מור 32

New member
../images/Emo107.gif../images/Emo107.gif../images/Emo107.gif../images/Emo107.gif../images/Emo107.gif../images/Emo107.gif

צריכה עזרה ועצות יש לי 6 כלבים בבית, עברתי דירה לפני חודשים ויש לי שכנה רעה מכשפה ששונאת כלבים, מציקה לי כל הזמן ולאחרונה גם התלוננה לשרות הוטרינרי מה עושים ???????

לילךLilach

New member
הי מור

מילת המפתח עם שכנים זה אל תהיה צודק תהיה חכם, כלומר מה שלא יהיה צריכים להיות נחמדים לשכנים ,אחרת הם יכולים להציק לך ולהתלונן על הכלבים (וזה למרות שאולי השכנים ללא בסדר, בכל מקרה לא כדאי לריב איתם בכוח). לגבי מספר הכלבים ,יתכן ויש בזה בעיה מבחינת החוק , מעל מספר מסויים של כלבים בדירה ,יש צורך לקבל אישור מיוחד, אחרת זה נחשב פינת חי ,לא זוכרת מה המספר שקבוע בחוק. בכל מקרה ,אם הכלבים לא מהווים מטרד לשכנים ,לא חושבת שתהיה לכם בעיה מבחינת החוק ,אם הכלבים מטופלים היטב ולא גורמים למטרד, לא תהיה סיבה לגרום לכם להוציא אותם. יכול להיות שכדאי לכם לגשת לשכנים עם עוגה וסבר פנים יפה, לנסות לדבר איתם בצורה יפה ולהגיע לפשרה כלשהי.

Snooopy Girl

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

מסכמה עם כל מילה.. לברר מה מפריע לשכנים, אם זה עד כדי כך גרוע, ומה אפשר לעשות כדי לטפל בזה חוץ מלהוציא אותם מהבית..

למעלה