שרשור הכרות

*neta*

New member
../images/Emo105.gif שרשור הכרות ../images/Emo124.gif ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הפורום קיים כמעט שבועיים והגיע הזמן להכיר מעט את החבר´ה פה
שם:נטע. גיל:16 כיתה:י"א (טכ"ם) עיר:הרצליה תחביבים:מחשבים ואינטרנט,ריצה,טלוויזיה,כדורסל,מוסיקה,סרטים... וכמובן שאפשר להוסיף עוד

shabluly

New member
אוף הרסת לי../images/Emo10.gif אני רציתי לפתוח.....

oh well... אני אהיה הראשונה שאענה... זה גם משהו לא?
שם: שבלולי(ככה אני מעדיפה את זה ביינתים) גיל: 13... אממ... נראה לי... *מרביצה לעצמי על הראש* *נזכרת* 13 וחצי..., נו צדקתי... כיתה: ח´ ובזה אני בטוחה!!! אזור: השרון תחביבים:(חשבתם פעם איזו מילה מגעילה זאת תחביבים... חפיף) אינטרנט *בכמויות שאתם פשוט לא יכולים לדמיין לעצמכם*, צופים, שינה *כמה שיותר יותר טוב*, לשקוע בדיכאון, לעשות קוויזים און ליין(פרסומת סמויה לפורום החדש: קוויזים), טלוויזיה, לקרוא(והרבה!!!) ונראה לי שזהו... שיגעון: לעשות כמה שיותר "..." מוזר לי שאף אחד עדיין לא שם לב... צבע אהוב: שחור- זה צבע מאוד מסתורי ואפל... עוד דברים עליי: אני ילדה משועממת ודיכאונית, יש לי בעיקר חברים וירטואלים ודימיוניים. שני משפטים שקראתי בספרים אדירים, אני לא מצטטת כי הספרים לא מולי ואני לא יודעת את הביטוי המדוייק: משהו שקרה פעם אחת לא יקרה פעמיים, משהו שקרה פעמיים יקרה פעם שלישית- האלכימאי/פאולו קואלו תבקש משאלה ביד אחת וביד השנייה תעשה משהו, תסגור את הידיים ותראה איזה מהידיים יעבוד- תשעה נסיכים לאמבר. עוד משהו שקראתי אצל מישהו בכרטיס האישי: "חבר טוב יתקע לך סכין מלפנים"- כל כך נכון לגביי. זהו עליי...... שתפו גם אתם...

maayan15

New member
אני שלישית!!...איזה התרגשות...

שם: מעיין גיל: 15 כיתה: י´ עיר:: פ"ת (אני לא מאמינה שאני גרה בפ"ת...שנים על גבי שנים...ערסים, זקנות, ובני עקיבא...אני לא מאמינה שאני גרה בפ"ת) תחביבים: טלויזיה, מחשבים, מוסיקה, בע"ח (עד כמה שזה נחשב כתחביב...),ספרים...בטוח יש עוד ששכחתי אבל...זה לא כזה עקרוני...

תכירו אותי........./images/Emo8.gif

שם: עדיה גיל: (עוד חודש פחות שלושה ימים) 13 כיתה: ח´ עיר: אבן יהודה תחביבים: לראות טלוויזיה, לגלוש, אייסי , חברות , קניונים........

shiri_b

New member
אוקי תורי!

רוצים להכיר? כנסו לכרטיס האישי!!! סתם סתם שם: שירי גיל: 16+ כתה: י"א (ביו) עיר: הרצליה תחביבים: כדורסל מוזיקה טלויזיה סרטים (שימו לב כמה זה דומה לשל נטע...) טוב לגוון...לנגן על גיטרה, להתלונן ולבקר כל דבר ועוד כמה דברים שאני לא זוכרת.......

Shablula

New member
../images/Emo9.gif אני...../images/Emo3.gif../images/Emo8.gif../images/Emo98.gif../images/Emo12.gif

שם: לירון <לירוניצ;רונלי;דוּש>
> כיתה: ח´
עיר: רה"ע <תיימניה סיטי
> תחביבים: לא המון(לשבלולים אין הרבה חיים
)...לרקוד
לישון
לשרוצ במחשב
ו...זהו, כל השאר-זה ממש סתם <
>

אני בתור!

שם:דפנה גיל: 15 (וחדשיים...) כיתה:י (עיצוב) עיר:חולון תחביבים:עקרונית אין לי ממש חיים... אבל חוץ מזה... הכי גאים שיש, לקרוא (כן יש עוד כאלה
....),הכי גאים שיש, מחשב, הכי גאים שיש, להציק לאחים הקטנים שלי, הכי גאים שיש, להציק לאמאבא, הכי גאים שיש, להציק לחברות, הכי גאים שיש, טוב נו, הבנתם את הקטע, להציק והכי גאים שיש.... כמו שאמרתי, אין לי חיים.... וזהו...

CrAz¥ Gi®L

New member
MOI!!! <ככה כותבים נכון? ../images/Emo3.gif>

שם: עתליה
כיתה: ז´
עיר: ר"ג
תחביבים: אינטרנט, מוסיקה, בילויים, התעמלות קרקע ושירה... זהו?
וד"א, אני חדשה פה
ברוכה הבאה לי!

Shablula

New member
../images/Emo24.gif עתליונת...

עוקבת אחרי? גמ אני חדשה פה *בערך*
~
~ בורכה הבאה ~
~ |חיבוּק|

CrAz¥ Gi®L

New member
../images/Emo11.gif

לכל מקום לירון, לכל מקום
תודה לכל מי שאמר לי ברוכה הבאה
מקווה שאני אהנה פה

4667

New member
טוף... אז תורי (ואני גם חדש)

2 ב-1, איזה יופי... שם: גיל גיל: 17+ כיתה: י"ב עיר: חיפה תחביבים: אינטרנט (תפוז
), לישון(הרבה, למרות שאין לי זמן לזה...), לריב עם החתולה שלי(שגם אוהבת לישון), לראות סרטים בקולנוע, לדבר בשיעורים בבצפר, להמציא יחד עם חבר שלי מילים חדשות ( כמו בוצון - אתם מוזמנים לנחש את המשמעות), מוסיקה(מפתיע...),לשתות
,ו... אה! לעשות הרבה 3 נקודות (...) אני מקווה להצטרף ולספר על הצער גידול הורים שלי ... אז ביי לעכשיו, גיל.

Shani5

New member
אנייייי../images/Emo9.gif

שם: שני.
כתה| ט´.
תחביבים: ריקוד, אינטרנט, חבר´ה, מוסיקה (רוק ישראלי בעיקר...), טלפון (מכוורה
)... וזהו בערך....

sivani

New member
אני אני אני! ../images/Emo13.gif

שם: סיון גיל: עוד מעט 16 כיתה: י´ עיר: או יותר נכון מדינה...קנדה. עיר: וונקובר תחביבים: שיחה, ריצה, היפ הופ, רוק, חברים וכל מיני כאלה, הא כן ולאכול סוכריות pez לא מתוך מכונה-10 חבילות קטנות ביום (בזמן כתיבת ההודעה הזאת חיסלתי חבילה שלמה)
תחביבים מוזרים: לאכול אפונה קפואה (וזה ברצינות!)

Pink Punk Girl

New member
../images/Emo3.gif עכשיו אניייייייי ../images/Emo68.gif

שם: שיר גיל: 13 וחצי עיר: לא אומרת ולא אומרת .. חחח .. סורי, אמא שלי לא ממש מרשה לי לכתוב פרטים כאלו באינטרנט .. תחביבים: לרקוד (ג´אז, מודרני וקלאסי), לדבר בטלפון, לבלות עם חברים/ות, לשמוע מוזיקה, להיות באינטנט, להיות בטלויזיה, לעדות דיעורים (NOT) ו .. מממ .. נראה לי שזהו .. כשאני אזכר אני אכתוב
שיר

maayan15

New member
סתם הערה...

לכל ה"חדשות" ו"חדשים" למינהם....עד כמה שידוע לי הפורום קיים פחות משבוע ככה שדיי מיותר לציין שאתה חדש לא?....הריי בסה"כ...כולנו חדשים... מעיין (אני מהוותיקות
)

*neta*

New member
אני חושבת שהחדשים והחדשות

למינהם התכוונו שזאת הודעה ראשונה (או בין הראשונות) שלהם.. מה גם שהפורום קיים שבועיים ולא פחות משבוע, ואני חושבת שלכל אחד מותר להוסיף הודעה ולהציג את עצמו.

מזל"ט לפורום ../images/Emo13.gif ../images/Emo16.gif

אז ככה... שם: ניר. גיל: 13. כיתה: ח´. עיר: ירושלים. תחביבים: מחשבים, אינטרנט, טלוויזיה, לישון, לדבר עם חברים מהכיתה, לצחוק על המורים, וכו´. ICQ: 77000167. E-MAIL: [email protected]. זהו
ניר

למעלה