הרשתי לעצמי לפתוח פינת השבוע

בדנתמ

New member
../images/Emo113.gifהרשתי לעצמי לפתוח פינת השבוע../images/Emo3.gif../images/Emo113.gif

ממש מת פה, אנשים...
או במלים אחרות: wake up young man, its time to wake up ! אז אני לא עושה את זה מושקע עם כל ההדגשות וזה, אבל אני סומך עליכם
שיר חרוש של אליס השבוע: שיר חרוש לא של אליס השבוע: אלבום ששמעתם השבוע: סרט/סדרת/תוכנית: ספר: אמן: מאכל: ציטוט: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): תמונה: השאלה השבועית - מה עושים כרגע בחיים?

MiMiMor

New member
גם אני רציתי לפתוח אבל ויתרתי..

שיר חרוש של אליס השבוע: נאטשל. שיר חרוש לא של אליס השבוע: Laft Bank של Air. אלבום ששמעתם השבוע: החדש של אייר. סרט/סדרת/תוכנית: אני אלך על ערוץ 20
ספר: "כיצד לקרוא אנשים?" , זה מעניין
אמן: AIR מאכל: פיצה.. ציטוט:
משהו טוב שקרה השבוע: פתחו פינה שבועית בבלוג אליס אין צ'יינס בתפוז
משהו רע שקרה השבוע: ישנתי רק 9 שעות אתמול בלילה. תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): לנוח מכל החוסר מעש הזה. השאלה השבועית - מה עושים כרגע בחיים? אם יש משהו חזק יותר מכלום, אז אני עושה אותו. אני חושבת שהגדרתי מחדש את מושג הבטלנות.
שיהיה שבוע טוב לכולם

בדנתמ

New member
הלו, הלו, אל תנסי לאיים על כתר הבטלנות שלי../images/Emo8.gif

אם כי אולי זה קשור קצת לזה שאני לא מצליח לישון בשעות נורמליות ולא רוצה להתחיל עבודה שאני לא אוכל לקום אליה בבוקר
רק שני דברים: ישנת רק 9 שעות בלילה?? וזה בתור דבר רע? אני מניח שצבא עוד לא יצא לך לעשות... מה שמספרים לך על שש שעות שינה מטכ"ליות? זה לא באמת קורה, רק נגיד את זה ככה
רק נגיד שכשהייתי בצבא, לילה סטנדרטי של שינה אצלי באמצ"ש, היה מורכב מאפס עד 5 שעות. ובשביל 5 ממש צריך היה להתאמץ
וערוץ 20? ואו את במצב בעייתי חבובה
אני יכול להמליץ לך על שלל פעילויות שהן הרבה יותר מעניינות מצפיה בערוץ הזה, החל בבהיה חסרת תוחלת בקיר וכלה בישיבה בעיניים עצומות, פה פעור, ומחשבות ריקות
אבל זאת רק דעתי

MiMiMor

New member
חחחחחחח

אפס עד חמש
אני יודעת שבצבא לא אשן כמעט בכלל, אני אוגרת כוחות עד אז (אם כי בצורה חולנית של 20 שעות שינה ביום אבל מילא
) הבעיה היחידה בערוץ 20 זה שהוא עוד מעט נסגר
ו-היי, אין יותר בטלנית ממני ואין טעם לנסות ולהוכיח לי אחרת ! אתה לא מחכה לכלום ועוד מעט תתחיל לבנות את החיים שלך אבל אני? חחחחחח XD מחכות לי שנים נפלאות של סבל בצה"ל ועד אז אני דואגת ב א מ ת לא לעשות כלום, אבל אל תדאג, הכתר עוד ישוב למחוזותייך. אבל בחודשיים הקרובים? , שכח ממנו.

בדנתמ

New member
אבל... אבל, אבל...

היתרון בערוץ 20 זה שהוא עוד מעט נסגר
אפשר להגיד אבל שלי יש פז"מ בטלנות יותר גדול
ולאן את מתגייסת, אגב?

MiMiMor

New member
שלא יסגר ../images/Emo7.gif

זה יאלץ אותי להתחיל ממש לעשות משהו עם עצמי
אני מתגייסת בכלל צהלי ככה שאין לי מושג לאן, ובנוגע לפז"מ, זה רק בגלל שאתה גדול יותר

בדנתמ

New member
לא. זה בגלל שהפזמ שלי גדול יותר ../images/Emo3.gif

לעשות משהו עם עצמך זה דווקא טוב... אין כוח לעשות את זה אף פעם, אבל כשיש, זה גורם לך להרגיש ממש טוב עם עצמך

MiMiMor

New member
ממש התעמקת הא? ../images/Emo13.gif

אני חושבת שלקחת קצת קשה את נושא הבטלנות
ובכלל- אתה קולט שאנחנו היחידים שכתבנו בפורום מאז תחילת דצמבר? אנשים! התעוררו נא! תצטרפו לדיון המעמיק שלנו בנושא בטלנות! או בכל נושא! הראו סימני חיים כלשהם
הפורום הזה מת כמעט כמו הלהקה

בדנתמ

New member
כן באמת מת פה...

שמת לב שבחודש ומשהו האחרונים כל פורומי הגראנג' ככה? כאילו שמישהו מתנקש בכל הגראנג'יסטים בארץ או משהו

MiMiMor

New member
אכן חשוד מאוד,

גם קצת עצוב כשמדור בפורום הספציפי הזה

בדנתמ

New member
אשכרה חוץ מההוא...

עם ההודעה על להקת ONOMA, אנחנו היחידים שכתבו פה מאז נובמבר. ואנחנו כבר באמצע דצמבר
לא נורא... בקרוב אני ארכוש לי את jar of flies ואכתוב איזו ביקורת אלבום או משהו... ואז יהיו עוד שני אנשים שלמים שיגיבו

MiMiMor

New member
אתה בטוח שהם יהיו שלמים?

גם חצאי אנשים זה מספיק במצב של הפורום הזה.

בדנתמ

New member
חצאי אנשים... מממ ../images/Emo3.gif

הזכרת לי את התמונה המשעשעת הזאת... מערב אכילת בשר עם חברים.. פילה-אדם מוהאהאהאהאה! *אף בן אנוש לא נפגע או נאכל במהלך צילומי התמונה.

MiMiMor

New member
שכחת את "הנהלת הפורמים" ,

שהם חזקים מאוד בפורום הזה, בטח יותר מחצי הודעות כאן זה שלהם.

בדנתמ

New member
ואלה נכון...

אבל זה כבוד גדול שהנהלת הפורומים כל כך אוהבים את AIC

למעלה