techno girl

New member
../images/Emo105.gif../images/Emo198.gif../images/Emo71.gif

טוב... אז עכשיו, אחרי שחזרנו לנו מהסמינרים החביבים (י' מעוניינים, מדריך למדריך וקריטריונים, ההכנה של המד"צופי), אפשר לסכם הכל:) אז... שפכו את ליבכם, ספרו לי ולפורום היקר את כל מה שבער עלייכם... אנחנו כאן כדי לשמועD: (טוב שלא פתחתי פורום תמיכהO.ם) יאללה- ספרו!

techno girl

New member
../images/Emo105.gif../images/Emo198.gif../images/Emo71.gifי' מעוניינים:)

מסיבות אלו ואחרות, נוכחית רק בשלושה ימים מן הסמינר המהולל. חבל שלא נשארתי עד הסוף, אבל לא נורא. וואלה, היה כייייייייף:) אחד הסמינרים. היה מצחיק, מעשיר מלמד, מעניין, מעייף, מתיש, מלבב, מאתגר וכ'ווווווP: עליי לציין גם שהיה יותר ממצחיק בפינ"ש, אולי בגלל שרוב הלילה עבר שםP: בקיצור, היה אחלה, ולא הייתי מצטערת אם הייתי נשארת עד הסוף... :)

הכנה למדצופי 2008, משלחת שומריה-

הממ..היה ממש אדיר בהכנה, קצת חבל שבלחץ היו מים :\....אני לא יודעת בידיוק מה לתאר ולספר. אבל באמת שזו היתה חוויה מדהימה, וקצת עצוב לי שאני ועוד איזה 20 חבר'ה בבית ולא במדצופי ...אבל נו טוב, לכל דבר יש יתרונות

זהווו הרקדן האוטומטיייייייי

מדריך למדריך שכבת דרור- היה מצויין כמה חבל שבקריטריונים לא הייתי.

אמממ איך היה במדריך למדריך.

קודם כל זה פשוט אדיר שאנחנו הראשונים שנרשמנו מספיק כדיי שהוא ייקרה. הבנתי שזה כבר התפקשש כמה פעמים. ואכן שנה הבאה שכבת יב תיהיה משהו אחר לחלוטין, נדמה לי זו הייתה המטרה. כמו כל סמינר היה ממש מעייף ומייאש בהתחלה וביום הראשון רק רציתי שייגמר אבל ביום האחרון לא רציתי לחזור.

ה אדיר שבאמת הסמינר הזה התקיים

ונכון שזה הפעם הראשונה שהוא קורה... אבל רק לפני שנה ניסו לעשות אותו.. הבעייה הייתה גם שלא נרשמו וגם שהייה ממש ממש הרבה לחץ לשכבת יא בקיץ והם לא עמדו בו שנה שעברה.

למעלה