מצב
הנושא נעול.
../images/Emo12.gif

זה שבאזור המסילה בגשר עד הלום הגדר פרוצה הגדר ואפשר להכנס ולעמוד ולפזז על המסילה בפוזות מגניבות- זה נורמלי? או שמישהו צריך לקבל בראש?

ה דרומי

New member
איפה מהרמזורים לכיון התחנה. פנים

זה שבאזור המסילה בגשר עד הלום הגדר פרוצה הגדר ואפשר להכנס ולעמוד ולפזז על המסילה בפוזות מגניבות- זה נורמלי? או שמישהו צריך לקבל בראש?
דרום. למה לכם לקחת סיכון למה למות בגיל צעיר . למה לשחק במוות. יש שילוט שכתוב סכנה אסור להתקרב . אז לא מתקרבים ולא משחקים אפילו שאין שם שער.

המסילה פעילה

דרום. למה לכם לקחת סיכון למה למות בגיל צעיר . למה לשחק במוות. יש שילוט שכתוב סכנה אסור להתקרב . אז לא מתקרבים ולא משחקים אפילו שאין שם שער.
המסילה פעילה
הרכבות שעוברות שם אלו הרכבות מ/אל תחנת אשדוד. ה דרומי- כמובן שאני לא לוקח סיכון ואני לא באמת קופץ ומפזז על המסילה. פשוט זה לא נראה לי בסדר שהגדר פרוצה ואפילו יש שם שער פתוח. אז אני שואל אם זה נורמלי.

צביקוש23

New member
רוב המסילות לא מגודרות...

המסילה פעילה
הרכבות שעוברות שם אלו הרכבות מ/אל תחנת אשדוד. ה דרומי- כמובן שאני לא לוקח סיכון ואני לא באמת קופץ ומפזז על המסילה. פשוט זה לא נראה לי בסדר שהגדר פרוצה ואפילו יש שם שער פתוח. אז אני שואל אם זה נורמלי.
רוב המסילות לא מגודרות...
למקרה שלא שמת לב... רוב המסילות לא מגודרות.... אפילו חלק גדול מהם... ואני יכול לתת לך עשרות ואף מאות מקומות כאלה.. ובקשר לשאלתך... האם זה נורמלי.....?. אנחנו בישראל לא?.....

ה דרומי

New member
"נורמאלי זה לא זה לא תקין שלא סוגרי

ם את השער לפחות בסופע"ש בשאר השבוע הקו פעיל ויש עובדים בסופע"ש אחרון צריך לסגור את השער . תקין זה לא בטחותי ממש לא סכנה

אם הבנתי אותך נכון

ם את השער לפחות בסופע"ש בשאר השבוע הקו פעיל ויש עובדים בסופע"ש אחרון צריך לסגור את השער . תקין זה לא בטחותי ממש לא סכנה
אם הבנתי אותך נכון
אז אתה אומר שזה שבסופ"ש השער פתוח והגדר פרוצה זה בסדר. האם לא נוסעות רכבות משא במהלך הסופ"ש? במהלך שבוע הבא אני אקפוץ לאזור ואראה אם לפחות במהלך השבוע הגדר סגורה.

ה דרומי

New member
לא אני מקווה שכול שאר השבוע סגור

לא אני מקווה שכול שאר השבוע סגור
השער והגדרות תקינות. ובעיקר בסופ"עש שהכול סגור הוא מסוגר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה