כנגד כל הסיכויים- פרק 72

../images/Emo11.gifכנגד כל הסיכויים- פרק 72../images/Emo11.gif

מישהו זוכר איך נגמר אתמול
צפייה נעימה לכולם
ותכתבו סיכומים ותגיבו אחד לשני שהשרשור יגדל

אין לי כוח לכתוב סיכום../images/Emo122.gif

אז בקצרה
קודם כל, אדוארדו לא מעניין אותי
למרות שאם הוא ימות, הכל יסתבך יותר ממה שעכשיו. בכל מקרה, שיהיה מה שיהיה
רחינה ריגשה אותי הפרק
מסכנה... לא יכולה להוליד ילדים יותר אף פעם
מסכנה
החתונה של סנדרה ואימנול
סנדרה חושבת שהיא באמת תהיה מאושרת
אבל לא! אימנול משחק בה
הייתה לי הרגשה שחונקל תגיע ותעצור את החתונה. אולי זה עוד יקרה בפרק הבא. אני באמת מרחם על סנדרה
ומה הבעיה של חונקל?! הרי היא אמרה לרחינה שלא אכפת לה להיות המאהבת של אימנול. כאילו, אני בדעה של חונקל ואני מבין אותה. אבל היא אמרה שלא אכפת לה אם היא תהיה חברה או אישה של אימנול/מאהבת שלו. עוד טמבלית

batelsebas

New member
רחינה לא עקרת והיא לא יכולה

להוליד תינוקות בגלל שיש לה בעיות ברחם.

ראיתי במקרה כמה דקות../images/Emo87.gif

נזכרתי למה נטשתי את הנובלה. אז עכשיו היא בהיריון... וואלה. בטח שוב תשכח אותו ותאבד אותו. לא אכפת לי מלבנה/אלברו/רחינה. שלושתן אותו הדבר- זבל. סנדרה משום מה הורסת את עצמה. איסבל מתפגרת- בזיוף- זה עוד יבוא על אפולוניה בהפוכה. אדוארדו- תמות. בבקשה. וזהו. מכאן כבר העברתי למשהו אחר מרוב שזה מטומטם.

הא. וכן- פנאי פלוס הוכיח משהו../images/Emo87.gif

"תפקיד החבר ההומו של סרחיו מאייר המשחק את ההומו לואיג'י לומברדי, הוצע במקור לסבס רולי אבל הוא סירב מחשש שתידבק בו תווית, במיוחד אחרי שעמל במשך שנים ועבר השתלות בחזה כדי להיות הגלאן ההורס" בקטע זה ניתן לראות כי סבסטיאן אכן מסולקן. ובזאת סיימתי את מכסת הציניות ורוע הלב שלי להיום.

r e n a t1

New member
לא ראיתי אתמול../images/Emo135.gif../images/Emo96.gif

מה קרה לרחינה
היא נהייתה עקרה
יוווו איזה מסכנה

r e n a t1

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo135.gif../images/Emo96.gif

היא בכלל יודעת שבהריון
כי מכל כך הרבה בעיות שהיו לה ושיש לה איך היא בכלל הספיקה לדבר עם נטליה שיחה נפשית..אם זה קרה אתמול אז אני לא יודעת אמרתי שאתמול לא ראיתי

למעלה