שכב-רבים

אייבורי

New member
../images/Emo110.gif - כיצד מתנהל שכב-רב בדאסאמי

1. מרובה דומים 2. דום\ית אחד 3. כל אחד ורכושו הוא.

gidionline80

New member
כל

מה שהוא יותר מפרטנר אחד הוא רב. כמובן שהמורכבות עולה ככל שמספר המשתתפים והתפקידים עולה. לא התנסתי ביותר מ2 סביות יש לי חשש שהאינטימיות נפגמת וזה כבר משהו אחר חשוב מאד שאיש מהמשתתפים לא יוזנח ולא יקופח . כימיה ותאום הם מפתח להצלחת הענין

אייבורי

New member
../images/Emo110.gif כיצד הרגשתם או תרגישו

אם האדון יתן אותך לפרק זמן קצוב לדום אחר ?

אייבורי

New member
בהחלט

מיאפו את יודעת שזה תמנונים ולא תמנוניות. חוצמזה רושם אחד מנת קלמרי פעם בשבוע במשך חודש ואז לבוא לבדיקת ביציות. ד"ר אייב מומחה קולנרי.

קודם היית מוסכניק מורשה,

עכשיו אתה מומחה קולינרי... מה יהיה, אייב? עם כל ההתמחויות האלה שאתה צובר, מתי אתה מספיק למולל? <ונילה חושבת שאנשי רנסנס זה אחלה, אבל בטח אין להם זמן לסקס>

אייבורי

New member
תקפצי על היבלות

תדרכי עליהם יאללה שימי איזה קילו מלח. <אייב שכבר 48 שעות לא גמר, בטח יעשו על זה סרט אימה>

אני מוכנה בשמחה לקפוץ לך על היבלות,

לדרוך עליהן ולשים עליהן קילו מלח, אבל איך זה יעזור לך לגמור? חייבות להיות דרכים קלות יותר! <ונילה קשת תפיסה>

princeOFdream

New member
אני אומר לך מה הבעיה ידידי...

אבל נתחיל מלציין שזה 'לך' יש בעיה ולא לנו, משום שלנו יש בעיות אחרות... הבעיה שלך היא שאתה חולם על אורגיה עם תמנונים.. אני בעד פטיש ולראות נשים מקיימות יחסים עם בע"ח- אני מודה זה מגרה אותי נורא (ביחוד בזכות הצד ההשפלתי שבזה), אבל תמנונים? ואתה עוד מצפה לגמור... ובכן, זה לא סרט אימה, אבל שיעור מיני כן (או איך שלא קראו לזה בבית-ספר...) ועכשיו למורה: "שלום ילדים, והיום נלמד על גירוי מיני, בתור התחלה חשוב לציין- תמנון, זוהי לא חיה מגרה כהוא זה. ואחרי שאבהרנו את הנק'..." המשך השיעור כבר לא רלונטי לנו. זה הכל.

princeOFdream

New member
צודק, אם הטרדות זו הבעיה...

אז זו כבר בעיה שלך. אני חושב שזה צריך מאד להחמיא למישהו אם מטרידים אותו מינית... :->

למעלה