הקורבן! D:

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifהקורבן! D:

סליחה על האיחור פשוט המחשב השתבש לו קצת... אז ככה השבוע יש לנו את דור או Pluplup הידוע בשנאתו למטאליקה P: ואהבתו לStrapping Young Lad {אני מקווה שכתבתי נכון, אל תסקול אותי} אוכל סושי בכל זמן אפשרי נוהג לשתות את כל הסויה שנשארת אחרי ילד בעל שיער ארוך לא אלים במיוחד אז יאללה להתחיל להציף! D: אה וכן שאלות רגילות: שם: גיל: מקום מגורים: דרכי תקשורת: משהו על עצמך שלא ידענו? משהו אצלך שכל מי שמכיר אותך יודע עליו? תאריך לידה: משהו שמאוד חשוב לך לאמר: תמונה של עצמך:

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifדור העל!

דבר ראשון אתה מאוד על כי אתה לא אוהב מטאליקה אז קבל את אות העל אורגינל
אז לכבוד החורף כמה שאלות על החורף (המגעיל!): האם אתה אוהב את החורף? כשיורד גשם מה הדבר האידאלי לעשות? בגדים ארוכים זה על? מה יותר מעצבן הגשם או הרוח? כפפות או צעיף? הפעם האחרונה שבנית בובה בשלג? נכון שירד השנה שלג???? אממ זהו.. עוד לא עולה לי דברים לראש

pluplup

New member
גלי!

תודה XD האם אתה אוהב את החורף? עד עכשיו לא אהבתי,אבל השנה גיליתי שיש בו דברים נחמדים O: כשיורד גשם מה הדבר האידאלי לעשות? המ... תלוי מתי P: בגדים ארוכים זה על? מכנסיים ארוכים כן,חולצות ארוכות פחות P: מה יותר מעצבן הגשם או הרוח? המ... תלוי בעוצמה של הגשם/רוח. כפפות או צעיף? המ... צעיף. הפעם האחרונה שבנית בובה בשלג? המ... אולי בגלגול הקודם או משו,לא יודע
נכון שירד השנה שלג???? *חש חזאי* כן.

pluplup

New member
|כותרת|

שם: דור. גיל: 15 ומשו. מקום מגורים: טל-שחר,חור במרכז. דרכי תקשורת: מסנג'ר(בכרטיס האישי). משהו על עצמך שלא ידענו? המ... אני אוהב מוזיקה אלקטרונית? P: משהו אצלך שכל מי שמכיר אותך יודע עליו? בטח שאני אוהב שחור או משו,לא יודע. תאריך לידה: 4.8.92. משהו שמאוד חשוב לך לאמר: המ... J. Viewz להקה טובה
תמונה של עצמך: אין צורך,באמת

חצילע

New member
דורררררר

מקורה? D: האם אתה זוכר את היום הראשון שנפגשנו? לא? >: נעלבתי. אני זוכרת אותו ממש במדויק! אז מה. אבי ביטר או מרגול? D: רפי גינת או אודטה? D: אורז מלוח או אורז חסר טעם? המ. כן, זהו.

pluplup

New member
נועםםםם!

מקורה? D: הכל טוב P: האם אתה זוכר את היום הראשון שנפגשנו? המ,נראה לי(אני סנילי,נו X_X). לא? >: נעלבתי. אני זוכרת אותו ממש במדויק! אז מה. אבי ביטר או מרגול? D: המ... מרגול יותר מצחיקה. רפי גינת או אודטה? D: רפי גינת,דה
אורז מלוח או אורז חסר טעם? אורז ששמים בסושי ^^

Evil Pig

New member
דור!!

כמה שאלות טיפשיות..< כרגיל > איך אתה מרגיש עם העובדה שיש לך חצי מהשם הכי מגניב ביקום?? < שהוא כמובן דורון!! > מה יותר מזעזע?- לאכול אבטיח עם קטשופ או פיצה עם חומוס? מתי אתה מעדיף הלתקלח- בבוקר או בערב? מה הכי הרבה זמן שלא התקלחת? < יא מסריחול!!! >- למידע כללי - אני לא התקלחתי שבוע בקורס מד"צים של הנוע"ל ואז התקלחתי וירד ממני שכבת אבק בעובי 2 ס"מ.. אם יהיו עוד אני אמשיך, זהו בנתיים

pluplup

New member
דורון!

איך אתה מרגיש עם העובדה שיש לך חצי מהשם הכי מגניב ביקום?? < שהוא כמובן דורון!! > המ,אחלה
מה יותר מזעזע?- לאכול אבטיח עם קטשופ או פיצה עם חומוס? אמ,נראה לי שאבטיח עם קטשופ P: מתי אתה מעדיף הלתקלח- בבוקר או בערב? בערב,דה. מה הכי הרבה זמן שלא התקלחת? משו כמו שבוע.

Chen Shesek

New member
דור!!!

מה הפרי שאתה הכי אוהב? אתה אוהב פירות? וירקות? אתה קורא מקומונים? אתה נוסע בתחבורה ציבורית? באיזו חברה? מהו האוטובוס האהוב עליך? מהי העיר האהובה עליך בעולם? אתה אוהב לנסוע ברכבת? לפני כמה זמן נסעת ברכבת? מה דעתך על רסק קיווי ופסיפלורה? נכון, זה באמת גועל נפש.

pluplup

New member
חן!

מה הפרי שאתה הכי אוהב? אתה אוהב פירות? וירקות? אבטיח/אננס/משו שאני לא זוכר עכשיו,כן,חלק. אתה קורא מקומונים? נופ. אתה נוסע בתחבורה ציבורית? אהא. באיזו חברה? רכבת ישראל/אגד/דן P: מהו האוטובוס האהוב עליך? המ,קו 63?
מהי העיר האהובה עליך בעולם? תל אביב,דה P: אתה אוהב לנסוע ברכבת? לא ממש,אבל צריך. לפני כמה זמן נסעת ברכבת? משו כמו חצי שעה-שעה,האמת P: מה דעתך על רסק קיווי ופסיפלורה? קיווי זה מגעיל
נכון, זה באמת גועל נפש. לגמרי!

Chen Shesek

New member
לא הייתי ברורה

התכוונתי לחברה: דן, אגד, קונקס (אם אתה בוחר בזה אתה חוטף) או משהו אחר? [זאת השביתה שהרסה לי את המוח]

דור :)

1. The Beatles או נירוונה 2. מה נשמע? 3.סרט אוהב? 4.שיר אוהב? 5.באיזה פורומים אתה כותב: 6.תרגיש טוב :)

pluplup

New member
שחף.

1. The Beatles או נירוונה. אני מכיר רק כמה שירים של הביטלס,אז שיהיה נירוונה P: 2. מה נשמע? סבבה. 3.סרט אוהב? אתה מתכוון לאהוב? לא יודע. 4.שיר אוהב? שוב אהוב? הוהו,יש מלא. 5.באיזה פורומים אתה כותב: נירוונה,פה,הפי טרי פרינדס,מטאל(מדי פעם). 6.תרגיש טוב :) אני לא חולה או משו,אבל תודה
אגב,תחפש איפשהו בתפוז תמונה שנקראת "אומנות השרשור",יש לי תחושה שאתה צריך לראות אותה P:

למעלה