תמונה חדשה !

Carlo Cest Moi

New member
אני מאד מרוצה מהעבודה של קליין ../images/Emo45.gif

הוא אף פעם לא אכזב, אם זה היה תלוי בי, הייתי מביא אותו לביים את קליפ השני באלבום, אני לא יודע איך הוא בקליפים, אבל אם זה קרוב לכישרון שלו כצלם, אז הוא יהיה גם במאי על. תמונות הפרומו של AL (שהיה אגב הסט הכי יקר של מדונה) עם קריג מקדין יפות מאוד אבל עברו ריטוש כל כך חזק שלפעמים לא מזהים את מדונה שם ובחלק מהם היא נראית כמו דמות דיגיטלית. ואני לא אוהב את תמונות הפרומו של MUSIC עם מונדינו, אחד הסטים הפחות טובים שלה לדעתי (בגלריות של הפורום יש את שני הסטים). תמונות הפרומו של COAD פשוט מעולות, אחת אחת, אומנותיות אבל עדיין לא ביזאריות (כמו שקליין עושה בד"כ), העבודה בפוטושופ עדינה ובטעם, הסט הזה בליגה אחת עם הפרומו של ROL (עם טסטינו בימיו הטובים)
 

amazing mf

New member
../images/Emo99.gifכמה יפה ודרך אגב תמונות...

הסט הזה של קליין, כל כך צבעוני כמו שתארו אותו, כל כך יפייפה. אין מילים... אח.. ועוד לחשוב על הניגוד בין הסט שעשה עם מדונה ב2002 (ממנו השתמש בתערוכות שלו והפיק את הוידאו רקע לRIT), מדהים ושונה לחלוטין
. אם כבר תמונות, תראו מה אני מצאתי- תמונות פרטיות מההקרנה המיוחדת של הדוקו' לזוכי MTV בניו יורק לפני שבועיים. אם תבחנו את המעריצים, תוכלו לגלות את מדיוה, המעריץ ה"מחקה- את- מדונה- סטייל" בלוק של מדונה בהשקת הספר "ארבע שושנים אנגליות"- מהמם!
 

yanivm1

New member
אחלה תמונות, אתה מתכוון לשנייה

לשנייה מימין? זאת לא השימלה של מדונה מהנאום בכנס הקבלה בת"א? בכל מקרה היא (הוא?) נראית ענקית ואחלה תמונות!!!!
 

amazing mf

New member
נכון יניב, צודק..

אז מדיוה ציין את האירוע בלבוש כמו שבטח מראים בסרט (או שלא?!)
 
למעלה