Bogen2

New member
גור ג'ינג'י ברחובות חיפה

קולגות מספרים שמסתובב כבר כמה ימים בחניית אולם מופעים גור קטן (באיזור כרמל צרפתי) המקבל את פניי החונים ביללות קורעות לב. מכיוון שאני כבר עמוסה בטיפול בחתולי רחוב, ועל סף קריסה, אין לי אפשרות לקלוט עוד גורים. מעבר לכך, אני מגיעה לעבודה בחיפה (מהמרכז) בהסעה ואין לי אפשרות טכנית. אם מישהו מוכן להיות לו לבית אומן, או שומע על מעוניינים לאמץ באיזור חיפה, אשמח לקשר....

liorushbibi

New member
שלום לכולם!

היי כולם .. שוגי מחפש בית. שוגי הוא גור חתולים מתוק מתוק בין חודשיים פחות או יותר. בצבע לב עם כתמים אפורים יפהפה!! הוא אוהב לשחק ,ולהתפנק המון. תמונות יהיו בהמשך. לכל המעניינים :0546845150 לא תצטערו אני מבטיחה!

irisFridman

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo108.gif../images/Emo108.gifשפע גורים../images/Emo108.gif../images/Emo108.gif../images/Emo108.gif

Bogen2

New member
רוסי כחול

הי. פרסמתי גם בפורומים. נראה גור רוסי-כחול כבן חודשיים-שלושה. אם פונים אלייך לכזה, אשמח אם תפני אליי. אין אצלי מקום יותר והוא ממתין ברחוב. מפונק וידידותי! 050-6940900. תודה!!!!מיכל.

חתולה מדהימה למסירה

ג'וחה שלנו מחפשת בית. היא בת שנתיים, רגועה וטובת לב. אנחנו קוראים לה "חתולת אהבה" כי היא אוהבת מגע ויודעת להחזיר אהבה. לצערנו הרב אנו נאלצים למסור אותה כעת ומחפשים לה בית אוהב וחם במיוחד. למעוניינים- אנא כתבו לדוא"ל [email protected] והשאירו מספר טלפון. תודה, ההורים של ג'וחה

שלום להורים של ג'וחה

אני בטוחה שאתם מאוד אוהבים את חתולת האהבה המקסימה שלכם וזה נורא קשה להיפרד מחית מחמד. לא הסברתם למה אתם מוותרים עליה האם ניסיתם לעשות מה שצריך כדי להשאיר את המתוקה הזו איתכם בכל זאת ? אם מדובר בבעיות התנהגות לרובן ככולן יש פתרון. אם נסתכל לרגע בעיניים של החתולה , היא תלויה בכם לגמרי, היא רגילה למקום, לריחות, לרעשים ולזמנים. הפרדה מוחלטת מכם ומעבר למקום חדש מהווה טראומה עבורה . אני מטפלת בבעיות התנהגות של כלבים וחתולים ואני מציעה לכם את העזרה שלי כאן ללא תשלום רק כדי לנסות ולחסוך מהחתולה את הניתוק. בהצלחה אורלי

תודה אורלי

קודם כל תודה בשם ג'וחה ובשמנו. לא מדובר כלל בבעיות התנהגות. היא מתנהגת למופת, אם כי קצת בדיכאון מאז שהיא לא הילדה היחידה במשפחה. נולדה לנו תינוקת זה לא מכבר ובעקבות סיפור לא נעים שקרה במשפחה בין עולל וחתול, שהיה גם הוא מאד רגוע ונוח, החלטנו לא לקחת שום סיכונים ולמסור את ג'וחה, עם כל הכאב והקושי שכרורכים בזה גם לנו ובעיקר לה. אם את מכירה בתים אוהבים שישמחו לקבל אותה, נשמח לשמוע עליהם. ניתן ליצור קשר עם אורן ב-050.4081124

חבל

חבל שאתם מסיקים מסקנה מחתול אחד על החתולה שלכם. כל חיי גדלתי עם חתולים , כל משפחתי גדלה ועדיין עם חתולים בבית, אני מכירה כל כך הרבה בעלי חתולים ותינוקות שחיים באושר . רק צריך לזכור שהחתול נורא רוצה יחס חם ואוהב כמו שקיבל קודם , השינוי ביחס שבהכרח קורה בהרבה מאוד משפחות צעירות גורם לחתול להרגיש שהוא פחות רצוי, שיש מישהו יותר חשוב והוא מקנא. אני מאוד מקווה בכל זאת שלא תנטשו אותה ואשמח לייעץ קונקרטית אם רק תרצו.

גורים מתוקים למסירה

נאספו מהרחוב ונמצאים אצל חברה שלי.יש אצלה שבעה גורים בני חודשיים- שלושה. גורים מקסימים, יפים וחברותיים.

למעלה