גומלין:בית"ר נגד פ.צ.קופנהאגן

rony77

New member
../images/Emo106.gifגומלין:בית"ר נגד פ.צ.קופנהאגן../images/Emo106.gif

מוקדמות ליגת האלופות סיבוב שני ,משחק גומלין תאריך : שלישי , 7/8/07. שעה : 21:15 איצטדיון : טדי ,י-ם
שידור חי בערוץ 2 שופט : Nicola Rizzoli - איטליה עוזרי שופט : Andrea Stefani - איטליה Renato Faverani - איטליה בית"ר י-ם כדי לעלות לשלב הבא בית"ר צריכה לנצח 2:0. אם המשחק יסתיים ב- 1:0 לבית"ר תהיה הארכה ואז פנדלים. אם קופנהאגן תכבוש שער ,על בית"ר יהיה לכבוש 3 שערים. בואטינג המורחק לא ישחק ,מירוסביץ יפתח במקומו רומולו יחליף בהרכב את טוטו תמוז המאכזב לאחרונה. הרכב משוער : טברטקו קאלה יואב זיו , אריק בנאדו ,שמעון גרשון ,אלברז עידן טל ,גל אלברמן ,מילובן מירוסביץ' מיכאל זנדברג ,רומולו ,ברק יצחקי. פ.צ.קופנהאגן בקופנהאגן בטוחים בעצמם שהם מסוגלים לכבוש שער במשחק , שער שכנראה יסגור את הסיכוי לבית"ר לעלות לשלב הבא. נראה שהדנים יעלו באותו הרכב ששיחק בשבוע שעבר. הרכב משוער : Christiansen Kvist, Gravgaard ,Hangeland, Jensen Hutchinson , Silberbauer , Würtz , Grønkjær Nordstrand , Allbäck * הכרטיסים למשחק אזלו ,למי שאין כרטיס רצוי לא להגיע למשחק (אלא אם הוא בונה על ספסרים שידרשו הרבה כסף לכרטיס) * בית"ר מבקשת מהקהל לא לקרוא קריאות גזעניות ,ובעיקר להתעסק בעידוד הקבוצה ההתרגשות בשיאה ! יאללה בית"ר !! תביאו ניצחון וגאווה לקבוצה !! חבר'ה ,לבוא לעודד ובלי שטויות !!

יאללה ביתר ...

כולי באטרף כבר יומים למשחק הזה נקוה שיהיה עידוד טוב ובע``ה נעבור שלב

sirpad

New member
עושה רושם שFCK תשחק 451

או אם תרצו 442 כשגרונקיאר משחק מאחורי החלוץ. זה מראה שהם באים בשביל לשחק הגנתי, עם מרכז שדה מעובה. ומתפרצות של גרונקיאר או האצ'ינסון ואלבק.

ב י תר

New member
יותר טוב שהם משחקים הגנתי

כי יהיה להם פחות מתפרצות כל עוד הםלא משחקים התקפי וככה יהיה להם פחות סיכויים להבקיע שער חוץ ואני מאמין שאם נלחץ עליהם נקבל איזה 4-5 עבירות ממרחק של 20 מטר ובעזרת ה` טל יסובב לחיבור ואז עוד קצת לחץ ויבוא השני

קופנהאגן תבוא ותשחק בונקר

לפעמים בונקר, כלומר :קישור מעובה עם חלוץ אחד מקשה ומצליח אבל כשזה לא מצליח אז חוטפים בראש!!!!! שער מהיר של בית"ר יגרום כאב ראש לא קטן לדנים ,ישבש את שיטת המשחק ויגרום לבלבול ולחץ אצל הדנים (אני לא בטוח שהם לקחו זאת בחשבון) ולכן בניגוד לכל הפרשנים המהוללים חושב שבית"ר חייבת לתקוף וליזום מהתחלה על מנת להשיג יתרון מהיר !!! יתרון מהיר יפתח את הבונקר של הדנים ואז יהיה אפשר להביס אותם.

sirpad

New member
לא מסכים

דבר ראשון אני לו חושב שהם לעשות בונקר. לשחק בונקר זה 10 שחקנים בחצי שלך, ולהעיף כדורים ליציע. FCK תעבה את מרכז המגרש, והיא תשחק על כדורים ארוכים בשטח שבין הבלמים לשוער, ותקווה שפעם אחת אלבק ישיג את גרשון או בנאדו, ואז הם עשו את שלהם. הם ינסו לכפות משחק איטי, שיתסכל את ביתר. היה וביתר מבקיעה שער, אז דבר ראשון יש להם חלוצים על הספסל, דבר שני יש להם את גרונקיאר והאצ'ינסטון, כששניהם יכולים לשחק כשחקני כנף, והופה ה451 הופך ל433. מה גם שהבלם הדני גראבגורד תמיד מקבל תפקיד של חלוץ שלישי בדקות הסיום, אם FCK חייבת שער. הם עשו זאת מספר פעמים גם בליגה וגם באירופה, ואפילו סולבאקן סיפר שהוא שקל לעשות זאת במשחק הראשון, אבל חשש משער חוץ של ביתר והעדיף ללכת על אחד אפס בטוח. לגראבגורד יש משחק ראש מעולה, ונניח ש10 דקות לסיום ביתר מובילה 2 אפס, אז תאמין לי כשאני אומר לך אתה תראה את FCK שולחת אותו למעלה, וכל כדור שהיא מקבלת היא תרים לרחבה, אפילו מהחצי, ואני לא מדבר על כדורים חופשיים, ככה הם משחקים כשהם חייבים לתת גול. ולי אישית יצא לראות הרבה משחקים שנה שעברה, כשהם לא הצליחו להבקיע שער בשמונים דקות, הופה בלם לחוד, והרמות שוב ושוב, וזה תמיד נכנס בסוף איכשהוא. מה שביתר צריכה לעשות זה לשחק בנגיעה, מהר ושהשחקנים ירוצו אחד בשביל השני, ויצרו כל הזמן אופציות מסירה. משמעת בחלק האחורי, כלומר או שזיו או שאלבארז או שגרשון עולים לסייע, לא כולם יחד. משחק אגפים טוב יותר, ואת המשולשים שעשינו בפארקן בקו החצי אני רוצה לראות בטדי על סף הרחבה. כך, ורק כך נצליח לגרום לדנים להראות רע! ואז הגולים זה עניין של זמן.

עכשיו חזרתי מהמשחק אמא של הבונקר!!!!!

ובכלל קופנהאגן איכזבה אותי קבוצה אפורה וחסרת כל תחכום אילולא אדון קאלה בית"ר היתה עוברת שלב!!!!אם זו אלופת דנמרק אני ממש גאה בבית"ר ובכדורגל הישראלי סתם משמיצים את ישראל!!!!!

tkgs7

New member
לשמור יותר בהגנה

הם מהירים כמו סוסים ביתר צריכה לגנוב גולים גם כושר יש לקופאנאגן יותר טוב

איציק זוהר אמר לי ביתר תעבור...

דברתי היום עם חבר שלי איציק זוהר ושאלתי אותו מה דעתו על המשחק מחר שלנו והוא אמר לי ביתר תעבור את קופהגן צריך לשחק מהיר והתקפי ודברתי גם עם יואב זיב מקודם והוא אמר לי בערת השם יהיה טוב....

papal

New member
יהיה קשה מאוד

אני מאמין שהשחקנים יתנו א תהמקסימום שלהם, והקהל ידחוף- ואנ ימקווה שזה מה שיעזור לנו לעבור אותם! כל הזמן יש לי החשש שהחלום האירופי ייגמר.. אני מוכן לקנות אפילו שנעבור אותם, ולא את ליסבון- ונגיע לשלב הבתים באופ"א... רק שנעבור אותם- ונשאר עוד קצת באירופה! זה חשוב מאוד!!!

BEN ZIV

New member
אני חושב ברצינות שחלק גדול ממחר תלוי בקהל

צריך להטריף אותם להכניס תשחקנים לאטרף ככה שהם ישחקו 1000% ממה שהם יכולים, ורק אנחנו נקהל יכולים לעשות את זה, וכמובן לשרוק בוז כשהדנים מחזיקים בכדור לחורר להם את האוזניים

חבל שמחר באוטנג לא יכול לשחק

הייתי משחק עם אלברמן על התפקיד שלו, ועידן טל וקוביו מויאל כקשרים אחרויים (אם קובי מויאל עדיין בבית ר ולא הושאל ורשום למשחק מחר). הדנים לא מכירים את קובי מויאל והוא יכול להיות פתרון טוב. בכל מקרה ביתר מחר חייבת להיות עירנית 100% מהזמן של המשחק לסגור נכון בהגנה ולקשור לבנאדו תידיים לגב כי יש לבנאדו לא פעם נטיה לתפוס בלמים בחולצה שהוא מפספס אותם. ביתר צריכה להיות גם זאת שתקבע את קצב המשחק ועדיף שהשער של ביתר יבוא במחצית השניה אחרי שליטה של ביתר שיהיה לדנים יותר קשה לחזור למשחק. אני בניגוד לכולם פה חושב שביתר יכולה לעשות את זה אם היא תהיה מרוכזת בלעבור את הדנים ולא במה יכתבו עליהם ביום רביעי בתקשורת כי זה המשחק היחידי באמת העונה שיותר חשובה לי התוצאה מהדרך שבא היא תושג. והכי חשוב זה לסגור נכון מחר כי גול אחד הדנים והכללללללללל נגמר.

jnus1

New member
יאללה בית"ר יש לי הרגשה טובה ...

צריכים לעודד לעודד לעודד בדיוק כמו ששום אמר!!! אנחנו התמריץ של השחקנים מנגד חייבים כמובן לעשות את המוות לדנים שלא יחשבו שאפשר לשחק בשקט פה בטדי!!! בנוסף- חייבים לשחק כמו ששיחקנו בקופנהאגן לא לתת להם לנשום לא לעשות עבירות קרוב לרחבה והכי חשוב לא לעשות טעויות כמו שעשה קאלה! לתקוף לתקוף לתקוף! אני מאמין שבית"ר ביכולת שהציגה בדנמרק מוסגלת לנצח ולעבור אותם אני לא חושב שגול של הדנים יסגור את הסיפור במצב של 2-1 זה לא הארכה? וב-3-2? יאללה בית"ר! אני מאמין שאפשר לעושת את זה ואיהיה כמובן בטדי לתת את הנשמה!!! ולעזור לבית"ר לנצח!

אם ביתר מקבלת גול היא חייבת לנצח בהפרש של 2

שערים בגלל במצב של שיוייון שביתר סופגת יש לדנים יתרון בגלל שערי חוץ. ולכן חשוב מחר לשמור על שער נקי ואיך שהדנים משחקים אולי הייתי עולה מחר עם שלושה בלמים.

jnus1

New member
אני יודע שבמצב של שיוויון עפים אבל מה קורה ..

במצב של 2-1 לבית"ר או 3-2 לבית"ר? זה הארכה לא? או שעדיין שערי חוץ פה זה מה שקובע?

למה מאכזב בגלל שהוא לא מבקיע?

אז גם בן שושן מאכזב וברוכיאן ... חלאס עם השטויות הוא שחקן מעולה שאפשר לסמוך עליו... וד.א.אל תתעצבנו בסהכ הוא עדיין ילד

למעלה