• פותח הנושא t-man
  • פורסם בתאריך

מייבן

New member
אני חושב שיורשה שלי

קוסטה מי הוא המתאבק האוהב עליך? מי הוא המתאבק השנוא אצלך? מה היא התקופה השנוא אצלך מבחנת רסלינג בWWE? למה אתה לא עונה לי בICQ למרות שאני מציק לך בטירוף?

MetalliKosta

New member
תשובות

1. כל מני...דרימר,אנגל,בנואה,גררו,ג'ריקו,מייקלס יש מלא 2.גולדברג 3. 95,השנה הכי טובה של ECW והכי גרועה של WWF. 4. חחח כי אתה באיגנור ליסט,אני אוציא אותך משם.

TheBubbleBoy

New member
ועוד בנושא המוזיקה

איזו להקה הכניסה אותך למטאל והאם אתה עדיין שומע אותה עכשיו?

MetalliKosta

New member
כבר עניתי על זה בערך

מגיל קטן הייתי על מטאליקה,גאנז,סקיד רואו וכאלה... בגיל 13-14-15 הייתי שומע סיסטם אוף דאון,רייג' אגאייסנט דה משין,פה ושם קורן ואת הדיסק הראשון של לימפ ביזקיט. ואח"כ חזרתי למטאל היותר אמיתי,שממנו בעצם התחלתי ונכנסתי לדברים יותר מחתרתיים ופחות מיינסטרים ממטאליקה ומיידן. והיום אני שומע גם מה ששמעתי בעבר,אבל עכשיו יש גם תקופות שאני לא שומע מטאל בכלל אלא רק רוק ישראלי וטראנסים. זהו.

Chris Korvinn

New member
few questions

1. who was your favorite WCW champion of all time ? 2. what was your favorite ECW match of all time ? 3. what do you think about the following bands : Judas Priest, Deep Purple, Rainbow ? 4. do you prefer to listen to Metallica's new album or to get drunk with Mark Henry and Rodney Mack ?​

MetalliKosta

New member
תשובות

1.לא אהבתי את אליפות העולם שלהם אף פעם,אני חושב שהריצה של הוגן בתור אלוף ב-NWO הייתה טובה,גם חלק מהאליפויות של פלייר היו טובות. 2.יש הרבה קרבות מ-ECW שאהבתי...RVD נגד סאבו,דרימר נגד רייבן,קקטוס ג'ק ורייבן נגד דרימר ופאנק יש פשוט יותר מדי 3.ג'ודאס פריסט-הלהקת האבי מטאל הכי טובה חוץ מאיירון מיידן לדעתי דיפ פרפל-הביאו הרבה דברים חדשים לרוק הכבד,וגם כתבו את הריפ המוכר ביותר בעולם,ההתחלה של smoke on the water. להקה שאני מאוד אוהב ריינבו-שמעתי עליהם,לא יצא לי לשמוע אותם. 4.בטח להשתכר עם רודני מאק ומרק הנרי,זה יכול להיות מצחיק

ddp bang

New member
הנה שאלה:

לא נראה לי ששאלו אבל אם כן אז סליחה.. איזה דיסק של מיידן הכי אהבת? אני אישית את דה נמבר אוף דה ביסט וסאבנט סאן אוף ה סבאנט סאן, ואתה?

t-man

New member
זה הגיע ובגדול! טל שואל-קוסטה עונה!

קוסטה יקירי-
איפה אתה רואה את עצמך אחרי הצבא?
ציין רגע מרגש בחיים שלך.
אתה בן אדם של שוקולד או וניל?(כידוע זה חשוב ללבי)
מה הדבר האחרון שהצחיק אותך?

MetalliKosta

New member
תשובות

איפה אתה רואה את עצמך אחרי הצבא? כבר עניתי,אבל שוב בשבילך....אני לא ממש יודע,אני רוצה להיות קצת זמן בחו"ל (ארה"ב או הולנד) ואח"כ ללמוד משהו,אין לי מושג מה. ציין רגע מרגש בחיים שלך. חשבתי על זה כמה דקות ופשוט לא עלה לי משהו מיוחד כרגע,אולי מחר. אתה בן אדם של שוקולד או וניל? וניל בגדול,מכור כבד לגלידה של מקדונלדס. מה הדבר האחרון שהצחיק אותך? הערב שעבר עליי היום,פשוט ערב מטורף וקורע. הופעה קורעת מצחוק של USELESS ID (הם היו מסטולים מדי לנגן משהו אז הם רק קרעו אותי מצחוק) ותוסיפו לזה שכל הערב רק דיברתי עם איביל חיים,הבאסיסט של להבות',האוהד מספר אחד של מכבי חיפה והבן אדם הכי כלי שאני מכיר. ואח"כ הייתי בשלתיאלי עם ידידה ופשוט כל דבר,הכי קטן,קרע אותי מצחוק.

למעלה