הנה שרשור המפגש ..

איך פיחדתי בהתחלה../images/Emo6.gif או אפשר להתחיל מהאמצע../images/Emo3.gif

אז קודם כל תודה לחברות המקסימות שלי שליטפו אותי ועזרו לי להשאר. כן, היה לי קשה עם אסופה כזו של נשים עם כלי משחית, חוטים והמון דיבורים. אחר כך התרגלתי אחר כך התחלתי להנות אחר כך נהניתי מאד ואז.........הלכתי הביתה
באמת שתודה לכולן. הכי תודה לזויקלה אהובתי שפתחה את הבית ואת הלב.(טוב אלכס, יפה אמיתי אבל לא בטעם שלי. 0אני אוהבת אותם שחורים וחזקים) הרבה תודה לעדי על ארגון ויוזמה. עוד אלפי תודות קטנות לכל אחת ואחת שעושות את הפורום הזה ועשו את המפגש לחמים ובייתי. והמון אלפי תודות לחברות שלי מהדרום, המרכז, הצפון והים על כך שזכיתי שיהיו חברות.

sawsona

New member
בוקר טוב וחג שמיח ,המון תודות לזויקה שאירחה

את כל הבנות שטרחו לבוא למפגש שהיה הכי הכי כמעט מבין כל המפגשים שיצא לי להיות. תודה לעדי על הטרמפ ולחוה על שאירחה אותי עד שהגעתי הביתה. תודה לורד על מתנת ההחלפה ולמיקה על מתנת חג המולד תודה לכל הבנות שחבקו ונשקו והנעימו את המפגש על המטעמים שחוסלו בלי רחמים............... להתראות עד המפגש הבא

שושינה1

New member
../images/Emo182.gif../images/Emo183.gif בוקר טוב....

איזה כייף לכם וכמה נפלא לשמוע שנהנתם.... אשמח להשתתף במפגש הבא שלכם ולהכיר את החבורה היוצרת והמגובשת כל הכבוד...

מלינקה5

New member
תודה לזויקה על הארוח הנפלא.

היה מכל הלב למרות הבית הקטן בערבה היהמקום לכולם עם הרבה חום ושירבו כמוך. ,

../images/Emo140.gif../images/Emo51.gifלכולכן על מה שאתן,

על יום נהדר מלא חום ואהבה.
לך זויה על האירוח,הנתינה,החום והלב הרחב.
על הכל לכולכן.

zoika

New member
בוקר טוב וחג שמיח בנות

נהנתי מכל רגע תודה שבאתם תודה על היותכן אתן אלכס עדיין לא התאושש מההמולה ולכן אני מודה בשמו תודה על המתנות הנהדרות שקיבלתי מאלונה, מיקלוש ווורד וציפקה ובכלל היה לי כייף גדול לארח אותכן

zoika

New member
ושכחתי, סליחה

תודה על הריבה של אסתיפ שכבר זללתי ממנו בבוקר תודה רבה

ricahi

New member
אני ממש ירוקה מקינאה../images/Emo191.gifגם אני רציתי

ולאור כל התגובות, עוד יותר עצוב לי שלא הייתי... ואני כל כך אוהבת מתנות. וכל כך רציתי הדרכות...והכי רציתי להכיר... אז נאלץ להמתין למפגש הבא שאליו אולי כן אוכל לבוא. כמה אתן חמות ומפרגנות. ממש נפלא. בבקשה תעלו הדרכות, תמונות, הוראות, מתכונים...תחלקו עם המסכנות שלא היו שם

גם אני מקנאה קצת...

כל כך רציתי לבוא, אבל עד שיצאתי מהעבודה המפגש כבר הסתיים. אשתדל מאוד לבוא בפעם הבאה. תמיד כל כך כיף לי. ועכשיו יש לי שקית מלאה בשוקולדים של עלית (במיוחד בחרתי מרירים כי אני יודעת שאתן אוהבות) ואני לא יודעת מה לעשות איתה. רק בשביל זה צריך לארגן עוד מפגש, טוב?

פרפרית 4

New member
ובהמשך לתודות רוצה להודות לאסתיפ על המרקחת

המדהימה, את אלופה בזה. רוצה להודותלמינהלת על ארגון המתנה..... על משחק החלפת המתנות והמתנה שמחממת נהדר אתרגלי בערב, בנוסף לכפפות שקיבלתי קודם................ ועכשיו מנסה לחזור לשיגרה. אז שיהיה יום נעים וחורפי... השמשש צצה לה לרגע כנראה

פרפרית 4

New member
'צטערת,איךלא,תודה גדולה למיקה על המסרגות ו|לב

ועל המיכלים שכבר מלאים בכדורי צמר קטנים - שאריות.

גם אני !!!! תודה רבה לזויה שארחה אותנו מכל

הלב ובצורה הכי חמימה בביתה. תודה גם על ה-
הטריות והטעימות. תודה לעדילי המקסימה, שחיוכיה הכובשים מעבירים אנרגיות של הנאה צרופה.. תודה לחווה מנדל, יקירתי, שהעניקה לי מכל טוב וכמובן גרביים סרוגות מתוצרתה. תודה לאסתי פ שציידה אותי בריבה טעימה במיוחד מתוצרת עצמית. תודה לכול המשתתפפות, שבזכות מי שהן, נהניתי מכל רגע. כיף גדול היה לי להכיר את ה"חדשות" ובמיוחד את איילת, המבינה הגדולה, שכבר אימצתי כחברה ממזמן (גם בלי לראות פנים אל פנים). הכינויים שלכן מתחברים עכשיו מצויין! כיף גדול כל פעם מחדש לפגוש את מי שכבר פגשתי בעבר ושמחה לפגוש גם בעתיד (הקרוב בבקשה). תודה רבה על כל המטעמים שהכנתן, הסלטים, הפשטידות, העוגות והשתייה - הכל מכל טוב!! סלחלחו לי שקצת איחרתי בתגובה, ושכל מה שכתבתי צר מלתאר את העונג הצרוף שבפירגון ואחוות האמת. שמחה ומאושרת להיות חלק פעיל בפורום הזה, וכל מילה שתאמר לזכותו - מקובלת עליי מראש! חג שמח

ותודה גדולה (איך שכחתי לציין) למיקוש,

קודם כל על מי שהיא, וכמובן על המסרגות שהביאה לי. תודה מיקלוש

אילרי

New member
../images/Emo183.gif רק עוד מילה אחת, וגם בקשה

|לא יודעת אם שמתן לב , אבל הגעתי קצת חולה למפגש המדהים.. אלא ש האנרגיות שבחדר היו כל כך חמות ולבביות, שממש לא הרגשתי חולה ואפילו חשבתי שהבראתי.. עד שהגעתי הביתה, מקלחת ו..בום.. ישר למיטה עם
וWOW איזה רעמים וגשמים שהיו במרכז כל הלילה... והיום אני בבית, וכמה טוב שיש לי תה בכל מיני טעמים - ישר מקופסת ההחלפות
ובקשה לי לנשרקל - אם תוכלי לצלם את הגרביים הסרוגות - כי ,אני, לא צילמתי...
אז עודפ'ם תודה ושתדעו שהיה אחלה אחלה
אילרי

Einav B

New member
שמחה שנהניתן!../images/Emo24.gif

יש לכן פורום מקסים, עם מנהלות מדהימות, וצר לי שלא יכלתי להגיע. רק תמשיכו ככה!
עינב, צוות הנהלת הפורומים

למעלה