מחר שאיבה |מזיע|

מצב
הנושא נעול.
7 הוא מספר מזל ביהדות!

תודה לכולם. אני אחרי....
מאוד מסוחררת, מנומנמת ובעיקר מותשת אבל מלאה באנרגיות חיוביות. הלוואי שיצליח הפעם. הלוואי. היה לי מרדים נאצי שהכאיב לי נורא כשלא מצא ורידים ובסוף חפר לי בגב כף היד (שכבר תהיה כחולה
) כדי לתקוע את האינפוזיה וההרדמה ואני צרחתי כאילו אני בחדר לידה
. מגיע לו! שידע שכואב לי! ירדו לי דמעות ואפילו לא יכלתי לנגב אותן כי הייתי קשורה. זה מה שאני הכי שונאת בעיניני השאיבה האלה. אח"כ הוא החדיר את ההרדמה במכה אחת ואז זה נורא כואב ביד ואז שורף בכל הגוף. גם אצלכן זה כך???? כשהתעוררתי היו לי כאבים אבל אני שמחה שאני אחרי. זהו. הולכת לאכול משהו ולנוח. מחר נראה כמה הפריות היו ומה איכותם.
7 הוא מספר מזל ביהדות!
אך חייב להיות מזל בטיפול הזה!!
מחזיקה לך אצבעות
שיהיו הפריות טובות ותקלטי להריון יפה ועגול!

מחזיקה אצבעות להפריות יפות

תודה לכולם. אני אחרי....
מאוד מסוחררת, מנומנמת ובעיקר מותשת אבל מלאה באנרגיות חיוביות. הלוואי שיצליח הפעם. הלוואי. היה לי מרדים נאצי שהכאיב לי נורא כשלא מצא ורידים ובסוף חפר לי בגב כף היד (שכבר תהיה כחולה
) כדי לתקוע את האינפוזיה וההרדמה ואני צרחתי כאילו אני בחדר לידה
. מגיע לו! שידע שכואב לי! ירדו לי דמעות ואפילו לא יכלתי לנגב אותן כי הייתי קשורה. זה מה שאני הכי שונאת בעיניני השאיבה האלה. אח"כ הוא החדיר את ההרדמה במכה אחת ואז זה נורא כואב ביד ואז שורף בכל הגוף. גם אצלכן זה כך???? כשהתעוררתי היו לי כאבים אבל אני שמחה שאני אחרי. זהו. הולכת לאכול משהו ולנוח. מחר נראה כמה הפריות היו ומה איכותם.
מחזיקה אצבעות להפריות יפות

../images/Emo45.gifמחזיקה אצבעות שלי ושל בעלי../images/Emo45.gif

מחר שאיבה |מזיע|
האוביטרל הזה כואבבבבבב נורא
. אפילו כואב לי יותר מהגסטון
.... ואין כזה דבר בעולם אבל כנראה שיש. הרופא הציע לי לקבל תמיכה של אוביטרל כל ארבעה ימים, גם עם ליהי קיבלתי תמיכה של כוריגון כל שלושה ימים, אבל זה כואבבבבבב
.... מה עושים??? תחזיקו לי אצבעות בבקשה בבקשה בבקשה.
מחזיקה אצבעות שלי ושל בעלי

מצב
הנושא נעול.
למעלה