הישרדות 12.16

קובי221

New member
אראס הוא המנצח, ולפי הפרק הזה חבל.

לדעתי הנאומים של דניאל היו מצויינים, היא הרשימה אותי. ידעה להכניס את המילים שהאנשים ביקשו(חבל שהם לא התייחסו לזה). קורטני נורא רוחנית, וזה מראה שיש לה הפרעה. שיין היה קורע, אהבתי את הנאום סיכום שלו והבחירת מספר. טרי היה צפוי, ומגעיל! סירי הייתה חמודה. וסאלי ואוסטין היו ממש מגעילים. הם שמעו את כל מה שרצו והם בכל זאת הצביעו לפי מה שתכננו.(כך זה נראה) חבל לי על זה שאראס ניצח.

קובי221

New member
אגב, דניאל הייתה יפה באיחוד.

בין האחדים שאני זוכר שהמעבר מהאי רק יפה אותם.

lolo6

New member
נכון!!! בדר"כ כולם הופכים למכוערים

באיחוד...כמו אראס שהיה יותר יפה באי... אבל דניאל הייתה מהממת!!

vand

New member
אז ככה

דווקא היום, אחרי שעונה שלמה לא ידעתי מי ינצח, הרסו את המנצח (תגידו לי בבקשה שהאדם ההוא נחסם). אני עוד קיוויתי שזה לא נכון ושדניאל תעיף את אראס אבל מרגע שטרי עף זה היה ברור במילא שאראס ינצח. אז מה ניתן להגיד על העונה הזאת? בסה"כ הייתה עונה לא רעה אבל חלשה יותר מהעונות הקודמות. מבין כל השורדים לדעתי דניאל היא הכי מטומטמת, לטרי הכי הגיע לנצח, שיין הוא הכי משוגע, לברוס היה הכי מגיע להישאר במשחק, קורטני היא באמת הכי מעצבנת, אראס היה הפייבוריט השני שלי לזכייה אחרי טרי, סירי מצחיקה אבל די מעצבנת וזהו פחות או יותר הכל.

yakir2006

New member
../images/Emo45.gif מסכים

סירי לא הייתה מעצבנת בכלל, היא הייתה תותחית לאורך כל הסדרה.

ForeverBS

New member
איזה באסה שדניאל לא זכתה ../images/Emo10.gif

מזה אהבתי אותה, ואת המשחק שלה, ואת ההתנסחויות שלה. אני ממש אהבתי את טרי, רציתי שהוא יזכה אפילו, אבל הוא התנהג ממש בגועליות בחבר המושבעים האחרון. רציתי להקיא עליו. אראס הוא הבן אדם האחרון שרציתי שיזכה, מזה התבאסתי מזה שהוא זכה. פשוט מעצבן!!!!! אה כן וסירי רולז, ממש חמודה, וזה היה כזה צפוי שהיא תצביע לאראס...

yakir2006

New member
פלישה 9 ?

מקסימום 5 לפי דעתי. גבירתי הנשיא על הפנים 1. או.סי ומגרש ביתי אני לא אוהב ולא רואה, אבל הם סדרות איכותיות למי שאוהב. על טבעי, גם כן למי שאוהב.. כל השאר נתת ציונים טובים.

vand

New member
פלישה היא סדרה שנויה במחלוקת

חלק אוהבים אותה מאוד וחלק שונאים אותה מאוד. לדעתי היא סדרה מעולה וללא ספק מגיע לה הציון 9. לגבי גבירתי הנשיא היא באמת סדרה חלשה ודי משעממת אבל עדיין יש בה פרקים נחמדים ולפעמים עלילה מוצלחת אז לדעתי הציון 7 מאוד משקף את הסדרה.

יווו...מדהים!!!!!

פעם ראשונה שראיתי את כל העונה מבלי לדעת מי מנצח....אני פשוט לא מאמינה... דניאל הייתה פשוט מצויינת!!!! היא ענתה על השאלות מעולה! אם הייתי שם רוב הסיכויים שהייתי מצביעה לה... שיין-מה נסגר עם הבנאדם הזה??? הוא -פשוט סרוט..אבל ממש!! איך הוא הסתכל על קורטני...הוא נראה כמו רוצח סידרתי...פחחחחד!!! קורטני...כמה את מדברת..? בלי עין הרע...מעצבנת...כ"כ קיוויתי שהיא סלחה לדניאל..זה היה נראה ככה אבל בסוף היא הצביעה לאראס..גגררר... ברוס?? הרי בזכות דניאל הוא היה במשחק...היא השאירה אותו...למה הוא לא הצביע לה?? כפוי טובה... אוסטין- הוא לא התחבר עם דניאל??? הייתי בטוחה שהוא יצביע לה... ולסיום- טרי, איזה כיף שהוא לא עלה!!!!!!! לא סבלתי אותו....איזה מזל שהיא בחרה באראס ולא בו...נגדו באמת לא היה לה סיכוי...כ"כ שמחתי.. הייתה אחלה עונה!! אחת מהטובות... ניזכרתי למה התמכרתי מההתחלה.... יש שבוע הבא תוכנית איחוד??? אני ממש מקווה שכן.... אה, וסירי מלכה!!!!!! הלוואי והיא הייתה מנצחת.....

קובי221

New member
מדברים על המשחק...

כל השורדים נפגשים ומדברים על הטקטיקות שלהם ועל דברים שעיצבנו אותם וכו'. מעניין ביותר.

למעלה