הבעיה נמשכת- יש לי בעיה במסרים יוצאים

אני עונה והם נמחקים..ולא נשמרים ביקשתי עזרה פה בעבר, וכיוונתם אותי להגדרות...בכרטיס האישי אך לא מצאתי שם רובריקות הקשורות למשלוח מסרים אני מקבלת מסרים וכשעונה זה נמחק תמי.

סקרמנטה

New member
לפי תשובה בעבר של הנהלת הפורומים

(ונא לא לצחוק...) אם מקבל המסר מחק את מה ששלחת לו, אז גם אצלך העותק יימחק. כדאי לקרוא את תיאור הבעיה והתשובה: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=168&MessageId=125293796 מצד שני, זה ממש לא אומר שזה מה שקורה בפועל. פשוט נזכרתי שנתקלתי בתשובה הזו וראיתי לנכון להביא אותה כאן.

סקרמנטה

New member
נראה לי שהפתרון המעשי הטוב ביותר הוא:

בכל פעם שאת כותבת מסר חדש, תסמני למטה "שלח אליי העתק של המסר". וברגע שההעתק יתקבל אצלך תעבירי אותו לתיקיית מסרים שנשלחו. זו אמנם דרך חורנית, אבל לדעתי הכי בטוחה. אה, וכדאי שתשימי לב אם זה קורה עם נמען אחד מסויים או עם כמה.

המסר לא נשלח מההתיקיה

האישית של לאונרדו האחת!!!!! מכיוון שאני עונה לשאלות בתקשור אנשים עם מצוקות שלא רוצים להחשפ פונים ולא נענים כעת אני שומרת בוורד...ורושמת בפורום שיפנו אלי למייל אבל זה מסורבל ולא יעיל

האם אפשר לקבל מענה לבקשתי

ולא אחד שאיינו מבין את הבעיה????? אני לא יכולה לשלוח מסר! מקבלת הודעות ולא יכולה לענות.

Witchcrafts

New member
אהלן.

קודם כל, כשאת משתמשת ביותר מסימן קריאה אחד, זה יוצר תחושה של כעס, התעצבנות, צעקה. סימן קריאה אחד עושה את העבודה, אין צורך ביותר. גם סימן שאלה אחד מספיק, אגב. שנית, לא כולנו כאן היינו בתקופה של הבעיה שלך. עליך לפרט מחשב את התקלות שאת חווה מבלי להסתמך על הזיכרון שלנו, או לכל הפחות לצרף קישור שישלים לנו את הסיפור. לא חסרים גולשים עם בעיות שפונים לפורום הזה, די קשה ואף בלתי אפשרי לקשר מה קרה למי, מתי ואיזה פתרון הוצע. דבר אחרון, זה לא שהשרשור שלך נקי מתגובות וחסר יחס. להפך, סקרמנטה הגיבה לך פעמיים (!) במטרה להושיט עזרה. יכולת לפחות להודות לה על הניסיון. בנוסף, קחי בחשבון שפורום זה לא צ'אט. אין כאן גולשים 24/7 ומענה אוטומטי. לא עברה אפילו יממה מאז פתיחת השרשור, קצת סבלנות! ועכשיו, מה בדיוק הבעיה?

OK....

(סימני הקריאה התייחסו לתגובותיה של סקרממנטה שאינן עונות לשאלתי) ובכן הקישור: והבעיה: שאני מותיקי פורום תקשור עם ישויות של אור....ויש גולשים שפנים אלי בשאלות אישיות לתקשור ואני לא יכולה להשיב משום שכשאני כותבת מענה הוא נמחק בעת הפקודה שלח..זה בתיבת המסרים האישיים של לאונרדו, תחת שם שני שיש אצלי במחשב..אני יכולה לענות אך אני לא רוצה לערב ...וכןהמסרים נמחקים.... לאחרונה החלתי לענות לפונים בפורום (תקשור עם ישויות של אור) ולבקש שישלחו לי הודעה לפורום או למייל האישי זה מסורבל ולא נוח....וגובה אנרגיה (לתקשור שניתן בהתנדבות) האם הבעיה הובנה בתודה על המענה תמי

סקרמנטה

New member
תגובותיי בהחלט ענו על שאלתך ../images/Emo13.gif

רק ששאלתך בתחילת השרשור תיארה תקלה אחרת ממה שאת מתארת עכשיו, וגם ממה שתיארת בשרשור הקודם אותו קישרת... בתחילת השרשור הנוכחי דיברת על מסרים יוצאים שנמחקים ולא נשמרים - משמע הם נשלחים, רק שההעתק מהם לא נשמר או מקסימום נשמר ומיד נמחק. ועכשיו כשתיארת את התקלה באופן ברור יותר ("כשאני כותבת מענה הוא נמחק בעת הפקודה שלח"), אנחנו מתחילים להבין אותה, אבל עדיין יש דברים לא ברורים. מה בדיוק נמחק? האם תוכן המסר בלבד נמחק מתיבת המלל? או שכל המסך כולו מתנקה ומקבלים דף לבן או הודעת שגיאה? או שזה רק עושה רושם שנשלח, מקבלים מסך של מערכת המסרים וכשבודקים אז גם אין העתק וגם הנמען לא מקבל? מה בדיוק קורה כשאת לוחצת על "שלח"? ועוד כמה נתונים: באיזה דפדפן את משתמשת? אולי יצא לך לבדוק אם התקלה חוזרת בדפדפן אחר? האם התקלה קיימת גם במערכת המסרים הישנה? הבנתי לא מזמן שהיא עדיין פעילה, אז אולי כדאי לנסות שם. זה לפחות ייתן לנו כיוון.

מענה...

>>>זה רק עושה רושם שנשלח, מקבלים מסך של מערכת המסרים וכשבודקים אז גם אין העתק וגם הנמען לא מקבל אכן זו תקלה שהחלה לפני בערך חודשיים ולקח זמן עד שהבחנתי שהמסריםם לא נשלחים ושלא נשמר כל העתק..והחלתי לאחרונה לשמור בוורד..ןלענות לפןנים במייל נפרד מתפוז... אני לא חושבת שזה שזה שייך לישו0חדש כי מאז המעבר שלחתי ועדיין שולחת בשם השני שלי בתפוז...מסרים והם נשמרים... ואני, לא מבינה את הכוונה, לגבי 'סוג הדפדפן'? ותודה על הנסיון לעזרתך....ריבוי סימני הקריאה התייחס לכך שנסיתי להסביר את הבעיה והבנת מההכוונה סנענים שאיינני מובנת אך אני שמחה שכעת אני ברורה ומובנת.

סקרמנטה

New member
לדעתי זה באג בתפוז... לא משהו מקומי

כלומר נראה לי שזו בעיה שלא תלויה בהגדרות אצלך או בטיפול במחשב, אלא משהו שהוא בטיפול הטכני של תפוז. לכן הייתי מציעה לך לפנות לפורום משוב (אמור להיות שם שרשור של תקלות טכניות של גולשים). לגבי סוג דפדפן: רוב הגולשים באינטרנט משתמשים בדפדפן האקספלורר. זה דפדפן שבה כחלק בלתי נפרד מהווינדוז. אבל יש הרבה שמתקינים לעצמם דפדפנים אחרים עצמאיים חינמיים (כגון פיירפוקס של מוזילה או כרום של גוגל), או דפדפנים חינמיים שהם רק מעטפת תוספות לאקספלורר (כגון מקסטון). ההבדל הוא בנוחות הגלישה, מהירות, אפשרויות עבודה שונות, ובכלל לפעמים אתרים שונים נראים אחרת בדפדפנים שונים...

Witchcrafts

New member
כשאת לוחצת "שלח",

מופיע לך למטה, בסטטוס בר, משולש צהוב עם סימן קריאה?

אני מחוברת כעץ דרך דפדפן נוסף

ואקספלורר הפך למשני...בשל תקלות אחרות (ביוטיוב) אני דרך Mozilla Firefox

Witchcrafts

New member
בשניהם את חווה את הבעיה, אם כך. נכון?

כשאת לוחצת על "שלח", התוכן ישר נמחק ואת נשארת באותו עמוד או שקורה משהו אחר?

ובכן בדקתי וכן..בשניהם...

כשאני לוחצת שלח יש מן מסך לבן לשבריר שניה ואז חזרה לדף המסרים האישיים..וזה לא נשלח..ולא נשמר,

למעלה