NICODEMUS

YOSSIVINY

New member
../images/Emo106.gif NICODEMUS ../images/Emo106.gif

יותר טוב מרוי הרפר? יתכן מאד. את רוי הרפר אני אוהב מאד, אבל הצלילים המופלאים שבוקעים מ-SPACECHILD SQUALL שהוקלט ב-1977, מכריחים אותנו לחשוב על כל אותם יוצרים שחשבנו לגדולים, מרוי הרפר, דרך ניל יאנג, ועד לאלוויס כוס תה לו, ולהבין שלא כצעקתה. תמיד יהיה איזה יוצר אלמוני, כמו ניקודמוס או מיכאל אנג'לו, שאיכשהו התהילה חמקה מהם. התקליטים הללו הם נחלתם של בודדים, ותאמינו לי ששווה לחפש אותם לא פחות מההרפרים המופלאים. כתבתי כבר שאני אוהב מאד את רוי הרפר??

YOSSIVINY

New member
הוא בהחלט שווה ערך

לניל יאנג ולרוי הרפר בגדולתם האקוסטית, אם לא למעלה מזה!

YOSSIVINY

New member
עפר...מה דעתך

להקשיב לתקליט של sunforest במקום? הוא יצא באנגליה בשנת 1969 בלייבל DERAM והשנה הוא יצא בדיסק ביפן. אני מאד מקווה שאין אותו לאף אחד, ובטח שלא בחנויות (אני פשוט לא עובר על מדפי הדיסקים אף פעם). בכל מקרה ההקשבה לא משחררת אף אחד מהקניה!

psychodoodle

New member
יש לי אותו והוא אלבום מקסים

המדובר באחת ההוצאות הראשונות של תת הליבל של deram NOVA . יצא ב 1969 והוא אלבום פולק פסייח קליל עם אלמנטים ימי בינימיים פה ושם. חלק לא קטן מהשירים are wery lightweight (אומר אני) . כשהם רציניים זה פשוט מדהים ! wehre are you ,and i was blue ,magician in the mountain הם דוגמאות טובות . יש לציין את השתתפותו של גיטריסט האולפן הבריטי האגדי big jim sullivan שהוא האיש שמנגן את הגיטרה בהקלטת you really got me של ה KINKS . יצא בדיסק יפני שהוא רפליקה קטנה ומדויקת להפליא של הווניל המקורי הכולל דף מילים מתקפל ועטיפה פנימית מפלסטיק שתזכיר לכולם את התקליטים תוצרת הארץ . יש סדרה שלמה כזאת שכוללת בין השאר גם אלבומים של savage rose הדנים.

LEATHER REBEL

New member
יצא גם בלייבל HUGO MONTES

הקוריאני בקופסת פלסטיק רגילה שמן הסתם מועדפת עלי יותר.

Barmelai

New member
יפה הסנפורסט

כשהם לא תופסים ראש עליז מדי. יוסי האם תוכל לתת לנו את רשימת השירים? הקבצים מגיעים ללא שמות

psychodoodle

New member
יש רשימה באתר של TOWER רקורדס

באנגלית, בדף של האלבום (אני עובד עם YAHOO בעיקר) .

למעלה