סופ"ש במאדים

danduuu

New member
../images/Emo112.gifסופ"ש במאדים../images/Emo112.gif

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30: שיר השבוע כללי: להקת\אמן השבוע: אלבום השבוע: אדם שעשה לכם את השבוע: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: מאכל השבוע: משהו חדש השבוע?: ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] לינק/אתר השבוע: סרט/סדרה/ספר השבוע: סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: תמונה שעשתה את השבוע:
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע: משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: משהו שאתם מקווים שיקרה: אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: שיר שפתחתם איתו את השבוע: סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:

Broken sound

New member
D:

שבוע שעבר שיר השבוע של 30:attack שיר השבוע כללי:boys like girls - dance hall drug להקת\אמן השבוע:Boys like girls וUseless id שלא שמעתי שניםD:. אלבום השבוע: אדם שעשה לכם את השבוע: - משהו טוב שקרה השבוע:נטע ולילך חזרו. משהו רע שקרה השבוע:ממ.בכללי די שבוע רע. מאכל השבוע:- משהו חדש השבוע?:- ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע:"I do not know why I tried " ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר]- לינק/אתר השבוע:- סרט/סדרה/ספר השבוע:אחים ואחיות סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:- תמונה שעשתה את השבוע: 3> שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: ירושלים. משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:- משהו שאתם מקווים שיקרה:יותר מדיי האמת. אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:כל החברים מירושליםםD:: שיר שפתחתם איתו את השבוע:- סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:-

סופ"ש

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30:
the kill שיר השבוע כללי: i dont love you- MCR להקת\אמן השבוע: 30stm אלבום השבוע: ABL אדם שעשה לכם את השבוע: הממ.. משהו טוב שקרה השבוע: הלכתי לראות הארי פוטר!!!!!!!!!!!!!!!!!!! משהו רע שקרה השבוע: נגמרו הכרטיסים להארי פוטר בשעה 19:10 אז חיכינו עד 22:10 מאכל השבוע: פיצה
משהו חדש השבוע?: לא יודעת ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: "maybe when you get back i'll be off to finde another way" ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] "מתי את יוצאת מהמחשב?" "עוד הרבה זמן. טוקיו הוטל עוקפים אותנו" לינק/אתר השבוע: http://www.jabramusic.com סרט/סדרה/ספר השבוע: הארי פוטר!!! סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: שזה עצוב שאנחנו עקפנו את טוקיו הוטל במשך כל התחרות ועכשיו הם מקום ראשון.
תמונה שעשתה את השבוע:
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע:
ללכת לשוק. משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: חברות שלי טסות לחו"ל משהו שאתם מקווים שיקרה: שיהיה טוב. אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: @#$ שיר שפתחתם איתו את השבוע: i dont love you- MCR סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: אני רוצה ששלושים ינצחו ולא טוקיו הוטל.....

Im shit

New member
עונה

שבוע שעבר - שיר השבוע של 30: TK שיר השבוע כללי: My Chemical Romance- I'm Not Okay להקת\אמן השבוע: My Chemical Romance אלבום השבוע: Evanescence-The_Open_Door אדם שעשה לכם את השבוע: אין .. משהו טוב שקרה השבוע: מפגש פורום מי כמיקל רומנס . משהו רע שקרה השבוע: כלום ^^ מאכל השבוע: המבורגר [אחרי שנה שלא אכלתי] משהו חדש השבוע?: הלק השחור חזר [אחרי מלא זמן בלעדיו] ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: "נפלת חזק, ותודה שאתה בכלל לא שולט בחיים שלך. משותק. רגשני. מנותק. תודה שנפלת חזק" . ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] אין . לינק/אתר השבוע: אין P: סרט/סדרה/ספר השבוע: הארי פוטר [גם אני מכורה] סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: אין . תמונה שעשתה את השבוע: פראנק איירו
שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: לקבל עבודה . משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: אין . משהו שאתם מקווים שיקרה: שאני אקבל עבודה . אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: ממ..את אחותי . שיר שפתחתם איתו את השבוע: My Chemical Romance- I'm Not Okay סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:אין

my reflection

New member
../images/Emo13.gif

שיר השבוע של 30: Battle Of One שיר השבוע כללי:paramore - Misery Business להקת\אמן השבוע:paramore ו 30 כמובן:] אלבום השבוע: אדם שעשה לכם את השבוע: משהו טוב שקרה השבוע:קנו לי תיק חדש,מכנס וראיתי הארי פוטר
משהו רע שקרה השבוע:לא קרה
מאכל השבוע:טבולהה משהו חדש השבוע?:תיק ומכנס ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] לינק/אתר השבוע: סרט/סדרה/ספר השבוע:הארי פוטר
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: תמונה שעשתה את השבוע: שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: משהו שאתם מקווים שיקרה: אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: שיר שפתחתם איתו את השבוע:paramore - Misery Business אני חורשת עליו
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:

D:

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30: The Fantasy,Attack,Capricorn שיר השבוע כללי:HIM - Join me להקת\אמן השבוע:אמ.גוד שארלוט,נראה לי:O אלבום השבוע:
אדם שעשה לכם את השבוע:אף אחד. משהו טוב שקרה השבוע:אמא הרשתה לנסוע לת"א שבוע הבאD: משהו רע שקרה השבוע:כאבי בטן. מאכל השבוע:לחמניות טריות
משהו חדש השבוע?:3 גופיות,טייץ ותיק:) ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע:אין לי כוח
ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר]^____^ לינק/אתר השבוע:ישראבלוג ותפוז. סרט/סדרה/ספר השבוע:פחות ממושלמת,מגרש ביתי,איש משפחה. סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:אני הולכת לישון אצל סבתא היום,מרוב שעמום. תמונה שעשתה את השבוע:
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע:ת"א משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:אמ.אין משהו שאתם מקווים שיקרה:שאני אמצא את התיק שאני רוצה
אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:חברות3> שיר שפתחתם איתו את השבוע:My Chemical Romance - The Ghost Of You סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:שבוע טוב לכולכם33>

litaf1

New member
P=

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: A Beautiful Lie שיר השבוע כללי: A Tout Le Monde (Set Me Free)- Megadeth להקת\אמן השבוע: MCR תמיד!.. אלבום השבוע: The Black Parade אדם שעשה לכם את השבוע: אמא משהו טוב שקרה השבוע: יום פתוח של עתודה =) משהו רע שקרה השבוע: הפאדיחות בקריון עם הירייה
מאכל השבוע: פיצה משהו חדש השבוע?: גופייה בפול&בר וחולצ ה בTNT ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: -- ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] ללמוד בלי לחשוב זה בזבוז. לחשוב בלי ללמוד זו סכנה. לינק/אתר השבוע: lastfm.com סרט/סדרה/ספר השבוע: הארי פוטר דעע סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: ירו בי
תמונה שעשתה את השבוע: שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: -- משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:עבודה
משהו שאתם מקווים שיקרה: שיפטרו אותי. אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: שגיתייי שיר שפתחתם איתו את השבוע: Smell like teen spirit נירוונה
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: חברה שלי חוזרת מחו"לל!!!

עונה =)

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: איז איט אה דרים שיר השבוע כללי: קפריקורן- גם של 30 להקת\אמן השבוע: אואסיס אלבום השבוע: אריק ברמן אדם שעשה לכם את השבוע: ידיד טוב משהו טוב שקרה השבוע: המון משהו רע שקרה השבוע: קרה משהו עצוב מאוד מאכל השבוע: שווארמה משהו חדש השבוע?: ממממ לא ממש ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: אממ שיר שלי ומשפט אחד ממנו "יהיה טוב" ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] אנד אול איי קאן דו איז טו בי טרו וייט מייסלף לינק/אתר השבוע: playgitaur שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: אילת משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: עבודה משהו שאתם מקווים שיקרה: אצליח לשלב שני דברים שאמורים לקרות באותו זמן אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: ידיד טוב שיר שפתחתם איתו את השבוע: עוד לא פתחתי את השבוע אבל בטח זה יהיה שיר של 30 סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: התחלתי ללמוד לנגן על גיטרה =)

עונה=)))

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: איז איט אה דרים שיר השבוע כללי: קפריקורן- גם של 30 להקת\אמן השבוע: אואסיס אלבום השבוע: אריק ברמן אדם שעשה לכם את השבוע: ידיד טוב משהו טוב שקרה השבוע: המון משהו רע שקרה השבוע: קרה משהו עצוב מאוד מאכל השבוע: שווארמה משהו חדש השבוע?: ממממ לא ממש ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: אממ שיר שלי ומשפט אחד ממנו "יהיה טוב" ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] אנד אול איי קאן דו איז טו בי טרו וייט מייסלף לינק/אתר השבוע: playgitaur שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: אילת משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: עבודה משהו שאתם מקווים שיקרה: אצליח לשלב שני דברים שאמורים לקרות באותו זמן אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: ידיד טוב שיר שפתחתם איתו את השבוע: עוד לא פתחתי את השבוע אבל בטח זה יהיה שיר של 30 סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: התחלתי ללמוד לנגן על גיטרה =)

shaharyy

New member
../images/Emo85.gif סוף שבוע שלילילי :) =\

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30:
capricorn
שיר השבוע כללי:
Madima lake-Here I Stend
להקת\אמן השבוע:
Madina Lake
אלבום השבוע:
----
אדם שעשה לכם את השבוע:
סאוסן..שהשמיעה לי את השיר של מדינה לייק חחח---חרשתי הא?
משהו טוב שקרה השבוע:
התקינו לי מזגן בחדר!!!!!!!!!!!! ויש לו שם... אה וגם החלטתי לעשות סידליפ!!! אה וגם מצאתי עבודה!!!!!!!!!
משהו רע שקרה השבוע:
הייתי צכה לנקות המון עד שהחדר היה נקי אחרי המזגן!! בעעעע.... אה והעבודה בטוחה רק ב-80%..
מאכל השבוע:|!
!| משהו חדש השבוע?:
מזגגגגגגגגןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע:
איןן
ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר]
אמא:" את מתוסכלת??" , אני:"לא" , אמא:" אז את לא יכולה לעשות את החור" , אני :" טוב עכשיו מתוסכלת בגלל שאת לא מרשה לי לעשות חור בגלל שאני לא מתוסכלת!!!" XD אם לא הבנתם תגידו לי חחח
לינק/אתר השבוע:
אממ.. אין משו מיוחד
סרט/סדרה/ספר השבוע:
קליק--הסרט.
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:
אממ... שיש שם למזגן שלי.. קראתי לו פונגו ולשלט לאקי חח... אהה ויש לי בובה של כלב שקראתי לה טומו... חח סתם כי הוא דומה לו...XD
תמונה שעשתה את השבוע:
---->אני מדפיסה את זה על חולצה.. כדאי לי??
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע:
אממ... לעשות ת'מבחן הזה ולסיים איתו כבר!!!!!! וגם שיגידו לי שהקורס נגמר מוקדם יותר..
משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:
למבחן ?!?!?! אין לי כוח אליו!!!!
משהו שאתם מקווים שיקרה:
שאמא תתן את ההסכמה שלה לסידליפ.. לא שזה יעזור לה... גם ככה אני יעשה
אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:
אותו
....אבל הסיכויים לזה הם...---------- כלום!
שיר שפתחתם איתו את השבוע:
לא זוכרת
!| סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:
אממ... לא
שבוע טוב לכם!!!!

30STM

New member
../images/Emo85.gifסופ"ש../images/Emo85.gif

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30: חזרנו להתחלה, the story שיר השבוע כללי: lithium להקת\אמן השבוע: 30STM אלבום השבוע: ABL אדם שעשה לכם את השבוע: רק בנאדם אחד? אם הייתי יכולה לציין את כולם, הייתי עושה את זה, אבל אני לא רוצה לשכוח אף אחד... משהו טוב שקרה השבוע: קיבלתי משכורת ראשונה ^^ משהו רע שקרה השבוע: נגמרה הקייטנה, ועצוב לי ;[ מאכל השבוע: דפנטלי, שניצל. כל השבוע אכלתי שניצלים. משהו חדש השבוע?: הדיסק הראשון של 30!! D: אני רוצה כבר את השני ^^ ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: - ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] - לינק/אתר השבוע: - סרט/סדרה/ספר השבוע: - סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: היה שבוע משהו בנ"ז. O: תמונה שעשתה את השבוע: סתם התחשק לי ג'ארד.
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע: התחלה של מחזור ב'. וואע, איזה כייף D: משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: להיכנס לבריכה |: משהו שאתם מקווים שיקרה: יציאת מדריכים. אמן. אמן. אמן. אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: את ששון. סתם. לודעת. שיר שפתחתם איתו את השבוע: how to save a life סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: שיהיה טוב. [:

FFTL

New member
...

שבוע שעבר
שיר השבוע של 30:דה קיל
שיר השבוע כללי: לא יודעת
להקת\אמן השבוע: סית'ר, קורן, גוד שארלוט, סיסטם...
אלבום השבוע:
אדם שעשה לכם את השבוע:האישהשהשהשה.
משהו טוב שקרה השבוע: היא חזרה
משהו רע שקרה השבוע: עבודה. ];
מאכל השבוע:
משהו חדש השבוע?:רולר
ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע:
ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר]
לינק/אתר השבוע:וואלה! משחקים
http://fun.walla.co.il/?w=/2 תהנו.
סרט/סדרה/ספר השבוע:
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה:
תמונה שעשתה את השבוע:לא עשתה לי את השבוע אבל בא לי לשתף פעולה עם ה2 ששמו את פרנקי. D:
שבוע הבא
משהו שאתם מחכים לו השבוע:כלום.
משהו שאתם לא מחכים לו השבוע:עבודה.
משהו שאתם מקווים שיקרה:כלום..
אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע:האישה?מאיפהלי.
שיר שפתחתם איתו את השבוע:
סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:
אחלה.

פיקנטי

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: בודהה פור מרי שיר השבוע כללי: תאמינו או לא אבל לא יצא לי לשמוע השבוע שירים... להקת\אמן השבוע: אלבום השבוע: אדם שעשה לכם את השבוע: נעם ונועם משהו טוב שקרה השבוע: ישנתי אצל נעם משהו רע שקרה השבוע: כאבה לי הבטן מאכל השבוע: גלידה משהו חדש השבוע?: כןןןן! צבעתי את החדר לירוק ותליתי מלא תמונות...ויש לי גם וילון חדש ושטיח חדש.. ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] "פיקנטי ומתובלן היטב" וגם "מתחנחנים למיניהם" לינק/אתר השבוע: קומונת רישומי עיפרון..או איך שלא קוראים לזה... סרט/סדרה/ספר השבוע: סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: תמונה שעשתה את השבוע: חחח שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: מסיבת פרידה של נעם משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: מסיבת פרידה של נעם...לא רוצה שהיא תעזוב...:((.. משהו שאתם מקווים שיקרה: שאני אקבל את הZEN שלי..קקה עוד לא קיבלתי אותו אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: שיר שפתחתם איתו את השבוע: סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:

DesertSky

New member
../images/Emo13.gif

שבוע שעבר שיר השבוע של 30: Battle of One Capricorn שיר השבוע כללי: The Used-pretty handsome awkward my chemical romance-hang em high From First To Last - When Flying Feels Like Falling The Academy Is-Neighbors -cobra starship-keep it simple להקת\אמן השבוע: mcr ו-fftl אלבום השבוע: של cobra starship אדם שעשה לכם את השבוע: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: מאכל השבוע: משהו חדש השבוע?: ציטוט *משיר/כדומה* שמסמל את השבוע: ציטוט שעשה לכם את השבוע: [לא משיר] I was born in the back of en el camino לינק/אתר השבוע: youtube סרט/סדרה/ספר השבוע: הישרדות! סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע האחרון ואין עליו שאלה: תמונה שעשתה את השבוע:
שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: משהו שאתם מקווים שיקרה: אדם שרוצים\מקווים\חושקים לראות השבוע: שיר שפתחתם איתו את השבוע: Paramore - Born For This סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה:

למעלה