שרשור חדשים

קודם כל חדשה.. ולדעתי, זקנה מכולם

ובתור אחת שבהתחלה עשתה את חלקה בפורום רק כמתבוננת.. ששאלה- יש פה משהו שקשור לשורטי בכלל?! כי אני רואה הרבה "דברים שלא קשורים לשורטי-לפה" ו.. חבל.

MoranEdri777

New member
אחחח מושלמתתתת!!

קודם כל אני מורן בת 18 מבת ים עד לפני חצי שנה ..כרגע ראשלצית.. נעים מאוד! ועכשיו לעניין.. ראיתם את שורטי המושלמת הזו בגיא פינס?!?!?!? איזה יפהההההההההההההההההההההההההה האא ומאיה בוסקילה הזו פשוט דוחה ת'תחת! (הייתי חייבת להוציא את זה) אחלה יום לכולם=)

טריפל D

New member
זקנה?

חחחחח מה פתאום- איושית היא הקשישה שלנו.. חח איה- כפרעליך בובה- את יודעת שאני מתה עליך:)

ברוכה הבאה!!

ואת באמת צודקת שורטי כוסיתתתתתתתת אבל אני אוהבת אותה לא רק בגלל המראה שלה גם בגלל השירים!!! תהני כאן!!

MoranEdri777

New member
רגע רגע רגע..

בואי לא נהפוך אותי לבנאדם רדוד=) היא נראית טוב,כוסית והכל אבל גם אני לא בגלל זה כאן.. אני לא מכירה אותה אישית אומנם, אבל היא נראית לי בנאדם מדהים.. ויש לה את הטקסטים הכי טובים בארץ!אנשים שאומרים את מה שבראש שלהם ולא שמים על אפ אחד פשוט עושים לי את זה.. חח ו..ראיתי אותה בגיא פינס והיא פשוט יפה שם! אז חשבתי לשתף=) שורה תחתונה.. ראית אותה אצל הגיי פינס??

nancy21

New member
בת אלללל ../images/Emo46.gif

אני אומרת לך אני בסוף אכנס בך!!!!! אני לא קשישה רק מתבגרת

טריפל D

New member
מתבגרת?

חחחחחחחחחחחחחחחח טוב נו.... אם זה מה שיעזור לך לעבור את הלילה... אז סבבה- את מתבגרת... מתבגרת בת 30:)

טריפל D

New member
חחחחח

סבבה מותק=)) שמחה שיכולתי לעזור... סתם חומד- את יודעת שהכל מאהבה..

nancy21

New member
אני כבר לא יודעת..

מה לחשוב.. אם זאת נקראת אהבה אז.. אז.... סתם סתם כפרה עליך אוהבת בחזרה!

nancy21

New member
למה את לא מחוברת למסנג'ר????

תתחברי מיייייייייייד

babytal

New member
בואנהההה יא זוג פלרטטניות!!

להרגיע ועכשיו! אחרת אני באה מזיינת אתכן..

nancy21

New member
דיי אמאלההה

טל אל תאיימי לפני שהילה תתערב ולא יהיה לך טוב חוץ מזה, לא לאיים הרי קבענו אורגייה לא?!

babytal

New member
בא לי לאיים! שש את!!

חכי אני מסיימת שיעור ספרות ובאה לתת לכן בראש! לתת לכן במחוש!!

nancy21

New member
כן כן תחרשי מאמי תחרשי

תרימי אצבע ותגידי למורה שאת לא הכנת שיעורי בית ושאת לא מבינה את החומר... היא בטוח תשמח לעזור לך שתדע שאת מצ'וטטת בשיעור תלמדי!! את תלמידת בית ספר הכי טוב בי-ם... תראי לנו מי את!!! יא חרשניתתתתתתתת

babytal

New member
חחחח נקרעתי באמצע השיעור יא סתומע!!

וזה מורה בן! טוב האמת הוא הומו אבל בקטנה.. וכן אני יודעת שאני חכמה=) גם מעולה בלשון.. אז אני אזיין אותך! (ז.י.ן, פיעל, יחידה, עתיד)

nancy21

New member
למה סתומע???

למה לפתוח עליי פה?!!??! ואם הוא הומו אז שילך לדחוף מים ומי שלא מבין אז שלא יבין!

למעלה