האנג'ל קאר ציפצף 4 פעמים!

lital_helmer

New member
../images/Emo12.gifהאנג'ל קאר ציפצף 4 פעמים!

עכשיו פשוט התייאשתי ולא חזרתי לישון..(במילא עוד מעט הוא יקום) אבל למה הוא ציפצף? בכל פעם רצנו לחדר והתינוק ישן לו בשלווה. בן זוגי העלה את האפשרות שהתנוחה של הילד בעייתית או שאולי הלוחות מלמטה זזו. אני משקשקת מפחד. הוא פשוט כיבה את המכשיר והשאיר רק את האופציה של השמיעה מה קורה בחדר. האם גם לכם קרה שציפצף כל כך הרבה אזעקות שווא? (אולי זה לא אזעקות שווא בכלל..איך אוכל לדעת?)

סופרMAM

New member
אולי פשוט הבטריה הולכת להיגמר?

אצלנו כאשר היה מצפצף זה היה כשהבטריה הייתה חלשה שווה לבדוק

tomer2007

New member
זו אחת מהסיבות שלא קניתי את

האנג'ל קר או בייבי סנס וכדומה... לא מאמינה שאפש לסמוך עליהם וכן מאמינה שהם מתכון מנצח להדגשת והעלאת פחדים

lulyK

New member
אם המכשיר תקין, לא אמורות להיות

אזעקות שווא. דווקא התרעה בזמן, כשההורים יודעים לתת עזרה ראשונה, יכולה להציל חיים.

lulyK

New member
אני לא אומרת לך מה לעשות,

אבל אם תגיעי למיון ותגידי שהבייבי סנס/אנג'ל קייר התריעו יותר מפעמיים, יאשפזו אתכם מיד להשגחה. אם אין לך דרך לוודא עד כמה המכשיר תקין, הייתי מתייעצת עם רופא, כי כאמור את לא באמת יכולה לדדעת אם היו או לא היו הפסקות נשימה.

זה לא ממש נכון- ממש תלוי איפה

כשאני הזמנתי רופא הביתה כדי שיתן לי הפנייה לבי"ח הוא ממש זלזל בעניין הבייבי סנס ואמר שזה לא סיבה ובטח שהוא נראה בסדר גמור. בכ"ז נתן אחרי התעקשות שלנו. הלכנו לבי"ח והיינו בטוחים דמיד יאשפזו אותנו אבל הם ממש ממש לא התרגשו ושאלו כל הזמן אם היה כיחלון או שהתינוק נראה נחנק וכשאמרתי לא ושהיה שלו הם אמרו שאין סיבה לאשפז ושהם לא מאמינים במכשירים האלה בכלל ויש מכשירים מיוחדים לבדוק הפסקות נשימה שכוללות ניטור (מה שבמכשירים הביתיים - בייבי סנס ואנג'ל קייר לא עושים). אבל בגלל שהתעקשנו הם כן אישפזו וניטרו אותו ללילה. אח"כ שוב הסבירו לי 2 רופאים שהמכשירים האלה לא אומרים כלום והם סתם מכשירים ואם יש סיבה לנטר אז משתמשים במכשיר אחר לגמרי שבודק גם את תפקוד הלב. במקרה שלי הבייבי סנס צפצף 4 פעמים וביה"ח היה בני ציון. אני אומרת שווה ללכת להיבדק אבל לא בטוח שמאשפזים ואולי באמת המכשיר לא תקין. מה גם שמלא דברים יכולים להפעיל אותו לשוא- כמו מאוורר, מזגן, מטוס ועוד כהנה וכהנה...

lulyK

New member
חברה שלי הגיעה לבי"ח דנה

עם תינוקת בת 3 חודשים, ערנית, שמחה וטובת לב, אחרי שהבייבי סנס ציפצף שני לילות רצוף. היא אושפזה ל-48 שעות למעקב (למרות שלא נראתה שום סיבה נראית לעין) ונאמר להם שזה הפרוטוקול. הרופאים גם ציינו שמדובר באבסורד, כי הם, כאמור - לא ממליצים על שימוש במכשיר הזה (ובכ"ז מתייחסים איו בכובד ראש). מטוס לא יפגע באמינות, מאוור, מזגן או מובייל, כן.

אני מאמינה לך ולכן אמרתי תלוי איפה

כי אצלנו זה לא היה ככה ודי זלזלו במכשיר

למעלה