hirshfe

New member
סמאקדאון

בהודעה הבאה יבוא ספויילר מסמאקדאון מאתמול בלילה (שהוקלט)

hirshfe

New member
../images/Emo58.gifסמאק../images/Emo58.gifדאון!../images/Emo58.gif

קרלוס קוליטו עשה את הדביוט והוא אלוף ארה"ב בחדש. נראה שהפיוד הבא של JBL הולך להיות......הרדקור הולי טוב שמחזרים את האיש הזה למיינאבנט (ציניות)

shanytopper2

New member
סליחה על הבורות אבל....

מאיפה הבאת את זה? עוד לא היה את סמאקדאון כידוע לי..וקלוס הזה עדיין לא עשה את הדביוט שלו מישהו יודע משהו ולא סיפר לי?

TheBestThereIs

New member
../images/Emo58.gifההיתנצלות מיתקבלת ולשאלתך..

סמקדאון וולוסיטי מוקלטות ביום שלישי וסמאקדאון משודרת ערוכה ביום חמישי להבדיל מרו שמשודרת בשידור חי ביום שני ולכן אוהדים שהיו באירוע מעבירים את תוכן האירוע לאינטרנט יומיים לפני שסמאק' משודרת בטלויזיה בארה"ב

hirshfe

New member
אין טעם להתנצל

כמו שאין טעם לתת סימון של ספוילר. הודעה שמשורשת להודעה שהיא ספוילר - הרי היא ספוילר

TheBestThereIs

New member
O.K אין בעיה

אבל לא התנצלתי כי לא היה לי על מה ,פשוט תיקנתי את מה שראיתי כטעות אבל אם לא אתם לא רואים את זה כטעות זה בסדר גמור גם מבחינתי THANK YOU VERY MUCHֱ

Gery_Roif

New member
תגובה

אין לכם מושג כמה אני מרוצה שקרליטו זכה באליפות. זה היה מהלך חכם ע"י ה-WWE בכך שהם התחילו פיוד בינו לבין סינה. כשסינה יחזור מצילומי ה"מארין", הם יוכלו לחדש את הפיוד. אני תמיד אהבתי את בוב הולי, לכן אני מאד מרוצה שהוא מקבל פוש. הסגנונות שלו ושל בראדשו זהים. הם עובדים בצורה חלקה בזירה. הם לא עושים מהלכים קרקסיים - כשהם מתאבקים, יש תחושה שהאבקות מקצועית זה עדיין ההאבקות הישנה שאהבנו, לכן אני מרוצה מזה. ג'ינדרק מקבל פוש - זה טוב, כי הוא מאד כשרוני. הפוש של קידמן נעשה בצורה מעולה. השוטינג סטאר שלו נהיה מהלך הרסני. אני שמח שהם עבדו על המהלך והמקבלים עכשין זזים ונזהרים יותר בקבלת המהלך. אולי נראה פיוד בין אורלנדו ג'ורדן לבוקר טי. זה יכול להית מעניין. הקהל שונא את היידנרייך. לדעתי פיוד שלו נגד טייקר יכול לעשות פלאים.

TheBestThereIs

New member
וואלה תהיה בריא גרי...

בוב הולי+בראדושו=חרא זה שהם עובדים בצורה "חלקה"לא אומר שצריך לתת להם זמן מסך לפיוד ועוד להפוך אחד מהם לאלוף עולם הולי צריך להתחיל למכור בצורה מינימלית לפחות ולבראדשו צריך למצוא איזה פיוד יותר משמעותי מאשר בוב הולי אם WWE לא רוצים לאבד את המומנטום המסוים שיש להם מבחינת החזרה של סמאק' כתוכנית שווה לרו-(נכון להיום הם עולים עליהם)

חשמן

New member
ספארקי פלאג

רעיון לא רע שבוב הולי יקבל טאייטל שוט. ויזכה בו לשם שינוי אדי גררו כן ובוב הולי לא?

hirshfe

New member
השאלה היא כזו

הולי + X = אדי גוררו הבעיה היא לגלות את ה-X

pufpuf

New member
משוואה קלה ביותר

הולי + X = אדי גררו הולי = 0 0 + X = אדי גררו. X=אדי גררו. הולי + אדי גררו= אדי גררו.

ירון316

New member
אני באמת רוצה להיות נחמד

אבל WTF??????? למה אדי גררו כן ובוב הולי לא? זה כמו לשאול למה ברט הארט כן וגילברט לא, זה כמו לשאול למה סטייסי קיבלר סקסית ומיי יאנג לא. סייג לחכמה שתיקה.

rshamir

New member
חזרת לתפקיד המעודדת?

מכריח את עצמך לאהוב כל מה שהם מגישים לך?

hirshfe

New member
אני חייב הסבר

למה לדעתך לתת למתצאבק בהופעה הראשונה שלו תואר זה טוב. יכול להיות שהוא מתאבק מעולה (ראיתי רק קרב אחד של המתאבק עד עכשיו - לא בר שפיטה), אבל לא משנה מי המתאבק אסור לו לזכות בתואר בקרב דביוט שלו. לגבי הולי - אני מהבודדים בפורום שאוהבים אותו - אבל הוא צריך לעצר בתואר ארה"ב לא מעבר

Gery_Roif

New member
תגובה

אם ה-WWE מאמינים בקרלי כמוני, אז לדעתי הזכייה הזאת רק תואיל להם. הם יוכלו לשווק אותו כאלוף הראשון שזכה בקרב הבכורה שלו. אני רואה בו פוטנציאל להיות הרוק הבא. לא אמרתי שהולי צריך לזכות באליפות. לפי רגע זה, אין לו עלילה חזקה כדי לעשות זאת, אבל להיות טוען לכתר האליפות, לדעתי דבר חיובי ביותר.

למעלה