווא ושותה מרק בצהריים, תה בבוקר, ומזגן בערב?חחחחחח כן!!!!!!!

LaDy RoCk 8D

New member
../images/Emo95.gifמתפקדת ../images/Emo195.gif

שם: ספיר D: גיל: 14 תמונה: מחשב חדש >< אין לי הרבה .. מקצוע בישראל: אממ --- איך עבר חודש דצמבר? וואיי כ"כ הרבה דברים ! ההופעה של סימפל פלאן
חופש חנוכה
יאוו יש כ"כ הרבה ואני לא זוכרת
זיכרון טוב אחד ממנו: עהעהאעה ההופעעה של סימפלל פללאן
זיכרון לא טוב אחד ממנו: בית ספר
איך את מתכננת את ינואר? יומולדת
קונה מלא דיסקים ממלא את החדר בפוסטרים :] מה את מאחלת לינואר? שיהיה שקט, בלי הרבה רקטות וקאסמים. שגלעד שליט יחזור בשלום לישראל ! שכולנו נהיה בריאים ושנעבור את החודש הזה נקי
את חושבת כבר על פברואר? אממ לא כ"כ
איך את מסתדרת עם הגשמים? דווקא אחלה בחלה :] את דואגת לקחת סוודר עבה, מטריה, צעיף וכפפות? הכל כן ובקשר לסוודר לא כ"כ \: ושותה מרק בצהריים, תה בבוקר, ומזגן בערב? אממ לא

MelMcFly

New member
../images/Emo217.gifמתפקדת../images/Emo195.gif

שם:מלאני
תמונה:אני לא שמה שלי אני שמה תמונה של רוב כפרה עליו
מקצוע בישראל:תלמידה
איך עבר חודש דצמבר?די טוב
זיכרון טוב אחד ממנו:טיול וחופש חנוכה
זיכרון לא טוב אחד ממנו:מה שקורה בדרום
איך את מתכננת את ינואר?אני לא מתכננת בדרך כלל דברים חח, אני ישתדל להתכונן לכל המבחנים שיש לי (ויש לי הרבה
)
מה את מאחלת לינואר?שיהיה חודש טוב עם ציונים טובים חח כמה חפרתי על הציונים, אבל השנה זה ממש ממש חשוב לי. ושהמצב בדרום ישתפר.
את חושבת כבר על פברואר?האמת כן
איך את מסתדרת עם הגשמים?אני אוהבת
חוץ מכמה דברים
את דואגת לקחת סוודר עבה, מטריה, צעיף וכפפות?לפעמים חח
ושותה מרק בצהריים, תה בבוקר, ומזגן בערב?לא אני שותה שוקו חם כל בוקר וערב
הודגש באמצעות מדגישומטיק

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif כן, הוא לא יצא משהו בתמונה הזאת אבל ..

הוא סקסי XD אבל גם ג'קסון סקסי
[זה שמשחק את ג'ספר ] יש לו את העיניים הכי מושלמות בעולם
כאלה ירוקות זוהרות כאלה עם קצת כחול XD

נכוןנכוןנכון!

אני מהתחלה תמיד אמרתי לכולם שהשחקן שמשחק את ג'ספר פשוט כוסון אש
איזה תמונה מהממת

גם אנייייי מתפקדת!

אני מושפעת מדנה ממפרץ האהבה
שם: רותם גיל: 17 תמונה: שארלוט המהממת מקצוע בישראל: בייביסיטר? איך עבר חודש דצמבר? מעולה, היה חופש כייפי זיכרון טוב אחד ממנו: חופש חנוכה, היה ממש כיף! אה ומירוץ הלפיד! זיכרון לא טוב אחד ממנו: מבחנים למינהם איך את מתכננת את ינואר? אני זורמת...חחח מה את מאחלת לינואר? שתפסיק המלחמה!! ושיחזירו את גלעד, הגיע הזמן... את חושבת כבר על פברואר? נו ברור יש יומולדת לטלי שרון!!!!11111אחדאחד סתם סתם
האמת שהיומולדת של שירה יותר מלהיב אותי (תינוקת מהממת, היא תיהיה בת שנה
) איך את מסתדרת עם הגשמים? מצוין את דואגת לקחת סוודר עבה, מטריה, צעיף וכפפות? כן, אני לא מסתכנת בלהפוך לארטיק...יש פה איזה 2 מעלות!!!!! 2!!!!!!!!! (בלילה
) ושותה מרק בצהריים, תה בבוקר, ומזגן בערב? חחחחח מזגן..אני חייבת לצטט "מאיפה הם משיגים גז צחוק?? מאיפה הם משיגים גז של מזגנים??? הפישרים הקטנים והרצחניים האלה יכולים להשיג כל מה שהם רוצים היום!" קייזרמן
וכן, תעשיית המרק בבית גדלה מיום ליום סלחו לי על זה שלא הדגשתי וזה

למעלה