פורה תגידי מישהו אמר פה

טל-יה

New member
../images/Emo118.gif פורה תגידי מישהו אמר פה

שמזרחית זה פויייה???? אז בואי נראה לו קצת מוזיקה אחרת שלמדנו באחוזת ראשונים בית אבות יוקרתי.... אתה יכול להצטרף אלינו לריקוד.. גבר.. רינה אני אוהב את השמיים, רינה אני אוהבת את הספסל רינה אני אוהב את סנדלייך את אור עיניך , את ארנקך אשר נפל ריקוד שני בשבילך.... אל נא תאמר לי שלום אמור רק להתראות כי מלחמה היא חלום טבול בדם ודמעות ואין עוד שחר ליום מה עגומים הלילות על כן אל נא תאמר שלום אמור רק להתראות.. ריקוד שלישי בשבילך. סיבוב ועוד סיבוב ו........... שחרחורת , כך קראו לה בפלוגה ילדונת מכולם את חמודה שחרחורת הכוכב שבמרומים ילדונת לך נכתב שיר השירים. וטנגו אחרון איתך..... טנגו הוי טנגו כפר סבא טנגו עמוקקקקקקקקק ומייפח אמא הו אמא ואבא , אותי פה ישגע הירח ...................... בואי ואחוש את ליבך רוטט בואי והרגישי אותי בואי ונטעם טעמו של חטא בואי לטנגו אמיתי טנגו בואי נשוב אל הטנגו אל הריקוד הקטנגו הרגשנו כה קרוב טנגו בואי נשוב אל הטנגו אל חדרך הקטנגו ידענו לאהוב.... דני ותודה שרקדת איתו טנגו.. בתקוה שתלמד לקבל כל מוזיקה שהיא.. ואני שולחת לך תמונה שלי עם המחזר שלי בבית האבות החדש שהצטרפתי לא מזמן אני וציפי.

דודו21

New member
טל-יה במיוחד בשבליך

שיר משמר מילים: נתן אלתרמן לחן: סשה ארגוב ביצוע: מתי כספי שמרי נפשך כוחך שמרי שמרי נפשך שמרי חייך בינתך שמרי חייך מקיר נופל מגג נדלק מצל חשך מאבן קלע מסכין מציפורניים שמרי נפשך מן השורף מן החותך מן הסמוך כמו עפר וכמו שמיים מן הדומם מן המחכה מן המושך והממית כמי באר ואש כיריים נפשך שמרי ובינתך שיער ראשך עורך שמרי שמרי נפשך שמרי חייך זה ערב קיץ לכאורה זה לכאורה רק ערב קיץ טוב ידוע וישן שבא לחסד ולרחמים, לא למורא ולא לרחש חשדות ודבר אשם שבא עם ריח תבשילים ועם מנורה אשר תאיר עד אם ננוח ונישן אשר תאיר עד אם ננוח ונישן רק ערב קיץ חם וטוב הוא לכאורה רק ערב קיץ חם שבא למורא הנה הרוח יד שולחת ובלי רחש פתאום חלון לאט נפחת בחשכה אמרי מדוע את צוחקת כמו פחד אמרי מדוע את קופאת כמו שמחה אמרי מדוע העולם כה זר עדיין ואש ומים מביטים בו מכל צד אמרי מדוע בו מפרפרים חייך כמו ציפור מבוהלת בתוך כף יד אמרי מדוע את מעוף ורעד רב כמו ציפור בחדר בחפשה אשנב שמרי נפשך העייפה שמרי נפשך שמרי חייך בינתך שמרי חייך שיער ראשך עורך שמרי שמרי יופייך שמרי לבך הטוב אמציהו בידייך

טל-יה

New member
אויי דודינק´ה במיוחד בשבילי??

דו פאוה דודינק´ה נו ואופו הקפה עם העוגה???

טל-יה

New member
דודינק´ה

אל תיגע לי בנקודות רגישות..... הא? שוקולד כנראה ראית את הכרטיס האישי שלי.. ולכן שמת את זה לילה טוב דודינק´ה

tsipi35

New member
מי אמר דבר כזה נאלח? ../images/Emo132.gif

שיבוא ונראה לו באבי אביו מי יודע פה לעשות שמח. אין אין עלינו אוהבי המזרחית. מי יכול עלינו אנחנו? הא? עצוב? יששירים מתאימים. שמח? יש אחלה חפלה שבעולם ששום פאברוטי לא יוכל עליה. רק תגידי יאלללללללללה כפייייייים ותראי איך כולם משתוללים כולל כל היורמים המרובעים שרק יודעים להעביר ביקורת. וואלה אחותי תאמיני לי הייתי במועדון הכרמלית בחיפה. היתה הופעה של דורון מירן היו שם פרופסורים ומרצים מהטכניון ומהאוניברסיטה בחיפה והיית צריכה לראות איך השתוללו שם הלפלפים האלו. כאילו אין מחר. אז כמו שאמר פעם אבי ביטר: אני יכול לשיר את שלמה ארצי אבל שלמה ארצי לא יכול לשיר אבי ביטר כמה שהוא צודק. אבל מה לעשות שאני פשוט מטורפת כמו שאת כבר יודעת על שלמה ארצי מלך העולם.

למעלה