הנה שרשור המפגש ..

איזה קטע שפתאום לניקים יש גם פנים...

היה אחלה מפגש נהניתי לפגוש את כולכן לראשונה אתן מקסימות במציאות אפילו יותר ממה שדמיינתי לעצמי. תודה לזויה על האירוח הנעים וד"ש לאלכס המהמממממם!

אילרי

New member
../images/Emo106.gif הנה שרשור המפגש .. ../images/Emo23.gif

זהו.. חזרתי הביתה עייפה, חולה, אך מרוצה.. קודם כל וראשית להכל
ז ו י ה
-
תודה רבה רבה שארחת אותנו בביתך, תודה רבה על קבלת הפנים.
תודה רבה לכל מי שטרחה, הביאה כיבוד, שתיה, כוסות, מטעמים מעולים וכל מה שחימם את הבטן ( ואת הלב)
תודה רבה לעדי - המנהלת הכי שווה בתפוז, על ארגון כזה בוקר.. על זה שהיא הצליחה לעצור את הסופה עד תום המפגש, על הרעיון הכי מאאגגגננניב של ההחלפה, על התיק שארגנה לנו..
תודה כל כל המתנות המושקעות שהכנתן למשחק ההחלפה שהיה , כמו שאמרתי, במקום ובזמן וכמה תודות אישיות שלי: תודה ליוקה - על ההחלפה המתוקה והחיננית.. איך ידעת שאני אוהבת וורדים, והעוגיות זה את עשית? אם כן - מרשם ...! תודה לוירוס - שבזכותו (או בגללו) הגעתי .. ותודה לרכבת ישראל שבניגוד לאחרות - כן פתחה לי את שער המעבר ... היה כיף ל
פגוש,
להכיר,
לדעת,
לשמוע,
לראות,
לטעום,
לצחוק,
לפטפט,
לגלות ובכלל, להיות ביחד אז חג אורים שמח וחמים וחסר לי עוד סיבוב על אלכס הגבר-גבר...
אילרי

iris3111

New member
../images/Emo99.gifלמרות כל התלאות שעברתי בבוקר נהניתי

עם כל הילדים והרכבת היגעתי נהניתי מחברותה נעימה גם ברכבת וגם במיפגש. תודה לזואיקה על הארוח החם ומכל הלב. תודה לאלכס המקסים שיש לו בשביל כולןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן תודה לשפיות ואני כבר מחכה למתקונים היה טעים מאוד. תודה כמובן לעדי על האירגון וההפתעה של התיקים ועל יוזמת המשחקון של ההחלפות זה עשה באמת כייף קטן בלב. תודה לטניה על ההסברים עם המון סבלנות תודה לבנות שסבלו אותי ואת התקלות שלי ברכבת וסליחה ומחילה על המרוץ אחרי|נחמה
תודה לנשרקל על ההחלפה המקסימה והמושקעת. תודה לכל הבנות שהגיעו ונהניתי איתן ושוב תודה על הכל. ו.....לפתוח פינקסים ויומנים למיפגש הבא שהוא ב......תאריך....... רגע מה רצים לאן........ ואם שכחתי משהו או מישהי באמת סליחה. אה.... תודה לרכבת ישראל שהביאה אותי עד הלום
תודה אחרונה אחרונה חביבה לבעלי המקסיקני הכי מקסים שטרח ונסע לרמת גן להביא את התיקים וגם סידר אותם בטרולי

yoka2

New member
רשמים מהמפגש

תודה רבה וגדולה לזויקלה החמודה, שארחה את המפגש הגדול. היה נהדר וכיף לפגוש המון בנות ולהכירן. תודה רבה לעדי על משחק המתנות - היה מרגש!!! תודה רבה לרוח צפונית על הצעיף לצוואר- היפה מאוד והשימושי כל כך - הוא מקסים!!!!! לכל הטבחיות על המאכלים הטעימים, לכל אלו שטרחו והגיעו מרחוק כל כך - יישר כוח!!!! לטניה המקסימה על ההסבר לסריגת הפרחים המקסימים שלה, מחכים לסדנה מצולמת של הסוודר לתינוק (המשגע) לכולן חג שמח לנו ולכל עם ישראל

גמני..גמני רוצה להודות למארחת שלנו, המקסימה

זויקלה, על שפתחה בפנינו את ביתה, אני רק מצטערת שנאלצתי "לברוח" די מוקדם וזה בגלל האלרגיה הקשה שתקפה אותי - אני אלרגית בצורה מחרידה לחתולים וגם לאלכס החמוד....
הרגשתי עוד רגע שאני הולכת להתעלף מכל האפצ'ים שהתחלתי לעשות..... תודה לגדולה מכולן, המינהלת שלנו עדידוש, על היוזמה בארגון מפגש שכזה, כן ירבו..... תודה לכל הבנות שהגיעו והנעימו לנו את המפגש וסוף סוף הצלחתי להכיר בנות מאחורי הניקים.... היה לנו אחלה כיבוד, כל הכבוד לכל העוסקות במלאכה. להת.....במפגש הבא

miklush1

New member
../images/Emo24.gif,תודה לזויה על האירוח החם והטעים. תודה

לכולן על החיבוקים והנשיקות והכיף של היותנו ביחד ואכן כן מאחורי כל כינוי פרוומי יש גם דמות אנושית והיה כיף להכיר את החדשות וכיף לפגוש ותיקות ובקיצור בוקר מענד וטעים. תודה ל"צועני" על השי המתוק ולידיעתך בתי כבר אימצה את הגרביים עוד בטרם הספקתי לספר חוויות.

ש2000

New member
תודות לזויה,עדי,כרמלית,לצלמת לחברות שהדריכו

ולכל החברות הנפלאות שנתנו יד להצלחת מפגש מהנה מאוד מאוד, וליום כייפי. ערב נעים לכולם

sara c

New member
יום של כיףףף

תודה לכל הבנות שה נתנו יד לארגון יום כיף כזה לילה טוב וחג שמח

פרפרית 4

New member
המון ../images/Emo51.gifלזויה על האירוח המדהים והסופגניות

שחיסלו את ספירת הקלוריות. תודה לעדי על הגרביים שמחממות בגע זה את כפות רגלי. תודה לליאת 8 על הכיפות המדהימות והמרגשות ביותר. תודה לכל הבנות שהגיעו מהצפון הרחוק והדרום הרחוקאלינו לקריות. היה יום של כיף, קלוריות מדהימות בשלל צבעים וטעמים. ומקווה למיפגשים נוספים כאלו.

עדיLEE

New member
../images/Emo51.gifתודות../images/Emo51.gifתודות בראש ובראשונה

אישית לעינב מהנהלת תפוז ולהנהלה על שדאגו לנו לתיקי סריגה עם לוגו משלנו.
אישית לעליזוש האחת על עיצוב הלוגו, ולבת של מלינקה האחת שניצחה על החלק הטכני.
אישית למקסיקני היחידי בפורום שדאג להביא לנו התיקים מבית
.
אישית לאשת המקסיקני הלא היא iris3111 שסחבה התיקים כל הדרך רק עבורנו.
אישית לזויקל'ה על שפתחה בפנינו את ביתה והכינה לכבודנו (ענין של מסורת)את סופגניותיה הנהדרות.
אישית ל1כרמלית שניצחה ובגדול על משחק ההחלפות.
אישית למיקוש על שום שזכיתי לקבל ממנה את ההחלפה... ותאמינו לי שהיא שווה בטרוף.
מיוחדת לכל הבנות שהגיעו, שטרחו, עמלו, השקיעו, הכינו, נישקו, חיבקו, על היחס, על החיבה, הסבלנות, הסובלנות ועל האהבה תודה על כל רגע ורגע על כל מילה על כל שיחה מגיעים לכולכן המון אושר ושמחה.
חג שמייח
עדי

1 כרמלית

New member
מצטרפת לכל הברכות החמותעל היוםם הכפי שהיה לי

תודה אישית לעדי על משחק המתנות והמפגש הכפי תודה אישית למיקוש על הטרמפ מהבית וחזרה לא ועל ההדרכה לכובע מצנפת שסימתי אותו חחחחחחחחחחחחחחח בעזרתך תודה לאסתי פ על המתנה היפה שכבר עשינו תיי והנעליים על הרגליים תודה רבה רבה לזויה על הבית החם היה כף לפגוש את החברות החדשות והישנות ולראות מי עומד מאחורי בשם מחכה למפגש הבא איריס

גם אני גם אני גם אני... רק עכשיו הגעתי אז סלי

חה על האיחור בתגובה. אז ככה תודה ענקית לכולכן על היום המדהים שביליתי בחברתכן.
לזויה המקסימה על האירוח הנעים כל כך
לכל מי שטרחה על המטעמים שנאלצתי להסתפק בניחוחות הנפלאים אבל המראות היו ....יאממי
תודה לעדי על מי שאת ומה שאת ... על המשחק ההחלפות הנהדר ועל התיקים ועל ה ---- כל...
תודה לאיריס על המתנה של ההחלפה. גם אצלי הבת שלי כבר טיפלה ואימצה את כל מה שהיה בה. ברגע האחרון הצלחתי להציל את הכוס עם הכיסוי המקסים שמתי עליה דגל והודעתי חד משמעית - כאן זה השטח שלי. ועוד תודה לאיריס על כך שבזכותך היו לי המון סיפורים לספר בבית את סיפור מסענו הקסום היום
תודה לבנות המקסימות שעשו עימי את המסע הארוך צפונה וחזרה. נעמה לי מאד חברתכן ומחכה כבר לפעם הבאה.
מחר מקווה להעלות את התמונות כרגע פשוט כבר בקריסה
ולמי שמתעניינת ההופעה יצאה נהדרת, למרות שכמעט התעלפתי מההתרגשות .בסוף הורדתי את המשקפים ולא ראיתי שום דבר וכך ההופעה יצאה מוצלחת. יש תמונות מקסימות ווידאו קצרצר. אם תרצו אעלה מחר משהו לטעימה.
וכמובן תודה ע נ ק י ת לאלכס המהמם. מזלך שאתה לא גבר אמיתי נראה לי שהיו על חתיך כמוך המוווווווווווווווווווווווווןן מתחרות.

ליאתי8

New member
בוקר טוב חברות יקרות.........תודה על כל מה

שנתת על הפורום שלי בראת על מנהלת מדהימה......... על חברות נפלאות...........לזויה על הארוח לכרמלית על המשחק לעליזוש פרפרית מיקה על מה שאתן איזה כיף שיש מלא חברות......................... צועניה ואיריס ושרה ולאה ומאיהואלונה ואיילת שמבינה וליאת ומלינקה ויוקה ומלי וטעים מאוד וורד וציפקהואילרי ורוח צפונית.........וסליחה אם שכחתי משהי לטטיה תודה על המתנה זה כבר לא שלי הבנות אימצו להן אלכס לא שוכחת אותך............. תודה לכולן על יום מדהיםםםםםםםםםםםםםם

nesherkal

New member
בוקר טוב. היה יום נפלא ותודה../images/Emo24.gif

לזויה על האירוח, לאילרי על המתנה ובעיקר על הגרבים המהממות, הגעתי הבית ואחרי מקלחת חמה גרבתי אותן בהנאה רבה. (אני מידת נעלים 43, גורבת רק גרבי גברים) תודה ללאה'לה שליותה אותי בנאמנות לאורך כל הדרך. למיקה על הירושה הנפלאה שקיבלתי (חוברות סריגה ישנות בגרמנית) לאלונה על הצמר שטרחה והביאה לי. וכמובן לכל הבנות שכל-כך אהבתי להמצא בחברתן. חג שמח וחיבוקים.

אור1210

New member
תודות

כולנו רוצים אור כולנו מבקשים אור.באמת ולא בערך. אור תמיד אור ממש אור בהיר בכל בקר חדש . ומה הוא האור?-השמחה והנחת הבריאות הנתינה והיחד. מי יתן ותמיד נזכור שבתוכינו גנוז כל האור .רק שנדע לדעת ולשמור. רציתי להגיד מילות תודה -מילה קטנה שאומרת המון עטופה כל כך באהבה שגורמת טוב בלב ומעלה חיוך על הפנים. לזויקה :המון המון תודה על תשומת הלב והאירוח ללא מידה יד פשוטה ,לב משתתף, נפש סועדת .שלא חסכת במאמץ העבודה הראויה למחמאה=והרגשנו את התוצאה . אם נביע לך תודה היא ודאי לא תקיף את מלוא ההערכה. לעדי:תודה על זה שהיית שם ודחפת להצלחה.תודה שהנעמת את זמנינו והוכחת מעל הכל לכולנו שיש דבר כזה -מנהל-שעוזר ותורם ורואה את טובת עובדיו "הסרגניות " קודם. לכולם תודה על שמצאתם את הזמן להיות לנו -חברות אני שמחה שזכיתי להכיר אתכם,נהנתי ללמוד מכם -אסתי אלונה מיקה טניה ורדה -טעים מאוד ואת כל מי ששכחתי.וכמובן לפרפרית על השי בהחלפות.

tatia

New member
המון תודות לכולם

דבר ראשון - לזויקה- על האירוח ולמיקה על טובת לב שלה שהיביאה אותי למיפגש!!!! ולכול הבנות אחרות, אני נהנתי מאוד!!!!!! אוהבת אותכם מאוד!!!

ורד1001

New member
תודה גדולה לזויה על האירוח החם והסבלני, תודה

לשרה C על המתנה הנהדרת והגרביים המחממותתתתתת והכל. היה כיף גדול לפגוש את כל הבנות, שכשהיגענו - מבחוץ זה נשמע כמו לול תרנגולות צפוף במיוחד!!!!!!! וכולן כמובן הצטופפו סביב ה"תרנגול" היחיד - אלכס המקסים. תודה לעדילי על האירגון ולכל הבנות על שפע המטעמים. חג אורים שמח לכולם, אור, שמחה ואהבה

למעלה