ג'ט לג בחודש שמיני?

אכדית

New member
../images/Emo12.gif ג'ט לג בחודש שמיני? ../images/Emo160.gif

יומיים ברציפות שאני מתעוררת בשעה 1:00-2:00 בלילה וזהו... כאילו הספיק לי... מוכר? מצ'עמם לי... בנוסף אני ממש מודאגת... היום גם שטפתי כלים, טיטאתי ושטפתי את כל הבית, טיפלתי בכביסות... לא אופייני לי!

teanana

New member
ואני רק מתחילה

חודש שביעי וכבר שני לילות ברציפות מתעוררת ב-3 לפנות בוקר. עירנית כאילו זה אמצע היום ואחר כך במהלך היום מרגישה שרק מתחשק לי לישון. שמעתי שזו הדרך של הגוף להתכונן לקראת לילות בלי שינה שעוד יבואו....

אכדית

New member
יש רק בעיה אחת קטנה ../images/Emo3.gif

זו לידה שניה, בראשונה לא היה לי ככה, ואני עכשיו חוקרת... האם התינוק מתנהג בחוץ כמו שהוא היה בבטן? בנתיים התשובה לכך היא ברוב המוחץ - כן. בהריון הראשון הייתי קמה כל לילה פעם אחת לשירותים בסביבות 3:00-4:00 וככה הייתה גם התינוקת בחוץ הייתה קמה פעם אחת לאכול בערך בשעה הזאת. רק זה חסר לי אם הקטנה השניה תחליט שבשעה 1:00 נגמרת לה השינה

lostone

New member
אבוי! את חושבת באמת?

עכשיו כשאני חושבת על ההריון הראשון מחוסר השינה שלי, ומצליבה את זה עם הבייבי מחוסר השינה שלי... יא! אבל עכשיו יש לי את אותו הריון! זה אומר שגם עכשיו לא אשן שנה שלמה?!?!? טוב נו.. שווה את זה

אכדית

New member
את רואה??

אצל כל מי ששאלתי זה פשוט ככה!!! הייתי ישנה המון בהריון ויצאה לי בת די ישנונית

נשמע כמו קינון ....

בסוף ההריון גם לי היה ככה (כאילו הגוף מכין את עצמו לחוסר שינה
). נשים רבות לפני לידה מתחילות בקינון לפני שהתינוק מגיע - בישולים מטורפים, נקיונות, סדר... באיזה שבוע את?

lostone

New member
בהחלט נשמע כמו קינון...

אני החל מחודש שביעי התחלתי לצבוע את הבית (כן, כן, על סולמות וכאלה למורת רוחם של אמי ובעלי ), אחרי שסיימתי עם זה עשיתי נקיון פסח באמצע אוגוסט, מה לא ניקיתי?!?!? אפילו את הקופסאות הקטנות של העדשות אספתי, שטפתי, הרחתתי, הגעתי לכל פינה אפשרית, מי בכלל היה צריךלישון?!?

למעלה