סיכום שבועי

../images/Emo115.gifסיכום שבועי../images/Emo115.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)? מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)? תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- בילוי השבוע שלכם? סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם? סקופ השבוע שלכם? דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- מסר לאומה- ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום..

../images/Emo180.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)? אין מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)? מלא מכוכב נולד P: תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> נו, זאת משבוע שעבר. עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- ממ אין .. [פיספסתי מרתון הארי פוטר :(] בילוי השבוע שלכם? עזריאלי:] סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם? מלא נו. סקופ השבוע שלכם? הוהו, שימו לב: 1.מיכאל // And I feel like somebody else אומר/ת: הייתי עושה אותך מאושרת! 2.מיכאל // And I feel like somebody else אומר/ת: אייקון מוסלמי ונשוי ל- 3 נשים! 3.הם יודעים איפה אני גרה :( דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- אממ משהו שהרס לכם את השבוע- זה לא אותו דבר כמו השאלה הקודמת?
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- לאדעת P: מסר לאומה- תצביעו לנדב וחן :( ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום.. ל-"פורום דיימונדז" !

../images/Emo210.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)
שיהיה לי את הכח מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)
never again-קלי קלארקסון תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> אין לי כח
עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו
לא עולה לי... בילוי השבוע שלכם
^^ סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם
החיים היפים של זאק וקודי, מסכים סקופ השבוע שלכם
אין דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו
לא להתקע בבית כמעט כל השבוע... משהו שהרס לכם את השבוע
אין משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא
אני הולכת עם חברה של דוד שלי לסגור לה מספרה ונעלים לחתונה
מסר לאומה
אין.. ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום.. מעין והדר אני אוהבת אתכן...!

Wolfox

New member
=]

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)? שיהיה לי את הכוח מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)? תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=209974 בילוי השבוע שלכם?עם האנשים של תגלית!! סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם? ראיתי רק סרט אחד השבוע וגם אותו לא מלא... הילד מהקומה השלישית.. סרט מעולה! סקופ השבוע שלכם? דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- שמירה משהו שהרס לכם את השבוע- משפט- שונאת ת'מפקדת חחחח משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- כל החברה מתגלית שעדיין בארץ נפגשים!! מסר לאומה- מעעייני- תחברי כבר למסן!! חחחחחחחח

למעלה