חוזר ל
-

נופשוש

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

גמאני אהבתיי :) :) :) המשך יומדהים :-* ~נופנופ~

litl10

New member
חחחחחחח יש לי הרבה בדיחות כאלה

אבל לא ניראה שאתם רוצים.......

babytal

New member
חחח כפרעליך!!!!!! איזה חמוווווווד!!

אני טל ותעשה לי ילד! חחחחחחחחחחחח

LiveSchool

New member
השבט

השבט בהופעה ראשונה לקראת אלבום הבכורה שיוצא בשבוע הבא! יום חמישי 09.02.06 בשעה 21:00 מועדון "קולטורה" הרצל 154 ת"א. מיד לאחר מכן, בחצות, ספיישל לקראת האלבום בעסק שחור בגלגל"צ! פרטים נוספים על ההרכב, מוסיקה וידאו ועוד - www.shevet.com --------------------------------------------------------------------- "השבט" היא קבוצת מוסיקאים צעירים שנולדה לפני מספר שנים במקביל להולדת סצנת ההיפ-הופ הישראלית. עם השפעות ג'אז, סול, אר'נ'בי והיפ-הופ איכותי מתקופת הזוהר שלו ('90-'95), הם מכוונים באופן מפתיע הישר אל מרכז המיינסטרים הישראלי - במטרה להרים גל מוסיקלי חדש שירים את הרף, בדרך להשוואת לחצים מול שאר העולם. חמושים באגו, הערכה עצמית גבוהה אך מדויקת, וגישה שלא משאירה מקום וזמן לצניעות או חנופה, הם מתכוונים להפוך את סצנת המוזיקה הישראלית. או לפחות לעשות הרבה בלאגן בסלון של אמא. ------------------------------------------------- ------------ שירה: מתוקה | גיטרה: מונסטר ג'יי | קלידים: פימפ דאדי בן טוב | באס: דני שניידרמן | פטיפונים: Dj Obiwan | סאונד: שי הכט | יח"צ: סיגל ולנסי - מאג יחסי ציבור

babytal

New member
חח ואאיי מזההההההה לא חובה!

אני לא אבוא בשביל שיר אחד יפה

bigm2

New member
ואיך את יודעת?

שמעת את האלבום? קשה לי להאמין בזה, בעיקר בגלל שהוא עוד לא יצא רשמית...

vicky1

New member
לאאאאאאאאא../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אוףףףף חתיכת מעצבנים!!! למה הם העיפו את שרון?!?!?!?! למהההההההההההההההההההה?!?!?!?!?! היא הייתה הכי יפה שם!!!!!!!!! נהגת האמר עצבנית וטום בוי סקסית לחלוטין..

למעלה