ל"ג בעומר, בוקר טוב, איך חגגתם?

שבוע טוב ובוקר טוב- יום ראשון

איך היה במדורות? אנחנו בילנו עד 1 בלילה סביב המדורות הקטנים עד 23:30 היה כייף אמיתי והכי כיף שבלילה ירד גשם וניקה את האויר. עכשיו יוצאת להחתים כרטיס אצל הרופא שיניים עם הדרדס הקטן שלי אחר כך כמה סידורים קטנים בעיר, להחזיר את הילדה מחברה בישוב קרוב אז נשתמע מי שהוא. שיהיה יום מקסים לכולם

יוכי68

New member
../images/Emo117.gifל"ג בעומר, בוקר טוב, איך חגגתם?

אצלי, קודם כל לשמוע שירים - כבר שינוי משמעותי, הבן ניגן באורגן והבעלול הפליא בקולו הערב במיקרופון, כך שכל השכונה תשמע
אח"כ הבעלול לקח את שני הילדים הקטנים למדורה שאורגנה ע"י אנשי בית הכנסת - מוזיקה, שירים, נקניקיות, שערות סבתא, קרטיבים, פופקורן ומה לא - הכל היה שם! הבת הלכה למדורה שאורגנה ע"י בני עקיבא ואמרה של"ג בעומר כזה לא היה לה! נהנית מאוד מהשירים, מהחידות מההפעלות ומשפע האוכל...חזרה עם בחילות
ואני הייתי בסקייפ עם הבכורה שהיתה אצל חמותה ואכלה מופלטה
ואיך היה לכם?

בוקר טוב!

תאמת תכננו לעשות מדורה בעצמנו עם הגיסות הקטנות, הבעיה שביום שישי חמי קיבל חשק לנקות את הגינה וזרק את הקרשים היקרים שתיכננו עליהם. לכן נאלצנו להצטרף למדורה של חבר של בעלי שמשום מה הפכה למדורה שכונתית. שרפנו את התפוחי אדמה וכשהיו מוכנים הלכנו לאכול אותם בבית של ההורים. הקטן שלי (בן 7 חודשים) דווקא אהב את הטעם... גיסי החליט להזמין את כל החברים (והחברות) למנגל בגינה של ההורים אז עפנו משם כמה שיותר מהר. כמובן שישר שיצאה שבת קפצנו על המערכת לשמוע שירים

למעלה