סופ"ש במאדים

אני!D:../images/Emo176.gif

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30: אמ, פולן.
שיר השבוע כללי: הרבה ברייקן בנג'מין ומיוז.
להקת\אמן השבוע: ברייקן בנג'מין
אלבום השבוע:פוביה.
אדם שעשה לכם את השבוע: אמ, לא יודעת
משהו טוב שקרה השבוע: יומולדת!D:
משהו רע שקרה השבוע: כלום.
מאכל השבוע: ><
משהו חדש השבוע?: קנו לי 3 דיסקים [ביינתים] ליומולדת, וגם את העונה ה-4 של פמילי גאי! [family guy לא gay].
ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: אני עייפה ואין לי כוח, אבל הפזמון של the dope show של מרלין מנסון.
ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] ><
לינק/אתר השבוע: ><
סרט/סדרה/ספר השבוע: הארי פוטר!!!1111 סרט מדהים
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: ><
תמונה שעשתה את השבוע: ממש מצחיק [לאלה שראו את הניצוץ]>>
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע: כלום.
משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: כלום.
משהו שאתם מקווים שיקרה: כלום.
אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: אף אחד.
שיר שפתחתם איתו את השבוע: לאיודעת
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: כלום.

LoveYourHate

New member
סופ"ש מעולה ../images/Emo8.gif

שבוע שעבר שיר השבוע של 30:עדיין מכורה לבטאל אבל גם להאנטר שיר השבוע כללי:טול-פרבולה
להקת\אמן השבוע:ניין איץ.. אלבום השבוע:לקונה קוייל-קרמהקוד אדם שעשה לכם את השבוע:חברות שלי[מועדון הפיצה..חח כן זה השם שלנו!!] משהו טוב שקרה השבוע:מסיבת יום הולדת של חברה שלי [היה מאד כיף] ועשיתי גוונים סגולים!!!!!!!! משהו רע שקרה השבוע: המחזור שלי מאחר ואני מפחדת שהוא ירד על אילת ואני אדפק מאכל השבוע:קוסקוס שאני הכנתי
משהו חדש השבוע?:בובה קטנה של חזרזיר!!![חח יש לי שם טיגר איו פו ופו גדול חסר לי ארנב..
] ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע:what damm your right life is about obssetion ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר]:
לינק/אתר השבוע:לא הייתי על המחשב הרבה סרט/סדרה/ספר השבוע:פיפס-ספר סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:לא..אין עוד כלום =] תמונה שעשתה את השבוע::-X שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע:רק להעביר את הזמן באילת=\ משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:הפעם מחזור! משהו שאתם מקווים שיקרה:שמישהו שאני אכיר יבוא לאילת אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:לא משנה מי כל אחד!!! וחיזרים! שיר שפתחתם איתו את השבוע:סמאשינג פאמפקינס-אין לי מושג איך קוראים לשיר הזה..>< סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:רק שיעבור הזמן מגניב ולא ישעמם לי כל הזמן..

danduuu

New member
עונה :]]

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30: אני זוכרת ששמעתי אותם השבוע אבל לא זוכרת איזה שירים
שיר השבוע כללי: Natasha Bedingfield-Soulmate
להקת\אמן השבוע: נטשה ולא יודעת כל מיני.. אלבום השבוע: המ
אדם שעשה לכם את השבוע:המורה נהיגה שלי
וחברים:] משהו טוב שקרה השבוע:שעברתי טסט מאדר פאקרררר
משהו רע שקרה השבוע:המ לא יודעת..כל מיני מאכל השבוע:פיצה של אמא מאתמול
וקרמשניט
משהו חדש השבוע?:רשיון<?
ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: Who doesn't long for someone to hold? Who knows how to love you without being told Somebody tell me why i'm on my own, If theres a soulmate for everyone.. [Natasha Bedingfield-Soulmate]
ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] כל מיני דברים מטומטמים שחברה שלי אמרה השבוע, אבל אני לא זוכרת ממש חוץ מאחד- "נו, היא מתגייסה כבר?" ועוד אחד- המורה שלי:" וואלה, שניכם עברתם את הטסט!" ההוא שנבחן איתי:"איציק, תקשר אליהם שוב, הם בטח עשו טעות" אני: "עזוב, שלא יגלו שזאת באמת טעות ויבאסו אותנו" לינק/אתר השבוע: ג'ארד-לטו.אורגזמה סרט/סדרה/ספר השבוע: היום אני הולכת להארי פוטר, אז זה יהיה סרט השבוע שלי
ועוד סרט השבוע-מועדון קרב [פייט קלאב]
סדרות-מגרש ביתי וגיבורים. הולי פאקקקקקקקקקק. סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:אתמול נהגתי בלי מורה בפעם הראשונה ועוד על אוטומט וזה כ"כ כיף
תמונה שעשתה את השבוע:נו בטח שזאת
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע:עבודה :] משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:עבודה :| משהו שאתם מקווים שיקרה:הממ לא יודעת אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:גם לא יודעת. נמאס לי מבני אדם XD שיר שפתחתם איתו את השבוע:המ סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:עבודה! פאקינג לקום בחמש בבוקר

FFTL

New member
קרמשניט../images/Emo99.gif

הציטוט השני נורא הצחיק אותי

dirty look

New member
נו טוב רק בשביל התמונה XP

-שבוע שעבר- שיר השבוע של 30: FY שיר השבוע כללי: החדש של גוד שארלוט להקת\אמן השבוע: גוד שארלוט אלבום השבוע: / אדם שעשה לכם את השבוע: ליאור XP משהו טוב שקרה השבוע: ליאור XD משהו רע שקרה השבוע: אממ.. חטפתי נעל בראש [אל תשאלו
] מאכל השבוע: חרובים XD משהו חדש השבוע?: ממ.. לא נראה לי ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: / ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] / לינק/אתר השבוע: / סרט/סדרה/ספר השבוע: סמולוויל סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: לא :p תמונה שעשתה את השבוע: ג'ארד
-שבוע הבא- משהו שאתם מחכים לו השבוע: לראות הארי פוטר משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: אין משהו שאתם מקווים שיקרה: שירשו ליXD אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: אממ.. לאדעת שיר שפתחתם איתו את השבוע: החדש של פארמור סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: אין:}

30STM

New member
גמלי יש אותה,

אבל עם כתובית כזאת מלמטה. חהחה, תראו --->

TheMarsArmy

New member
אנוכי.

שבוע שעבר שיר השבוע של 30:בהחלט WIAD וגם MODERN MYTH שיר השבוע כללי: ממ אני מניחה שאיקי תאמפ של הוויט סטריפס להקת\אמן השבוע: שלושים אלבום השבוע: ABL אדם שעשה לכם את השבוע: ממ אפחד תאמת... משהו טוב שקרה השבוע: ? משהו רע שקרה השבוע: .... מאכל השבוע: ממ לאדעת... משהו חדש השבוע?: לא ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] לינק/אתר השבוע: סרט/סדרה/ספר השבוע: דקסטר סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: חם לי תמונה שעשתה את השבוע: שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: שאזמין כרטיס לנין משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: ממ לא דעת אל תשגעו אותי. משהו שאתם מקווים שיקרה: תחת אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: באגס באני שיר שפתחתם איתו את השבוע: סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: קצת פחות חם לי...

LoveYourHate

New member
חן את הולכת להופעה של ניין?!../images/Emo2.gif

אני באה איתך
ואני לא שואלת.. זהו עכשיו אני יכולה להגיד לאמא שיש לי עם מי ללכת D:

TheMarsArmy

New member
חח ברור שאני הולכת.

לפספס דבר כזה יהיה לא אנושי! וזה גם לא יקר כלל וכלל! 220 כרטיס רגיל ו150 ללקוחות אורנג'.

LoveYourHate

New member
אני לקוחת אורנג' אז יש לי הנחה!

170 לוקחים באתר שאני אזמין ממנו [ב"ה] 15 דמי טיפול אלוהים יודע למה..סתם חראות שרוצים כסף אבל NIN כ"כ שווים את זה.. את לקוחת אורנג' לא?

INBAR1116

New member
עונה...

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: was it a dream שיר השבוע כללי: The White Stripes - Icky Thump להקת\אמן השבוע: 30STM כמו תמיד... אלבום השבוע: A beautiful lie של30... אדם שעשה לכם את השבוע: איזה חייל ממגב שפגשתי בכנרת. משהו טוב שקרה השבוע: הנסיעה לכינרת עם כל החברה.. משהו רע שקרה השבוע: לא היה משהו כזה! מאכל השבוע: פיצות... משהו חדש השבוע?: הבנתי שאף אחד לא באמת מכיר אותי כמו שחשבתי שמכירים.. ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: "כי במקום שזרעתי בו עצב, גדל לו חיוך הם מסתכלים על זה הפוך או סתם בעצם הם לא מכירים אותך לא הם לא מכירים" מהשיר של הראל מויאל ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] לינק/אתר השבוע: סרט/סדרה/ספר השבוע: הסרט "הארי פוטר ומסדר עוף החול"...החלה סרט. סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: תמונה שעשתה את השבוע: התמונה של בת דודה שלי הקטנה ואחותי..חחחחח שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: אין משהו מיוחד... משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: לשיעמום... משהו שאתם מקווים שיקרה: יפגוש מישהו מעניין שיוציא אותי מהבית.. אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: כל אחד שאני יראה זה יהיה טוב!!! שיר שפתחתם איתו את השבוע: "כמה את יפה" של עידן יניב.. סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:

Michalush MI

New member
../images/Emo216.gifבלעטט:]

שבוע שעבר שיר השבוע של 30:אני לא שמעתי אותם השבוע, ואני יודעת שאני חייבת..חחח שיר השבוע כללי:פולדינג של ביפי וכמה מהחדש של לינקין. להקת\אמן השבוע:LP.MCR.MUSE.BB.המשומשים... אלבום השבוע:MTM אדם שעשה לכם את השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:המפגש המיוחל..חח משהו רע שקרה השבוע:
מאכל השבוע:גלידה משהו חדש השבוע?:נמ, כלום! ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע:אווו...קשה לי לחשוב על אחד ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר]...
לינק/אתר השבוע:היוטיוב!!!:] סרט/סדרה/ספר השבוע::הארי פוטר בפסר, קראתי שוב את החמישי..חח סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:
תמונה שעשתה את השבוע:משום מה אני נורא אהבתי את התמונה הזאת..למישו יש אותה באיכות יותר טובה? שבוע הבא אני שונאת לענות על שבוע הבא..אני לא מגדת עתידות
:]

למעלה