בואו נמשיך

er 4ever

New member
../images/Emo113.gifבואו נמשיך../images/Emo113.gif

פרק 8 סצנה 1 שירה: בוקר. קרטר נכנס למשמרת. וקרי מבלי לחכות רגע, ישר זורקת עליו charts ומספרת לו על החולים. קרטר:"רגע, תני לי להוריד את המעיל" קרי:"אתה יודע שאנחנו לחוצים מאז שאליזבת' ופיטר הושעו. אתה אחראי עד 14:00 ואז לוקה יבוא להחליף אותך.תשתדל לא לקרוא לכירורגים, יש שם רק מתמחים עכשיו עד שאליזבת' ופיטר יחזרו". קרי יוצאת, קרטר מוצא את אבי בלאונצ' ואחרי נשיקה קצרה הם יוצאים לטפל באישה בת 70 שנמצאה מטיילת ברחוב לבד ואף אחד לא יודע מאיפה היא באה ומה הסיפור שלה. במיטה ליד, דאג וצ'וני מטפלים בילדה בת 9 שהותקפה ע"י כלב וחצי פנים שלה משותקים. בדלפק. קרול מקבלת קריאה על תאונת דרכים מרובה והיא מדווחת להם שהם יקבלו 2 קשים , 4 בינונים והשאר קלים. סצנה 2 קובי: צהריים. פיטר נכנס לחדר המיון ונתקל בקרי וכמובן שמיד מתפתחת שיחה: קרי: פיטר אתה מושעה,מה לעזעזאל אתה עושה פה? פיטר: מצטער קרי,אבל אני לא יכול להשאיר את החולים שזקוקים לי בידיהם של מתמחים חסרי נסיון. קרי:אתה מושעה וזהו זה,ואם אני אגלה שאתה מנתח - אתה מפוטר. פיטר מחליף מבט עם קרי וממשיך. בינתיים מגיעים לחדר המיון 10 פצועים מהתאונה והכל מתרכז בהם...עד שלוקה מגיע למשמרת... מיד ההמשך שלי

er 4ever

New member
סצנה 3../images/Emo187.gif

כל הצוות רץ רל הפגועים מהתאונה ומתחילים למיין אותם לחדרים ווילונות במיון. כל 2 אנשי צוות מטפלים בפצוע אחד לפחות וחדר המיון סוער. פתאום מארק יוצא בבהלה מוילון 3 וקורא לקרי. אחריי בירורים מסתבר שהאישה שהוא טיפל בה נהרגה במקום, ושהיא החברה הכי טובה של אליזבת. קרי מנסה להרגיע אותו ומציעה לערוך בירור מקיף יותר, ומציעה לו לא להגיד לאליזבת כלום, כרגע. מארק יוצא לכיוון הטלפון כשפתאום הוא רואה ילדה קטנה עומדת בפינת המיון, ליד דלת הכניסה ובוכה. הוא ניגש אליה והיא מסבירה לו שהיא הייתה עם אמא שלה באוטו שקרתה התאונה. מארק לוקח אותה לבדיקות ואז היא רואה את הגופה וצעקת "אמאאאאאא! אני פה". ואז מארק עושה 1+1 ומבין שזאת בעצם הבת של ההרוגה. הוא לוקח במהירות את הילדה לג'רי, שישגיח עליה ומתחיל לעשות כמה טלפונים לבירורים...

nWkobi

New member
נופר

אם אני לא טועה צריך שיהיו בתוכן ההודעה לפחות 10 תווים כדי שהיא תקפוץ..חוצמזה אני חושב שיש יותר מדי שירשורים נעוצים בפורום,לא ככה?

er 4ever

New member
היא קפצה ועוד איך../images/Emo70.gif

ומצטערת לאכזב אותך, אבל אין אף שרשור נעוץ בפורום...

למעלה