רגיל ליום שישי

../images/Emo118.gif../images/Emo32.gif רגיל ליום שישי../images/Emo152.gif

כל מה שלא קשור לשורטי לכאן בלבד
כל השאר לשרשר לשרשורים המתאימים
אני עייפה,אני כולי מלאה בחומר בהיסטוריה אז אין לי כוח לחשוב על אוף אז שיהיה יום טוב לכולם

babytal

New member
../images/Emo99.gifלילה טוב לכוווווווולם!../images/Emo9.gif

יום טוב..
חח והלילה של מחר יהיה הרבה יותר טוב... המבין יבין...

babytal

New member
בוקר טוב לכולם (חח שוב...)

אני עכשיו בדרכי לבת-אלוש.. כרגע נמצאת על האוטובוס לת"א שיוצא ברגע זה ממש.. משם אני אקח אוטובוס לכפר סבא ושם תחכה לי הילדה שלי.. אתם מוזמנים לשלוח הודעות.. להתקשר חח ובקיצור- לשעשע אותי.. אוהבת את כולכם מאודדד... נשתמע באלפי מנשה =)

vicky1

New member
בוקר טובבבבבבב......../images/Emo9.gif

אין אני מאושרת.... זהו נגמרררררר ((((= טל סלחי שברחתי את מול לא זוכרת מה קרה

babytal

New member
סלחתי מתוקה...

יאללה יצאתי לילדה שלי... נדבר איתך כבר מאלפי מנשה חחח
אוהבת אתכם שבת שלום!

בוקר מושלם... כי זה חופש ../images/Emo13.gif

מעכשיו עד יום שני יש חופשת מחצית :) קיבלתי אתמול תעודה ואני מרוצההההה כפרה עליי
תהנו בסופשבוע.. כולם!

litl10

New member
בוקר טוב לכולם

שיהיה לנו אחלה סופשבוע תבלו (תגידו זה אני או שנדמה לי שיש ריח אחר בבוקר של שישבת?)

בוקר טוב לכולם!!!

אני חולה בעעעע דלקת גרון!!! עשיתי סתם עבודה באנגלית עד 12 בלילה עם שיא הכאבי ראש ובסוף לא באתי היום לאנגלית אוףףףףףףףף סוף שבוע מדהים לכולם!!! ספרו מה התיכנונים שלכם להיום??..... טל מאמי תהני אצל בת אל!!! ובת אל תהני עם טל!!!

babytal

New member
תודה מתוקה!

היבשנית הזאת צריכה לבוא עוד רבע שעה לקחת אותי.. חחח.. בינתיים אני פה בתחנה המרכזית בכפר סבא סיטי ומתחיל איתי איזה שומר אחד חחח

נופשוש

New member
סופסוף סופ"ששששששש

שיהיה לכולם סופש נפלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא מה התכנונים להערב? משהו מעניין..? ~נופי~

charmed Orly

New member
צהריים טובים וסופ"ש מושלם!../images/Emo140.gif../images/Emo205.gif

אני הולכת לא להיות בבית 3 שבועות!!
למישהו יש המלצה לספר טוב לקרוא או משהו אחר לעשות כשאני סוגרת 2 שבתות ברצף?

נופשוש

New member
בטטחחח!!

קודם כל שתהיה לך שבת מדהימה! עכשיו, אני ממליצה בחוםםם על "נקמה" של שרה אנג'ל... (אני ממליצה על הספר הזה גם אם את לא אוהבת אותה..) ספר בין הטובים שקראתי.. הוא מדבר על אונס שילדה בת 15 (אם אני לא טועה) עוברת והיא מחליטה לנקום אותו...בקיצור הסיפור שלה מתפרש על איזה 80 שנה בחיים שלה..חח סתם...פחות..אבל משהו בסביבות 15 שנה... תקראי..את תבכי בו..הוא כ"כ מרגש...ועצוב..והכל יחד.. תהני לך... אם את צריכה עוד המלצות...יש לי עוד כמה..אבל זה מאסטט! :) נופי..

נופשוש

New member
החטא ועונשו זה גם אחלה..

טל אני ממליצה גם לך על "נקמה" זה ספר חובה... תלונות אליי אם מישהי מכן לא אוהבת אותו.. אין, מה שאתן רוצות אם אתן לא אוהבות אותו. ~נופ~

אווו תהני בצבא!!!

ותנצלי את הסופ"ש הזה כמו שצריך!!!! ולגבי ספר אני ממליצה על ארבע בתים וגעגוע זה ספר טוב! או מלך החומוס ומלכת האמבטיה של זה שכתב את חוכמת הביגלה!!!

נופשוש

New member
מלך החומוס מלכת האמבטיה נחמד..

קראתי חצי.. זה על אחד שמספר על חוויות מניות שלו (או פנטזיות..) ...חחח..סתם..זה לא עד כדיי כך רדוד..

נופשוש

New member
אוקיי מאמי...

האמת שכן... אבל יש בו אימרה שמאלנית מובהקת בספר... וזה מה שהפריע לי... סליחה אם עצבנתי.. =/ ערב מדהים לכווולםם!

למעלה