שרשור בקשות,שאלות

קרוב קרוב..

היה ניסיון, כמו כולן. אבל אצלי זה לא נגמר בזה. זה הרגיש נכון וסקסי. ו.. טוב אני אגיד את זה. אני מוצאת את עצמי נמשכת יותר לבנות, מאשר לבנים.

vicky1

New member
זה בסדר,מאוד בסדר....../images/Emo9.gif

את לא צריכה להתבייש במה שאת.

חן חמי

New member
אולי כן ואולי לאא

אבל אל תנסי למצוא תשובות לעצמך דרך שירים או בין השורות.. שזה זה את תדעי לבד {: קיצור בעבריתתתתת! זה שאת נהנית לשמוע את שורטי לא אומר שאת לסבית וגם לא אומר שאת לא .... אין תשובה חד משמעית

אז זהוו

שאני כרגע "משווקת" את עצמי, כ"ראש פתוח", אין מה לעשות, אני אשמע פחדנית, אבל זה יותר מתקבל. אני די חוששת כרגע מלינץ', אבל זו האמת.

חן חמי

New member
אין כל רע בראש פתוח..

תעשי רק מה שעושה לך טוב!! מה שנוח לך.. ,ושירגיש נכון. ממני לא יבוא הלינץ..

vicky1

New member
אם היית יודעת איך אני עכשיו מסכנת

את עצמי.. אני רצינית לא החלפתי שם משתמש כל אחד יכול להכנס לפה ולראות ותאכלס האנשים בבצפר שלי הם לא כאלה תומכים חוץ מחברים קרובים. ההערות ההומופוביות מצד הילדים משפיעות המון על הומואים לסביות דו הם לא יכולים להיות עצמם...זה חבל כי גם להם יש זכויות לזה.

מסכימה עם חן!!

מאמי את לא לסבית בגלל שורטי את לסבית כי זאת המשיכה המינית שלך שורטי פשוט מדברת אליך כמו שהיא הצליחה לדבר לחצי פורום כאן!!ולאוו דווקא בגלל שהן לסביות!!!תנסי להסביר את זה שבנים שומעים אותה!?! וממ לכי על ראש פתוח זה הכי טוב תזרמי עם החיים ותהני מהם ואם אפשר משני הצדדים אז למה לא!!! אם יש לך בעיות כלשהן אני תמיד כאן כדי לעזור!!

לא הבנת אותי..

דבר ראשון, מי לסבית? :) אני עדיין לא ממהרת להודות בזה. קשה דבר שני, גם אם כן, ממש לא האשמתי את שורטי.. אין דבר כזה, בנאדם שהוא סטרייט-שיהיו לשורטי את הטקסטים הכי טובים בעולם וזה לא יגרום למישהו לשנות את הנטיות שלו. פשוט בזמן האחרון אני חושבת על זה הרבה, והטקסטים מחזקים... וטנקס על ההקשבה...

אווי לא הבנו אחת את השניה

לא אמרתי ששורטי גורמת לבנות להיות לסביות למרות שיש כמה מושפעות שבאמת חושבות שהן ככה בגללה!! אמרתי שהשירים שלה מדברים יותר ללסביות!

חן חמי

New member
כן

באמת יש תופעה כזאת גל של לסביות בעקבות שורטי.. יהיה טוב אה?

babytal

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח

חמודה שלי את!!!!!!!!!!!!!!!!!!! את!!!!!!!!!!! כפרעלייך כמה אני אוהבת אותך חחחח

אוחצ'ותתתתתתתתת

חחחחחח סתם. אממ.. אני חושבת שרוב המקשיבות למוזיקה האמתית ששורטי יוצרת הן ברובן לסביות, או לפחות בנות שנמשכות גם לבנות. למרות שאני מכירה בנות ששומעות שורטי והן סטרייטיות לחלוטין.. אבל פשוט החומר והליריקה של שורטי מדברת יותר לעם הלסבי... זהו:) במילים אחרות, את לא חייבת להיות לסבית בשביל להקשיב לשורטי. אבל רצוי שתקשיבי לה
.

לא כל מי ששומע את עברי לידר הוא

הומו, ולא כל מי ששומעת את שורטי היא לסבית, אבל בינתיים עד ששורטי תגיע לתודעה של עוד ועוד אנשים היא מוכרת בעיקר לאוכלוסייה הלסבית, כי היא התחילה משיר כזה שמדבר יותר ללסביות והיא עשתה רושם כזה של לסבית גאה, אבל רק בינתיים, אני מאמינה שבעתיד יותר ויותר אנשים יקשיבו למילים ולמסרים שלה בעין יותר בוגרת ומנקודת מבט שונה. שלכם, הילה.

למעלה