nurat

New member
שתי גורות עדיין ברחוב זקוקות דחוף לבית זמני

האחת חומה קטנה דקל מעורבת עם פינצ'ר בת 4 חודשים, קטנה, השניה לבנה בת 4 חודשים, כנענית , הן מסתובבות בשכונה שלי מחחפשות משהו לאכול אם מישהו מוכן לעזור להן ולתת להן מחסה עד אשר יימצא להן בית, יבוא על הברכה. בבקשה התקשרו, אני אביא אותן. 0506727644 08-6417872 אסנת

נופר185

New member
ברק - מצב"ח ר"ג

ברק הוא רועה גרמני מעורב, בן כמעט שנה, מרהיב ביופיו ובאופיו. הגיע אלינו לאחר שילדים הרביצו לו במקלות, אך במפתיע נשאר אוהב אדם באופן מוחלט. ברק הכי אוהב לטייל צמוד ממש לרגל, לקבל ליטופים מאחורי האוזן, ולשמוע שהוא הכלב הכי טוב בעולם.

london 2007

New member
גורה חמודה מחפשת בית

היי. לפני שבוע מצאתי גורה מתוקה ברחוב במרכז ת"א. הוטרינרית אומרת שמדובר בגורת טרייר שמעורבת עם עוד משהו, בריאה, שתישאר די קטנה. היא השוותה אותה לסובארו ג'אסטי(נשבע)- "מחזיקה 17 שנה ולא נכנסת למוסך". הכלבה, שבינתיים עונה לשם סילבה, היא סופר מתוקה אבל אני לא יכול מסיבות שונות ומשונות להשאיר אותה אצלי(לצערי). בנאדם רציני שמעוניין לאמץ אותה באופן מיידי מוזמן לפנות אליי. צירפתי תמונה. תודה. נדב- 0542245601

CryForTheMoon

New member
עוד גורה שננטשה ונמצאת ברחוב

המתוקה הזו ננטשה אצלי בקיבוץ אין לי יותר מדיי פרטים, היא נראית נראית בערך בת ארבעה חודשים, היא רזה ולא מטופחת, מסתובבת באותו איזור בקיבוץ כבר שבוע בערך... היום צילמתי, יצאה רק תמונה אחת טובה... בבקשה אם מישהו יכול לעזור לפרסם \ בית אומן \ בית מאמץ אביב 0507539848 נמצאת בגבעת ברנר

גורה מהממת לאימוץ

גורה קטנה ומהממת, כבת חודשיים, נמצאה נטושה במוצאי שבת ביער חרובית. כמראה תשאר קטנה! לצערינו אין באפשרותינו להחזיקה כייון שאנו מחזיקים עוד שני כלבים זכרים מקסימה מקסימה מקסימה!! במסרים

ליידי הקטנה - נקבה מעורבת מאולפת למשמעת

בגודל בינוני. האילוף באדיבות ביה"ס לאילוף MY-DOG שם היא גם נמצאת

OlgaViola

New member
בבקשה תעזרו לי למצוא בית לכלבה עם עין אחת

חברים שלום, פנה אלי בחור שמצא כלבה צעירה שכנראה הלכה לאיבוד. המצב של עין ימין היה לא טוב והוא עשה לה ניתוח בהוצאת עין. לבחור אין מקום ואפשרות להשאיר את הכלבה. אני לקחתי אותה ממנו לפני שהוא שם אותה אחד הארגונים לאצמוץ. אני בעצמי גרה בשכירות עם הרבה חתולים שהצלתי, רובם עיוורים והם מאוד נלחצים ממשהו חדש בבית וגם יש לי כלב שאמצתי. אני מחפשת בית לכלבה דחוף. היא מאוד מתוקה. זה לא חשוב שאין לה עין, היא מתנהגת כמו כלבה רגילה לגמרי. בבקשה תנו לי עצה ותעזרו להפיץ את המודעה. פרסמתי ברוב האתרים שאני מכירה. אני לא אחזיק מעמד הרבה זמן עם כל כך הרבה חיות, אני עובדת המון שעות בחוץ. זאת המודעה על הכלבה עם הטלפון של הבחור אם שלי יהיה סגור כשאני בעבודה. זה כתובת אימיל שלי, אשלח תמונות של הכלבה. [email protected] 0546232312 תודה רבה מראש לכולם! פינצ'רית בת 8 חודשים, שקטה, חברותית, אוהבת אנשים, מורגלת לבית, אוהבת כשלוקחים אותה לידיים, יושבת באוטו בלי בעיה, מחפשת בית דחוף. הכלבה תתאים לאנשים מבוגרים ולבית עם ילדים. היא נמצאה משוטטת ברחוב. עברה ניתוח להוצאת עין ימין. היא היתה אצלי 10 ימים לטיפול והחלמה מניתוח. הכלבה מרגישה ונראית טוב, בריאה ומחוסנת. היא חייבת למצוא בית דחוף מפני שאאלץ למסור אותה לצער בעלי חיים. 054-4399443 אלכס

מורן158

New member
מגיק מחפש בית!!!

מגיק הוא גור בן חמישה חודשים. מהמם ביופיו,יש לו פרווה בצבע בז',ועין אחת בצבע תכלת. גודלו בינוני מאוד ישמח לצאת מהכלבייה לבית חם! לפרטים-מנהלת הכלבייה-057-6396999

גורת מלינואה מעורבת בת חמישה חודשים

מקסימה זה לא מספיק כדי לתאר את הבובה הזו. מסתדרת עם כולם: ילדים, כלבים וחתולים. תגיעה לגודל בינוני. נמצאת בחיפה ותימסר תמורת השתתפות סמלית בהוצאות. מצורפת גם מודעה להפצה במייל למי שרוצה לעזור וגם קישור לקבוצה בפייסבוק - תצטרפות ותפיצו גם אן אינכם מעוניינים לאמץ אותה באופן אישי.

CryForTheMoon

New member
../images/Emo41.gif ננה קטנה ומתוקה מחפשת בית חם ../images/Emo41.gif

ננה, כלבה בת שנה בערך, ננטשה בקיבוץ שלי כשהיא בהריון מתקדם, היא עברה ניתוח עיקור, היא מקסימה וטובה, חברותית מאוד, קופצנית, אוהבת ליטופים ונוהגת ללקק ולתת המון המון אהבה. היא מאוד אוהבת ילדים, מסתדרת עם כלבים וחתולים. מתאימה ככלבה לדירה וגם תשמח להתרוצץ בחצר סגורה. המסירה עבור החזר הוצאות לפרטים נוספים: אביב 0507539848 נמצאת בגבעת ברנר.

CryForTheMoon

New member
../images/Emo107.gif צ'יקי קטן ועדין מחפש בית חם ../images/Emo107.gif

צ'יקי הקטן ננטש בקיבוץ שלי לפני כמה חודשים, הוא עבר סירוס, מחוסן, מטופל ובעל שבב. ממתים לבית חם כבר הרבה זמן.... ולא ברור למה, הוא מתוק, עדין, מתאים מאוד לבית, מחונך לצרכים בחוץ, יודע איך להתנהג בתוך הבית.... פשוט מציאה למי שמעוניין לאמץ כלב טוב ומטופל, מסתדר עם כלבים וחתולים, מתאים מאוד גם עם ילדים. הוא חברותי ומתלטף.... המסירה עבור תשלום סימלי - תרומה לעמותה לפרטים נוספים: אודליה 0523589354 נמצא בגבעת ברנר

CryForTheMoon

New member
../images/Emo107.gif הקבוצה בפייסבוק-המשיכו להפיץ בבקשה../images/Emo107.gif

הקבוצה של צ'יקי המתוק

למעלה