אז מה... באים לפה הרבה?..

ליאןןן

New member
נתתי לרגש לברוח...

השבוע שעבר: - שיר השבוע (של היהודים): - שיר השבוע (כללי): מחרוזת יעקב שווקי בביצוע דניאל ומתן, Green day - time of your life, כל השירים של הריקוד י"ב - אלבום השבוע: האמת אין אחד ספציפי - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר/ספר/סרט כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "So take the photographs and still frames in your mind Hang it on a shelf in good health and good time Tattoos of memories and dead skin on trial For what it's worth it was worth all the while" "...ותמיד הפרידה היא קשה" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): בחזרות, גבי מספרת שהייתה לה יום קודם חזרה של 3 שעות.. "בחיים לא חזרתי הביתה ככה! הברך שלי נדפקה לגמרי, ירד לי גם מקרסול, הכפות רגליים שלי היו שחורות...כולי באה לאמא שלי מאושרת 'אמא! תראי! אני רקדנית!' " דובי מתקשר לרות: "שלום, הגעתי לבלוקבסטר?" רות: "מה? לא.." דובי: "צאי מהסרט!!!!" אצל גלית, גרינבלום מגלה שיש לה באקווריום דג מנקה שהוא שחור.. "איזה מסכן השחור שהוא נדפק לנקות את האקווריום.......תמיד דופקים ת'שחורים! אפילו דגים גזענים!" - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: מיליוני חטיפי אנרג'י ותפוחים. ויותר מדי אלכוהול. - משהו שעשה לכם את השבוע: יום ראשון בסמסרה, יום רביעי מסיבת סיום+בים אח"כ, יום חמישי הופעה של בוגי ודניאל, מוצ"ש במייק'ס פלייס בת"א+אורי ברעננה - משהו שהרס את השבוע: יום שני בלילה בים, טלפון אליה והפעם הראשונה שהיא מאכזבת. עייפות תמידית שמטשטשת אותי לגמרי. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: אוונסנס, הופעת סופשנה בסטודיו, הופעה של עברי. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אצליח לישון קצת מתישהו.. -שיר שפתחתם איתו את השבוע: לא זכור לי -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה (תתפרעו.):

ליאןןן

New member
../images/Emo6.gif

כן, טל.. אנחנו לא באמת לובשות את זה, סתם עשינו שטויות בחדר תלבושות

little WhiSper

New member
השביל הזה מתחיל כאן. ../images/Emo14.gif

מומלצי השבוע. השבוע שעבר: - שיר השבוע (של היהודים):
- שיר השבוע (כללי): גרין דיי- time of your life. שוטי הנבואה- אח של סאלים. אהוד בנאי- יוצא לאור. יזהר אשדות- התחלות. - אלבום השבוע:
- האדם שעשה לכם את השבוע: כל השכבה. - משפט השבוע(משפט משיר/ספר/סרט כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): קשה לי לא להתרגש אנחנו מסיימים יב' שלוש שנים עברו וזה נראה כל כך מזמן. יאיר- בנים, מעורב- עטר נעמה- בנות, נאווה- מב"ר. היה לי מצויין והלוואי שכבר נעוף מכאאאןןן ... פזמון: לפעמים אני משתגע, כי אני כבר מתגעגע אבל יהיה טוב, טווווב צריך לפרק את החדר, חבל היה ממש בסדר צריך לעזווווווווווווווווב... בנים: מותר לבנאדם לטעות, ולהפוך את הבנות קטשופ בסבון, זה ממש אחלה רעיון בנות: היום אני כל כך שמחה, כי נעשה היום בריכה יש בגרות מחר, אבל נשחה עד מאוחר כולם: מאווווווווווחררררררררר... פזמון: לפעמים אני משתגע, כי אני כבר מתגעגע אבל יהיה טוב, טווווב צריך לפרק את החדר, חבל היה ממש בסדר צריך לעזווווווווווווווווב... קשה לי לא להתרגש, אנחנו מסיימים יב' שלוש שנים עברו וזה נראה כל כך מזמן. - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): הסעיף הקודם, והיו הרבה כל השבוע המטורף הזה. - דבר שהשגתם השבוע:קליפ! ולאדעת מה עוד\= - מאכל השבוע: אלכוהול. - משהו שעשה לכם את השבוע:ווואוו. חדר עריכה, בגרות בהסטוריה, 92 בספרות, ערב סיום, מסיבה ב' (אפטר פארטי), שבת סיום. - משהו שהרס את השבוע: ס ו ף. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: סה לה ווי. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: בגרות בספרות. ההופעה של אוונסנס. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אקלוט. שאפרד טוב. שהוא ייעשה משהו. שילך טוב בבגרות. שיהיה כיף בהופעה. והלוואי שיהיה כבר טוב. -שיר שפתחתם איתו את השבוע: כנסיית השכל- תנו לי לשתות. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אממ דניאל (קינסלר). סתם: - תמונה (תתפרעו.):

כל כל חם!!!!!!!

מומלצי השבוע. השבוע שעבר: - שיר השבוע (של היהודים):לפעמים שתקף אותי בגלגל"צ באמצע שיעור נהיגה (ואי ממש התגעגעתי אליהם) - שיר השבוע (כללי):כל מה ששמעתי אחד אחרי השני בשיעור נהיגה נינט- יחפה לפעמים- היהודים ויש יו ואר איר- פינק פלויד ואין מקום אחר- משינה - אלבום השבוע:אין ספציפי - האדם שעשה לכם את השבוע:משה וצחר וקינסלר - משפט השבוע(משפט משיר/ספר/סרט כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "ילדים קטנים ילדים גדולים ילדים טובים וילדים רעים את יודעת אמא כולנו ילדים של החיים" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):מאיר ברגעי שכרות:"משה אפשר לרדת לך"? משה מותש: "לא זה בסדר"
- דבר שהשגתם השבוע:סופ"ש בגני תקווה\ פתח תקווה\ת"א - מאכל השבוע:מאכלי בית משה מתיתיהו
- משהו שעשה לכם את השבוע:סופ"ש בגני תקווה, דניאל קינסלר בבת ים, שיעורי נהיגה זורמים ביותר. - משהו שהרס את השבוע:קצת מת"א - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:תנו חיוך הכל לטובה
השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:מסיבת מתגייסים, סופ"ש אצל עדידוש - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שאני אגיע לעדי ושלא יחטפו את האוטובוס ערבים בדרך או משו -שיר שפתחתם איתו את השבוע:ילדים של החיים\שלום חנוך -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:עדידו'ש סתם: - תמונה (תתפרעו.):נגמלתי

singlestroke

New member
חום יולי אוגוסט...!

השבוע שעבר: - שיר השבוע (של היהודים): אין כזה... - שיר השבוע (כללי): Nightwish - The Kinslayer. - אלבום השבוע: Porcupine Tree - In Absentia. - האדם שעשה לכם את השבוע: ממממ... אורלי שמה. - משפט השבוע (משפט משיר/ספר/סרט כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אין כזה. - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): אין כזה... - דבר שהשגתם השבוע: מה השגתי..? אמממ... לא יודע. - מאכל השבוע: אין לי שמץ. - משהו שעשה לכם את השבוע: אורלי. - משהו שהרס את השבוע: שיש לה חבר חח... - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: תראו Serenity. הכל דפוק שם אבל הדיאלוגים גאוניים. XD השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לא יודע... - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיקנו ממני ת'סט תופים. - שיר שפתחתם איתו את השבוע: Porcupine Tree - Collapse Light Into Earth. - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אורלי..(?) סתם: - תמונה (תתפרעו)
(מקווה שלא שמתי אותה כבר)

לא ספרות בחיים ../images/Emo7.gif

השבוע שעבר: - שיר השבוע (של היהודים): "אין לך מקום", בצ'יקיטה. - שיר השבוע (כללי): "מגי"- שילה פרבר. "אנצל"+"בין הצלילים"- מוש בן ארי. - אלבום השבוע: שילה פרבר- מיוחדים, שעמרי הביא לי :p. - האדם שעשה לכם את השבוע: ציטרין, מורלימור, עמרי, שנשונה וספיר. - משפט השבוע(משפט משיר/ספר/סרט כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אני סופרת, עוד דקה עברה, שרק אהיה חזקה עכשיו". - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) "אני בכלל לא דובקת בעניין הסווצ'ר".. "אבל הוא דובק!" מערכון בטקס: ויקי |מאחרת לשיעור|: "מצטערת המורה, פשוט לרוחמה נקרע המכנס ואז כולם צחקו עליה וזה.." המורה: "אבל למה את איחרת?" ויקי: "נו, אמרתי לך, צחקנו עליה"
. בסרט 'הסודות': "ירושלמער פלוחץ"
.. "זה לא חנות, זה בית מרקחת!"
. - דבר שהשגתם השבוע: ליאן. לראות "הסודות". ותעודת 12 שנות לימוד
. - מאכל השבוע: טעימות מהאוכל הסיני של ציט
- משהו שעשה לכם את השבוע: ראשון עם מורלימור, שני מפגש עם מוש בן ארי+עמרי באריאל, שלישי ראש העין, רביעי- מסיבת סיום
, הטקס היה עצוב קצת אבל 100מם והמסיבה בהרצליה הייתה מטורפת
, חמישי שישי אצל עמרי בבית יצחק, שישי עמרי באריאל+חוף בית ינאי
, ושבת ים+סינמה סיטי ("הסודות"
, מומלץ
) + ראש העין + השלמת שעות שינה
. - משהו שהרס את השבוע: לא מדברים על זה. :) - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: ציטרין הוא גאון הדור
השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לסיים ת'בגרות בספרות כבר
, כנס מתגייסים, הופעה של אוונסנס, של שון פול+מוש בן ארי, אולי של עברי, ובאר טוביה. [ואולי גם להמשיך את מסורת הים
.] - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לעבור ת'בגרות בספרות :(( -שיר שפתחתם איתו את השבוע: "מגי", "כורש 11" - שילה פרבר. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: משפחת באר טוביה ודניאל. סתם: - תמונה (תתפרעו.):

mooshki

New member
../images/Emo6.gif טוב לדעת! תודה!

תמיד מטריד אותי העניין הזה. אצלו הייתי חייבת לברר

וגם..

"איפה נגמר?" "נגמר?.. אה, זה סיפור עצוב, אבל הוא יגיע תכף." "רגע, למה נגמר עצוב?" "לא, הוא גם שמח!" "נגמר גם שמח וגם עצוב?" "כן, יש לו מן תכונה כזאת".

למעלה